Ubytování v Itálii, Gaiole in Chianti (Toskánsko Chianti) v apartmánu 'Il Pettirosso n°7'. Toto ubytování je pro 4 osoby, k dispozici jsou 2 pokoje(oba pokoje slouží i jako ložnice). V tomto domě je k dispozici více apartmánů (celkem 9). Apartmán je možné obsadit i menším počtem osob, ale cena se tím nesníží, platí se za apartmán a ne za počet osob. Orientační cenu za ubytování vidíte níže na této stránce. Přesnou cenu a případné dodatečné náklady (pokud jsou), zjistíte po zadání požadovaného termínu ubytování v části, kde se provádí rezervace. V dalších krocích si pak můžete objednat i další služby jako např. pojištěni a pojištění na storno, můžete si vybrat způsob platby a objekt přímo on-line zarezervovat.
  Last minute ubytování v Rakousku - sleva až třetina z nájemní ceny

Ubytování v Itálii
v apartmánu Il Pettirosso n°7, Gaiole in Chianti
★★

Itálie, Toskánsko Chianti, Gaiole in Chianti

Itálie, Toskánsko Chianti, Gaiole in Chianti
Číslo objektu: IT5291.880.5
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/it5291_880_5/
Ubytování pro 4 osoby, k dispozici jsou 2 pokoje
(oba pokoje slouží i jako ložnice)
Nájemní cena za ubytování od 5.888,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.
Sponzorované odkazy:
Popis ubytování (interiér)
'Il Pettirosso n°7', 2-pokojový byt 55 m2 na 2 podlažích, v přízemí. Komfortní zařízení se dřevem: kuchyně (4 plotýnky) s jídelní stůl a TV-satelit. V horním patře: 1x dvoulůžkový pokoj. 1x pokoj s 2x lůžko. Sprcha/bidet/WC. Malé zahradní sezení. Zahradní nábytek. K dispozici: Internet (Wireless LAN [WLAN], zdarma). Maximálně 1 domácí zvíře (pes) povoleno.
Informace o domě (rezidenci)
Localit? la Massa 15 km od Gaiole in Chianti: S velkou pečlivostí renovovaný 'La Massa', sestávající ze samostatného domu se 6 byty a ze zvláštní vedlejší budovy, obklopený olivovníky a loukami, proto nabízí překrásné panorama na zelenou kopcovitou krajinu Chianti Classico v Toskánsku. Klidná poloha vybízí k vycházkám a jízdě na kole. Podere La Massa je take ideální pro znalce vína a labužníky. Ve vzdálenosti jen několika km se nachází známé zámky jako Castello di Brolio (18 km), Meleto (14 km), Vertine (12 km), Badia v Coltibuono a Spaltenna. Každý byt má vlastní vybavený venkovní prostor, obklopený živým plotem. SAT-TV ve všech bytech. Rustikální jednoduché vybavení. Na požádání denně donáška čerstvého chleba. Povoleno jen 1 domácí zvíře. Vollejbalové a dětské hřiště. Přípoj na dálnici v 10 km vzdáleném Valdarno. Stylová, jednoduchá selská usedlost 'La Massa'. 5 km od centra Badia a Coltibuono, 15 km od centra Radda in Chianti, samostatně stojící, klidná, vyvýšená poloha. Společné: přírodní zahrada 2 ha, bazén (14 x 7 m, hloubka 100 - 250 cm, 02.05.-03.10.). Venkovní sprcha, zahradní nábytek, dětské hřiště (skluzavka). V rekreačním zařízení: Wireless LAN [WLAN], pračka (společné), Cena za topení se platí na místě (01.11.-15.04.), vytápění pouze od 01.11. do 15.04.. Donáška pečiva na vyžádání. Příjezd vede až k objektu (4 km přírodní cesta). Parkovací místo u domu. Obchod 5 km, restaurace 5 km, nádraží 'Montevarchi' 10 km. Pozor prosím: auto doporučeno. Prodej místních zemědělských výrobků.
Rezervace
Ubytování v Itálii, Gaiole in Chianti:
všeobecné informace o místě ubytování a jeho okolí
Nadmořská výška: 355 m n.m.
Historická obec s 2'350 obyvatel, v centru regionu, 35 km severo-východně od Siena, 60 km jižně od Firenze. Veškeré služby v místě.
Náhled zobrazení polohy ubytování na mapě.
Pro zobrazení na mapě na různých mapových podkladech klikněte na mapu nebo na tento odkaz.
Rezervace
Rezervační servis je zajišťován ve spolupráci s Interhome AG Switzerland a Interhome s.r.o., Sokolovská 84-86, Zirkon Office Center, Praha 8
Potřebujete doplnit výbavu? Něco pro Vás máme:

Poznámky návštěvníků:
Nikdo zatím k této stránce nepřidal vlastní zkušenosti, informace ani názory. Buďte první a podělte se s ostatními o své pozitivní i negativní dojmy a pomozte zkvalitnit, doplnit nebo opravit informace na této stránce.
Toto je místo pro Vaše poznámky a informace. Pokud máte i Vy nějaké zajímavé informace k tomuto místu, neváhejte a podělte se o ně s ostatními.
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Vyberte si ubytování v Rakousku:
Pokud jste na této straně nenašli potřebnou informaci, zkuste ji vyhledat:
Google
Stránka byla vygenerována 21.4.2019 05:13
Mapa stránek ...