Ubytování v Itálii, Colle Val d'Elsa (Toskánsko Chianti) v apartmánu 'La Casa di Varno'. Toto ubytování je pro 6 osob, k dispozici jsou 4 pokoje z toho jsou 3 ložnice. V tomto domě je k dispozici více apartmánů (celkem 8). Apartmán je možné obsadit i menším počtem osob, ale cena se tím nesníží, platí se za apartmán a ne za počet osob. Orientační cenu za ubytování vidíte níže na této stránce. Přesnou cenu a případné dodatečné náklady (pokud jsou), zjistíte po zadání požadovaného termínu ubytování v části, kde se provádí rezervace. V dalších krocích si pak můžete objednat i další služby jako např. pojištěni a pojištění na storno, můžete si vybrat způsob platby a objekt přímo on-line zarezervovat.
  Last minute ubytování v Rakousku - sleva až třetina z nájemní ceny

Ubytování v Itálii
v apartmánu La Casa di Varno, Colle Val d'Elsa
★★★

Itálie, Toskánsko Chianti, Colle Val d'Elsa

Itálie, Toskánsko Chianti, Colle Val d'Elsa
Číslo objektu: IT5254.875.3
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/it5254_875_3/
Ubytování pro 6 osob, k dispozici jsou 4 pokoje z toho jsou 3 ložnice
Nájemní cena za ubytování od 12.336,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.
Sponzorované odkazy:
Popis ubytování (interiér)
'La Casa di Varno', 4-pokojový byt 120 m2 v 1. patře. Komfortní a vkusné zařízení: velký obývací pokoj/jídelna s TV. 1x dvoulůžkový pokoj. 1x dvoulůžkový pokoj. 1x pokoj s 2x lůžko. Obytná kuchyně (4 plotýnky, trouba, myčka, mraznička). Koupelna/bidet/WC, sprcha/bidet/WC. K dispozici: Internet (Wireless LAN [WLAN], zdarma). Maximálně 1 domácí zvíře (pes) povoleno. Vstup soukromými vnějšimi schody.
Informace o domě (rezidenci)
Bývalý, před krátkou dobou renovovaný, zcela oplocený statek z přírodního kamene ve velkém zemědělském podniku. Siena 30 km, Florencie, srdce Chianti, 60 km. V hlavní budově vznikly nové byty, při jejichž renovaci zůstaly zachovány detajly původních architektonických prvků, jako dřevěné trámoví a terakota podlahy z Toskánska. Hosté mohou podnikat výlety pěšky, nebo na kole, na březích obou velkých jezer lovit ryby, nebo relaxovat ve velkém zahradním pavilonu na pozemku. Pobytová místnost pro degustace (malá večeře Euro 20,-./osoba), omezené stravování, max pro 50 osob. Prodej vlastních výrobků jako olivový olej, Chianti-víno Colli Senesi, salámy a sýry. Jednoduchý, komfortní selský dům, ideální pro pobyt s dětmi. Z 18. století, renovovaný, obklopen stromy a poli. 9 km od centra Colle Val d'Elsa, 3 km od centra Casole d'Elsa, 20 km od centra San Gimignano, klidná poloha ve svahu, v zeleni. Společné: pozemek, bazén (7 x 15 m, hloubka 120 - 160 cm, 08.05.-02.10.) s vnitřními schůdky. Venkovní sprcha, gril. V rekreačním zařízení: recepce, ústřední topení, pračka (společné, extra), Cena za topení se platí na místě (01.11.-15.04.), vytápění pouze od 01.11. do 15.04.. Úklid na vyžádání (extra). Parkovací místo u domu na pozemku. Obchod 3 km, potraviny 3 km, supermarket 9 km, restaurace 3 km, nádraží 'Poggibonsi' 20 km. Tenis 15 km, jízdárna 15 km. Pozor prosím: auto doporučeno. Fotografie domu je jen příkladem. V tomto domě se nacházejí ještě další byty k pronájmu.
Rezervace
Ubytování v Itálii, Colle Val d'Elsa:
všeobecné informace o místě ubytování a jeho okolí
Nadmořská výška: 220 m n.m.
Colle Val d'Elsa sestává ze starého jádra obce na svahu, Colle Alta, stejně jako z v údolí ležící převážně moderní části s řemeslem. Městečko je známé výrobou krystalů jednak v továrnách, ale také v rukodílnách. Velice dobře centrálně položené, na okraji oblasti Chianti, ideální pro výlety v Toskánsku. Historická obec s 20'000 obyvatel, v centru regionu), ve svahu, dopravně výhodná poloha, 25 km severo-západně od Siena, 50 km jiho-západně od Firenze. Veškeré služby v místě.
Náhled zobrazení polohy ubytování na mapě.
Pro zobrazení na mapě na různých mapových podkladech klikněte na mapu nebo na tento odkaz.
Rezervace
Rezervační servis je zajišťován ve spolupráci s Interhome AG Switzerland a Interhome s.r.o., Sokolovská 84-86, Zirkon Office Center, Praha 8
Potřebujete doplnit výbavu? Něco pro Vás máme:

Poznámky návštěvníků:
Nikdo zatím k této stránce nepřidal vlastní zkušenosti, informace ani názory. Buďte první a podělte se s ostatními o své pozitivní i negativní dojmy a pomozte zkvalitnit, doplnit nebo opravit informace na této stránce.
Toto je místo pro Vaše poznámky a informace. Pokud máte i Vy nějaké zajímavé informace k tomuto místu, neváhejte a podělte se o ně s ostatními.
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Vyberte si ubytování v Rakousku:
Pokud jste na této straně nenašli potřebnou informaci, zkuste ji vyhledat:
Google
Stránka byla vygenerována 18.4.2019 21:19
Mapa stránek ...