Ubytování v Itálii, Gambassi Terme (Toskánsko Chianti) v apartmánu 'D'. Toto ubytování je pro 2 osoby, k dispozici jsou 2 pokoje z toho je 1 ložnice. V tomto domě je k dispozici více apartmánů (celkem 3). Apartmán je možné obsadit i menším počtem osob, ale cena se tím nesníží, platí se za apartmán a ne za počet osob. Orientační cenu za ubytování vidíte níže na této stránce. Přesnou cenu a případné dodatečné náklady (pokud jsou), zjistíte po zadání požadovaného termínu ubytování v části, kde se provádí rezervace. V dalších krocích si pak můžete objednat i další služby jako např. pojištěni a pojištění na storno, můžete si vybrat způsob platby a objekt přímo on-line zarezervovat.
  Last minute ubytování v Rakousku - sleva až třetina z nájemní ceny

Ubytování v Itálii
v apartmánu D, Gambassi Terme
★★★

Itálie, Toskánsko Chianti, Gambassi Terme

Itálie, Toskánsko Chianti, Gambassi Terme
Číslo objektu: IT5237.805.2
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/it5237_805_2/
Ubytování pro 2 osoby, k dispozici jsou 2 pokoje z toho je 1 ložnice
Nájemní cena za ubytování od 17.008,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.
Sponzorované odkazy:
Popis ubytování (interiér)
'D', 2-pokojová polovina dvojdomku 75 m2, v přízemí. Úplně renovovaná, stylové a vkusné zařízení: velký obývací pokoj/jídelna s otevřený krb. Vstup na terasu. 1x dvoulůžkový pokoj. Otevřená kuchyně (4 plotýnky, trouba, elektrický kávovar). Sprcha/WC. Terasa. Zahradní nábytek. Panoramatický výhled. Pozor prosím: soukromý vstup.
Informace o domě (rezidenci)
Zemědělský satek 'Pietralta', 36 ha, na okraji lesa. Na statku se vyrábí víno a olivový olej. Má tři byty s vlatními vchody s podlahami z pálené hlíny a antickými stropy s viditelným dřevěným trámovím. Zařízení pro lukostřelbu. Možnost překrásných vycházek. Pěkná, samostatná chalupa, ideální pro pobyt s dětmi. Renovovaný. 4 byty v rezidenci. Samostatně stojící, klidná poloha na kopci, v zeleni. Společné: pozemek 36 ha, velká zahrada s rostlinami, louka k odpočinku, bazén (12 x 6 m, hloubka 120 - 240 cm, 27.04.-28.09.). Venkovní sprcha, terasa, zahradní nábytek, gril. V domě: přístup na internet, pračka (společné, extra), Cena za topení se platí na místě. Výměna povlečení 1x týdně. Příjezd (2.5 km přírodní cesta). Parkovací místo. Obchod 8 km, restaurace 4 km, nádraží 'Castelfiorentino' 16 km, písečná pláž 60 km. Golfové hřiště 12 km, tenis 8 km, jízdárna 10 km. Atrakce v blízkosti: San Gimignano 10 km, Volterra 20 km, Firenze 45 km, Siena 45 km. Pozor prosím: majitel objektu bydlí na stejném pozemku. V tomto domě se nacházejí ještě další byty k pronájmu.
Rezervace
Ubytování v Itálii, Gambassi Terme:
všeobecné informace o místě ubytování a jeho okolí
Nadmořská výška: 330 m n.m.
Tyto malé termální lázně jsou uprostřed kopcovité krajiny Val d'Elsa.Pramen těchto lázní se doporučuje při žaludečních a jaterních onemocnění. Malé, klidné termální lázně s 4'700 obyvatel, v centru regionu, na vyvýšeném místě, na samotě poloha, 50 km jiho-západně od Firenze, 45 km severo-západně od Siena, 60 km jiho-východně od Pisa. Veškeré služby v místě. Termální koupaliště, léčebné kúry.
Náhled zobrazení polohy ubytování na mapě.
Pro zobrazení na mapě na různých mapových podkladech klikněte na mapu nebo na tento odkaz.
Rezervace
Rezervační servis je zajišťován ve spolupráci s Interhome AG Switzerland a Interhome s.r.o., Sokolovská 84-86, Zirkon Office Center, Praha 8
Potřebujete doplnit výbavu? Něco pro Vás máme:

Poznámky návštěvníků:
Nikdo zatím k této stránce nepřidal vlastní zkušenosti, informace ani názory. Buďte první a podělte se s ostatními o své pozitivní i negativní dojmy a pomozte zkvalitnit, doplnit nebo opravit informace na této stránce.
Toto je místo pro Vaše poznámky a informace. Pokud máte i Vy nějaké zajímavé informace k tomuto místu, neváhejte a podělte se o ně s ostatními.
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Vyberte si ubytování v Rakousku:
Pokud jste na této straně nenašli potřebnou informaci, zkuste ji vyhledat:
Google
Stránka byla vygenerována 23.7.2019 12:08
Mapa stránek ...