Ubytování v Itálii, Certaldo (Toskánsko Chianti) v apartmánu 'Podere La Torre'. Toto ubytování je pro 4 osoby, k dispozici jsou 2 pokoje z toho je 1 ložnice. V tomto domě je k dispozici více apartmánů (celkem 2). Apartmán je možné obsadit i menším počtem osob, ale cena se tím nesníží, platí se za apartmán a ne za počet osob. Orientační cenu za ubytování vidíte níže na této stránce. Přesnou cenu a případné dodatečné náklady (pokud jsou), zjistíte po zadání požadovaného termínu ubytování v části, kde se provádí rezervace. V dalších krocích si pak můžete objednat i další služby jako např. pojištěni a pojištění na storno, můžete si vybrat způsob platby a objekt přímo on-line zarezervovat.
  Last minute ubytování v Rakousku - sleva až třetina z nájemní ceny

Ubytování v Itálii
v apartmánu Podere La Torre, Certaldo
★★★

Itálie, Toskánsko Chianti, Certaldo

Itálie, Toskánsko Chianti, Certaldo
Číslo objektu: IT5250.56.1
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/it5250_56_1/
Ubytování pro 4 osoby, k dispozici jsou 2 pokoje z toho je 1 ložnice
Nájemní cena za ubytování od 15.887,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.
Sponzorované odkazy:
Popis ubytování (interiér)
2-pokojový byt 50 m2, v přízemí. Prostorné, renovovaný, pěkné a stylové zařízení: obývací pokoj/jídelna s TV-satelit. Vstup na zahradu. 1x dvoulůžkový pokoj. Kuchyňský kout (4 plotýnky, elektrický kávovar) s 1x pohovka pro 2 osoby. Vstup na zahradu. Sprcha/WC. Malá zahrada, trávník. Zahradní nábytek, gril, lehátka, místo k posezení. Velmi pěkný panoramatický výhled na krajinu a na město.
Informace o domě (rezidenci)
Pěkná selská usedlost 'Podere La Torre', renovovaný, obklopen loukami, poli a vinicemi. Na kraji obce Certaldo Alto, samostatně stojící, slunná poloha na kopci, v zeleni. Společné: přírodní pozemek, zahrada s trávníkem a rostlinami, bazén (5 x 10 m, 27.04.-28.09.). Venkovní sprcha, terasa, zahradní nábytek, gril. V rekreačním zařízení: přístup na internet, Wireless LAN [WLAN], pračka, sušička, Cena za topení se platí na místě, k dispozici jízdní kola. Výměna povlečení 1x týdně. Parkovací místo na pozemku. Obchod 2 km, supermarket 2 km, obchodní centrum 1 km, pekárna 1 km, centrum dostupné pěšky během 20 min. Koupaliště 2 km. Golfové hřiště 30 km, tenis 3 km, jízdárna 5 km, dětské hřiště 3 km. Atrakce v blízkosti: Certaldo Alto 1 km, Firenze 45 km, Siena 45 km, San Gimignano 12 km. Prodej místních zemědělských výrobků. Pozor prosím: majitel objektu bydlí na stejném pozemku.
Rezervace
Ubytování v Itálii, Certaldo:
všeobecné informace o místě ubytování a jeho okolí
Certaldo v centru údolí Val d'Elsa sestává z novější části údolí a starého šarmantního jádra obce, které je výše. Každoročně se zde koná středověkábarvitá slavnost. Obec známá pobytem Giovanni Boccaccio, autora Decamerone, kde prožil své poslední roky života. Historická obec s 15'000 obyvatel, v centru regionu, na vyvýšeném místě, 50 km jiho-západně od Firenze, 50 km severo-západně od Siena. Veškeré služby v místě. Termální koupaliště, 9 km.
Náhled zobrazení polohy ubytování na mapě.
Pro zobrazení na mapě na různých mapových podkladech klikněte na mapu nebo na tento odkaz.
Rezervace
Rezervační servis je zajišťován ve spolupráci s Interhome AG Switzerland a Interhome s.r.o., Sokolovská 84-86, Zirkon Office Center, Praha 8
Potřebujete doplnit výbavu? Něco pro Vás máme:

Poznámky návštěvníků:
Nikdo zatím k této stránce nepřidal vlastní zkušenosti, informace ani názory. Buďte první a podělte se s ostatními o své pozitivní i negativní dojmy a pomozte zkvalitnit, doplnit nebo opravit informace na této stránce.
Toto je místo pro Vaše poznámky a informace. Pokud máte i Vy nějaké zajímavé informace k tomuto místu, neváhejte a podělte se o ně s ostatními.
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Vyberte si ubytování v Rakousku se slevou:
Pokud jste na této straně nenašli potřebnou informaci, zkuste ji vyhledat:
Google
Stránka byla vygenerována 22.7.2019 17:23
Mapa stránek ...