Ubytování v Itálii, Greve in Chianti (Toskánsko Chianti) v apartmánu 'Torsoli'. Toto ubytování je pro 6 osob, k dispozici jsou 3 pokoje z toho jsou 2 ložnice. V tomto domě je k dispozici více apartmánů (celkem 2). Apartmán je možné obsadit i menším počtem osob, ale cena se tím nesníží, platí se za apartmán a ne za počet osob. Orientační cenu za ubytování vidíte níže na této stránce. Přesnou cenu a případné dodatečné náklady (pokud jsou), zjistíte po zadání požadovaného termínu ubytování v části, kde se provádí rezervace. V dalších krocích si pak můžete objednat i další služby jako např. pojištěni a pojištění na storno, můžete si vybrat způsob platby a objekt přímo on-line zarezervovat.
  Last minute ubytování v Rakousku - sleva až třetina z nájemní ceny

Ubytování v Itálii
v apartmánu Torsoli, Greve in Chianti
★★★★

Itálie, Toskánsko Chianti, Greve in Chianti

Itálie, Toskánsko Chianti, Greve in Chianti
Číslo objektu: IT5269.840.1
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/it5269_840_1/
Ubytování pro 6 osob, k dispozici jsou 3 pokoje z toho jsou 2 ložnice
Nájemní cena za ubytování od 15.514,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.
Sponzorované odkazy:
Popis ubytování (interiér)
'Torsoli', 3-pokojový byt 65 m2, ve zvýšeném přízemí. Vkusné zařízení: obývací pokoj/jídelna s otevřený krb a TV-satelit. 1x pokoj s 2x lůžko. 1x dvoulůžkový pokoj. Otevřená galerie, výška stropu 100 - 190 cm s 2x lůžko. Kuchyňský kout (4 plotýnky, trouba, myčka, mraznička). 2x sprcha/bidet/WC. Topení. Malá zahrada. Zahradní nábytek. K dispozici: Internet (Wireless LAN [WLAN], extra). 1 domácí zvíře (pes) povoleno.
Informace o domě (rezidenci)
Torsoli 4 km od Lucolena: Pěkný, stylový třígenerační dům 'Il Poggio', obklopen stromy, loukami a poli. 15 km od centra Greve in Chianti, 16 km od centra Radda in Chianti, 35 km od centra Firenze, samostatně stojící, klidná, slunná poloha na kopci, v zeleni. Společné: pozemek 1 ha (oplocený), velká, udržovaná zahrada s rostlinami a stromy, bazén (12 x 6 m, hloubka 120 - 160 cm, 16.05.-04.10.). Venkovní sprcha, zahradní nábytek, gril. K dispozici pouze pro Vás: zahrada. Zahradní nábytek. Cena za topení se platí na místě (01.11.-15.04.), vytápění pouze od 01.11. do 15.04.. Příjezd (50 m přírodní cesta). Parkovací místo. Potraviny 4 km, supermarket 14 km, restaurace 2 km, bar 4 km. Pozor prosím: auto doporučeno. Vhodné pro rodiny, vhodné pro seniory.
Rezervace
Ubytování v Itálii, Greve in Chianti:
všeobecné informace o místě ubytování a jeho okolí
Nadmořská výška: 236 m n.m.
Greve leží na stejnojmenné říčce a je hlavním místem v Chianti Classico, ve které se každé září konají důležité oblastní slavnosti vína. Charakteristickým znakem je asymetrické náměstí s arkádami, kde se čas od času konají trhy starožitností. Známá, historická obec s 2'700 obyvatel, v centru regionu, 30 km jižně od Firenze, 40 km severně od Siena. Veškeré služby v místě.
Náhled zobrazení polohy ubytování na mapě.
Pro zobrazení na mapě na různých mapových podkladech klikněte na mapu nebo na tento odkaz.
Rezervace
Rezervační servis je zajišťován ve spolupráci s Interhome AG Switzerland a Interhome s.r.o., Sokolovská 84-86, Zirkon Office Center, Praha 8
Potřebujete doplnit výbavu? Něco pro Vás máme:

Poznámky návštěvníků:
Nikdo zatím k této stránce nepřidal vlastní zkušenosti, informace ani názory. Buďte první a podělte se s ostatními o své pozitivní i negativní dojmy a pomozte zkvalitnit, doplnit nebo opravit informace na této stránce.
Toto je místo pro Vaše poznámky a informace. Pokud máte i Vy nějaké zajímavé informace k tomuto místu, neváhejte a podělte se o ně s ostatními.
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Vyberte si ubytování v Rakousku:
Pokud jste na této straně nenašli potřebnou informaci, zkuste ji vyhledat:
Google
Stránka byla vygenerována 20.4.2019 19:24
Mapa stránek ...