Ubytování v Itálii, Montaione (Toskánsko Chianti) v apartmánu 'Mughetto'. Toto ubytování je pro 6 osob, k dispozici jsou 3 pokoje z toho jsou 2 ložnice. V tomto domě je k dispozici více apartmánů (celkem 14). Apartmán je možné obsadit i menším počtem osob, ale cena se tím nesníží, platí se za apartmán a ne za počet osob. Orientační cenu za ubytování vidíte níže na této stránce. Přesnou cenu a případné dodatečné náklady (pokud jsou), zjistíte po zadání požadovaného termínu ubytování v části, kde se provádí rezervace. V dalších krocích si pak můžete objednat i další služby jako např. pojištěni a pojištění na storno, můžete si vybrat způsob platby a objekt přímo on-line zarezervovat.

Ubytování v Itálii
v apartmánu Mughetto, Montaione
★★★

Itálie, Toskánsko Chianti, Montaione

Itálie, Toskánsko Chianti, Montaione
Číslo objektu: IT5265.130.7
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/it5265_130_7/
Ubytování pro 6 osob, k dispozici jsou 3 pokoje z toho jsou 2 ložnice
Nájemní cena za ubytování od 9.159,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.
Sponzorované odkazy:
Popis ubytování (interiér)
'Mughetto', 3-pokojový byt 58 m2 v 1. patře. Obývací pokoj/jídelna s 1x pohovka pro 2 osoby (140 cm v délce 190 cm), TV-satelit. Vstup na terasu. 1x dvoulůžkový pokoj. Kuchyňský kout (4 plotýnky, myčka, mikrovlnka, elektrický kávovar). Sprcha/bidet/WC. V horním patře: 1x zkosený pokoj s 2x lůžko a WC zvlášť. Vstup na balkon. Klimatizace (extra). Terasa 6 m2. Zahradní nábytek. K dispozici: síť proti hmyzu. Maximálně 1 domácí zvíře (pes) povoleno.
Informace o domě (rezidenci)
8 km od Montaione: Residence 'I Calanchi' je umístěna v srdci Tuscany mezi Florencií, Sienou, Pisou, San Gimignanem a Volterrou na kopci blízko města Sughera (Montaione). Kolem dokola obklopen cypřiši, loukami, pěstěnými poli, olivovými háji a lesi: ideální místo k relaxaci , ale také k návštěvě měst, umění, pobřeží a hor. Vyjmeme 5 apartmánů z 16. Jsou tam krásné lodžie pro venkovní obědy. Horské kola k půjčení. Pěší stezky. Spousta skvělých restaurací v místě. Rezidence 'I Calanchi', 341 m n.m.. 25 km od centra S. Gimignano, Certaldo, 30 km od centra Volterra, 50 km od centra Firenze, Pisa. Společné: zahrada, bazén (16 x 8 m, hloubka 150 - 150 cm, 04.04.-30.10.). Dětské brouzdaliště, venkovní sprcha, ping-pong, Boccia (Pétanque), terasa, zahradní nábytek, gril. V domě: recepce, přístup na internet (vše zahrnuto v ceně), pračka (extra), Cena za topení se platí na místě (01.11.-15.04.), vytápění pouze od 01.11. do 15.04.. Donáška pečiva na vyžádání (extra). Parkovací místo u domu. Potraviny 3 km, supermarket 8 km, restaurace 3 km, bar 3 km, nádraží 'Castelfiorentino' 15 km. Golfové hřiště 10 km, jízdárna 2 km. Atrakce v blízkosti: Pisa 57 km, Volterra 35 km, Firenze 62 km, Lucca 57 km, Siena 67 km, San Gimignano 25 km. Pozor prosím: katalogová fotografie je pouze příkladem jednoho z apartmánů v tomto domě. V tomto domě se nacházejí ještě další byty k pronájmu.
Rezervace
Ubytování v Itálii, Montaione:
všeobecné informace o místě ubytování a jeho okolí
Nadmořská výška: 350 m n.m.
V okolí je klášterní zařízení San Vivaldo, 'Jeruzalem Toskánska'. Útulná, klidná obec s 3'400 obyvatel, v centru regionu, na vyvýšeném místě, 45 km od Firenze, Siena, Pisa. Veškeré služby v místě. Termální koupaliště, léčebné kúry, 7 km.
Náhled zobrazení polohy ubytování na mapě.
Pro zobrazení na mapě na různých mapových podkladech klikněte na mapu nebo na tento odkaz.
Rezervace
Rezervační servis je zajišťován ve spolupráci s Interhome AG Switzerland a Interhome s.r.o., Sokolovská 84-86, Zirkon Office Center, Praha 8
Potřebujete doplnit výbavu? Něco pro Vás máme:

Poznámky návštěvníků:
Nikdo zatím k této stránce nepřidal vlastní zkušenosti, informace ani názory. Buďte první a podělte se s ostatními o své pozitivní i negativní dojmy a pomozte zkvalitnit, doplnit nebo opravit informace na této stránce.
Toto je místo pro Vaše poznámky a informace. Pokud máte i Vy nějaké zajímavé informace k tomuto místu, neváhejte a podělte se o ně s ostatními.
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Vyberte si ubytování v Rakousku se slevou:
Pokud jste na této straně nenašli potřebnou informaci, zkuste ji vyhledat:
Google
Stránka byla vygenerována 16.7.2019 05:01
Mapa stránek ...