Ubytování v Itálii, Gaiole in Chianti (Toskánsko Chianti) v apartmánu 'Borgo di Gaiole'. Toto ubytování je pro 6 osob, k dispozici jsou 3 pokoje z toho jsou 2 ložnice. V tomto domě je k dispozici více apartmánů (celkem 6). Apartmán je možné obsadit i menším počtem osob, ale cena se tím nesníží, platí se za apartmán a ne za počet osob. Orientační cenu za ubytování vidíte níže na této stránce. Přesnou cenu a případné dodatečné náklady (pokud jsou), zjistíte po zadání požadovaného termínu ubytování v části, kde se provádí rezervace. V dalších krocích si pak můžete objednat i další služby jako např. pojištěni a pojištění na storno, můžete si vybrat způsob platby a objekt přímo on-line zarezervovat.
  Last minute ubytování v Rakousku - sleva až třetina z nájemní ceny

Ubytování v Itálii
v apartmánu Borgo di Gaiole, Gaiole in Chianti
★★★

Itálie, Toskánsko Chianti, Gaiole in Chianti

Itálie, Toskánsko Chianti, Gaiole in Chianti
Číslo objektu: IT5291.500.7
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/it5291_500_7/
Ubytování pro 6 osob, k dispozici jsou 3 pokoje z toho jsou 2 ložnice
Nájemní cena za ubytování od 10.093,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.
Sponzorované odkazy:
Popis ubytování (interiér)
3-pokojový řadový dům 57 m2 v 1. patře. Renovovaný, komfortní zařízení: obývací pokoj/jídelna s 1x pohovka pro 2 osoby, jídelní stůl a TV-satelit (plochá obrazovka). Vstup na terasu. 1x dvoulůžkový pokoj. 1x malý dvoulůžkový pokoj. Kuchyňský kout (4 plotýnky, myčka). Sprcha/bidet/WC. Terasa, zahradní sezení. Zahradní nábytek. K dispozici: Internet (Wireless LAN [WLAN], zdarma). Parkování (kryté).
Informace o domě (rezidenci)
Rezidenční komplex nedávno postavený, se může pochlubit skvělou polohou, v srdci regionu Chianti, s možností zážitků ve spoustě aktivitách a přesto velmi blízko k městu Gaiole, s restauracemi a obchody, v pěší vzdálenosti. Luxusní rekreační středisko 'Borgo di Gaiole', přistavěný. 40 byty v domě. 500 m od centra Gaiole in Chianti, v obytné čtvrti, oblast se slabým provozem. Společné: bazén chráněný (27 x 9 m, 15.04.-30.09.). Venkovní sprcha. V domě: fitness, stolní tenis, pračka (společné). Pěšina k domu. Parkovací místo (kryté, omezený počet míst). Obchod, supermarket, restaurace, pekárna 500 m, centrum dostupné pěšky během 5 min. Atrakce v blízkosti: Radda in Chianti 10 km, Siena 25 km, Greve in Chianti 30 km, Firenze 60 km. Turistické oblasti Gaiole-Panzano 1 km. Pozor prosím: Naložení a vyložení zavazadel u objektu možné. Všechny domy/apartmány jsou individuálně zařízeny. Otevírací doba bazénu se může lišit. Upozorňujeme, že WIFI-signál je někdy nestabilní nebo omezený.
Rezervace
Ubytování v Itálii, Gaiole in Chianti:
všeobecné informace o místě ubytování a jeho okolí
Nadmořská výška: 355 m n.m.
Historická obec s 2'350 obyvatel, v centru regionu, 35 km severo-východně od Siena, 60 km jižně od Firenze. Veškeré služby v místě.
Náhled zobrazení polohy ubytování na mapě.
Pro zobrazení na mapě na různých mapových podkladech klikněte na mapu nebo na tento odkaz.
Rezervace
Rezervační servis je zajišťován ve spolupráci s Interhome AG Switzerland a Interhome s.r.o., Sokolovská 84-86, Zirkon Office Center, Praha 8
Potřebujete doplnit výbavu? Něco pro Vás máme:

Poznámky návštěvníků:
Nikdo zatím k této stránce nepřidal vlastní zkušenosti, informace ani názory. Buďte první a podělte se s ostatními o své pozitivní i negativní dojmy a pomozte zkvalitnit, doplnit nebo opravit informace na této stránce.
Toto je místo pro Vaše poznámky a informace. Pokud máte i Vy nějaké zajímavé informace k tomuto místu, neváhejte a podělte se o ně s ostatními.
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Vyberte si ubytování v Rakousku se slevou:
Pokud jste na této straně nenašli potřebnou informaci, zkuste ji vyhledat:
Google
Stránka byla vygenerována 20.4.2019 19:22
Mapa stránek ...