Ubytování v Itálii, Greve in Chianti (Toskánsko Chianti) v apartmánu 'Locazione turistica Selvapiana'. Toto ubytování je pro 6 osob, k dispozici jsou 3 pokoje z toho jsou 2 ložnice. Apartmán je možné obsadit i menším počtem osob, ale cena se tím nesníží, platí se za apartmán a ne za počet osob. Orientační cenu za ubytování vidíte níže na této stránce. Přesnou cenu a případné dodatečné náklady (pokud jsou), zjistíte po zadání požadovaného termínu ubytování v části, kde se provádí rezervace. V dalších krocích si pak můžete objednat i další služby jako např. pojištěni a pojištění na storno, můžete si vybrat způsob platby a objekt přímo on-line zarezervovat.
  Last minute ubytování v Rakousku - sleva až třetina z nájemní ceny

Ubytování v Itálii
v apartmánu Locazione turistica Selvapiana, Greve in Chianti
★★★

Itálie, Toskánsko Chianti, Greve in Chianti

Itálie, Toskánsko Chianti, Greve in Chianti
Číslo objektu: IT5269.700.1
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/it5269_700_1/
Ubytování pro 6 osob, k dispozici jsou 3 pokoje z toho jsou 2 ložnice
Nájemní cena za ubytování od 16.074,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.
Sponzorované odkazy:
Popis ubytování (interiér)
'Locazione turistica Selvapiana', 3-pokojová polovina dvojdomku 95 m2 na 2 podlažích, v přízemí. Velký obývací pokoj/jídelna s 1x pohovka pro 2 osoby, otevřený krb a TV (plochá obrazovka). Vstup na zahradu. Kuchyně (4 plotýnky, trouba, myčka, mikrovlnka, mraznička) s jídelní stůl. Vstup na zahradu. V horním patře: 1x dvoulůžkový pokoj. 1x pokoj s 2x lůžko a koupelna/bidet/WC. Sprcha/bidet/WC. Topení. Vytápění pouze od 01.11. do 15.04. Zahrada. Místo k posezení. Nádherný výhled na krajinu. K dispozici: pračka.
Informace o domě (rezidenci)
Chalupa 'Selvapiana', z jedné strany soused. 3 domy v komplexu 2 km od centra Greve in Chianti, 20 km od centra Firenze, na kopci, v zeleni. Společné: přírodní zahrada, bazén (5 x 8 m, 15.05.-30.09.). K dispozici pouze pro Vás: zahrada (oplocená) s trávníkem a květinami. Zahradní nábytek, gril. Cena za topení se platí na místě (15.11.-01.04.). Parkovací místo u domu. Obchod 2 km, supermarket 2 km, obchodní centrum 2 km, restaurace 2 km, autobusová zastávka 1 km. Jízdárna 5 km. Pozor prosím: hlavní silnice 100 m od domu.
Rezervace
Ubytování v Itálii, Greve in Chianti:
všeobecné informace o místě ubytování a jeho okolí
Nadmořská výška: 236 m n.m.
Greve leží na stejnojmenné říčce a je hlavním místem v Chianti Classico, ve které se každé září konají důležité oblastní slavnosti vína. Charakteristickým znakem je asymetrické náměstí s arkádami, kde se čas od času konají trhy starožitností. Známá, historická obec s 2'700 obyvatel, v centru regionu, 30 km jižně od Firenze, 40 km severně od Siena. Veškeré služby v místě.
Náhled zobrazení polohy ubytování na mapě.
Pro zobrazení na mapě na různých mapových podkladech klikněte na mapu nebo na tento odkaz.
Rezervace
Rezervační servis je zajišťován ve spolupráci s Interhome AG Switzerland a Interhome s.r.o., Sokolovská 84-86, Zirkon Office Center, Praha 8
Potřebujete doplnit výbavu? Něco pro Vás máme:

Poznámky návštěvníků:
Nikdo zatím k této stránce nepřidal vlastní zkušenosti, informace ani názory. Buďte první a podělte se s ostatními o své pozitivní i negativní dojmy a pomozte zkvalitnit, doplnit nebo opravit informace na této stránce.
Toto je místo pro Vaše poznámky a informace. Pokud máte i Vy nějaké zajímavé informace k tomuto místu, neváhejte a podělte se o ně s ostatními.
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Vyberte si ubytování v Rakousku:
Pokud jste na této straně nenašli potřebnou informaci, zkuste ji vyhledat:
Google
Stránka byla vygenerována 18.7.2019 03:40
Mapa stránek ...