Ubytování v Itálii, Castelnuovo Berardenga (Toskánsko Chianti) v apartmánu 'Vanessa'. Toto ubytování je pro 6 osob, k dispozici jsou 3 pokoje z toho jsou 2 ložnice. Apartmán je možné obsadit i menším počtem osob, ale cena se tím nesníží, platí se za apartmán a ne za počet osob. Orientační cenu za ubytování vidíte níže na této stránce. Přesnou cenu a případné dodatečné náklady (pokud jsou), zjistíte po zadání požadovaného termínu ubytování v části, kde se provádí rezervace. V dalších krocích si pak můžete objednat i další služby jako např. pojištěni a pojištění na storno, můžete si vybrat způsob platby a objekt přímo on-line zarezervovat.

Ubytování v Itálii
v apartmánu Vanessa, Castelnuovo Berardenga
★★★★

Itálie, Toskánsko Chianti, Castelnuovo Berardenga

Díváte se na již starší verzi nabídky ubytování.
Pro aktuální informace přejděte prosím na:
aktuální informace o tomto ubytování ....

Itálie, Toskánsko Chianti, Castelnuovo Berardenga
Číslo objektu: IT5276.900.5
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/it5276_900_5/
Ubytování pro 6 osob, k dispozici jsou 3 pokoje z toho jsou 2 ložnice
Nájemní cena za ubytování od 13.350,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.
Sponzorované odkazy:
Popis ubytování (interiér)
'Vanessa', 3-pokojová polovina dvojdomku 110 m2 na 2 podlažích, v přízemí. Velký obývací pokoj s 2x místo ke spaní, otevřený krb a TV-satelit. Kuchyně (trouba, myčka, mraznička). Sprcha/bidet/WC. V horním patře: 1x dvoulůžkový pokoj. 1x pokoj s 2x lůžko. Sprcha/bidet/WC. Terasa. Zahradní nábytek. K dispozici: Internet (Wireless LAN [WLAN], zdarma).
Informace o domě (rezidenci)
Podere S.Giuseppe, 1 km od Castelnuovo Berardenga: Bývalý statek San Giuseppe s nádhernou panoramatickou polohou s rozlehlými zařízenými vnějšími prostředími, odkud je vidět Siena ve dne - v noci. Renovace byla provedena s velikou pečlivostí pro zachování jednotlivostí původní stavby. Ideální pro všechny, kteří se zajímají o vinice v Chianti. Velká zděná kamna. Velmi starý, pěkný, komfortní selský dům 'San Giuseppe', renovovaný v roce 2004. 15 km od centra Terme di Rapolano, 20 km od centra Siena, 23 km od centra Asciano, na kopci, v zeleni. Společné: přírodní zahrada, bazén (5 x 12 m, hloubka 120 - 240 cm, 15.05.-30.09.) s vnitřními schůdky. Venkovní sprcha, terasa, gril. K dispozici pouze pro Vás: zahradní nábytek. V domě: ústřední topení, Cena za topení se platí na místě (01.11.-15.04.), vytápění pouze od 01.11. do 15.04.. Příjezd vede až k objektu (300 m přírodní cesta). Parkovací místo u domu. Potraviny 1 km, restaurace 1 km. Jízdárna 8 km. Pozor prosím: majitel objektu bydlí na stejném pozemku.
Rezervace
Ubytování v Itálii, Castelnuovo Berardenga:
všeobecné informace o místě ubytování a jeho okolí
Nadmořská výška: 350 m n.m.
Castelnuovo v jižní části Chianti, kde se svažují vinicemi pokryté svahy směrem k chudé krajině Crete Senesi. V obci se nachází vila Chigi Saracini. Historická, klidná obec s 7'400 obyvatel, v centru regionu, na vyvýšeném místě, 25 km severo-východně od Siena. Veškeré služby v místě.
Náhled zobrazení polohy ubytování na mapě.
Pro zobrazení na mapě na různých mapových podkladech klikněte na mapu nebo na tento odkaz.
Rezervace
Rezervační servis je zajišťován ve spolupráci s Interhome AG Switzerland a Interhome s.r.o., Sokolovská 84-86, Zirkon Office Center, Praha 8
Poznámky návštěvníků:
Nikdo zatím k této stránce nepřidal vlastní zkušenosti, informace ani názory. Buďte první a podělte se s ostatními o své pozitivní i negativní dojmy a pomozte zkvalitnit, doplnit nebo opravit informace na této stránce.
Toto je místo pro Vaše poznámky a informace. Pokud máte i Vy nějaké zajímavé informace k tomuto místu, neváhejte a podělte se o ně s ostatními.
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Nepřehlédněte:
Image
Záhadná hora Kailas
Kailas je asi nejzáhadnější horou na světě. Je opředena množstvím mýtů a legend. Zatím na ni nevystoupil žádný horolezec. Kailas měří 6714 metrů (podle čínských měření), místní lidé ale tvrdí, že hora má výšku jen 6666 metrů a na vrcholu je údajně...

Image
Cesta z Mayrhofenu přes Edelhütte na Ahornspitze
Typ na jednodenní výlet v oblasti Mayrhofenu (Zillertal). Větší část cesty, minimálně okruh k chatě Edelhütte, se dá naplánovat jako nenáročný rodinný výlet s dětmi. Další část cesty až do sedla, které je jihozápadně od 2973m vysokého vrcholu Ahornspitze, zvládnou děti také.

Image
Sopka Stromboli nedaleko Sicílie vybuchla
Sopka Stromboli na stejnojmenném italském ostrově nedaleko Sicílie dnes vybuchla, exploze byla podle agentury ANSA silnější než ta ze začátku července.

Image
Karstein (Kitzbüheler Alpen) panorama
Panorama z vrcholu Karstein, který je v rakouském Tyrolsku v horské skupině Kitzbüheler Alpen. Vrchol Karsteinu je v nadmořské výšce 1922 m. Na této stránce najdete panorama z vrcholu s popisem okolních hor.

Vyberte si ubytování v Rakousku:
Pokud jste na této straně nenašli potřebnou informaci, zkuste ji vyhledat:
Google
Stránka byla vygenerována 15.10.2019 14:38
Mapa stránek ...