Ubytování v Itálii, Bucine (Toskánsko Chianti) v apartmánu 'Simone'. Toto ubytování je pro 2 osoby, k dispozici jsou 2 pokoje z toho je 1 ložnice. V tomto domě je k dispozici více apartmánů (celkem 5). Apartmán je možné obsadit i menším počtem osob, ale cena se tím nesníží, platí se za apartmán a ne za počet osob. Orientační cenu za ubytování vidíte níže na této stránce. Přesnou cenu a případné dodatečné náklady (pokud jsou), zjistíte po zadání požadovaného termínu ubytování v části, kde se provádí rezervace. V dalších krocích si pak můžete objednat i další služby jako např. pojištěni a pojištění na storno, můžete si vybrat způsob platby a objekt přímo on-line zarezervovat.
  Last minute ubytování v Rakousku - sleva až třetina z nájemní ceny

Ubytování v Itálii
v apartmánu Simone, Bucine
★★★

Itálie, Toskánsko Chianti, Bucine

Itálie, Toskánsko Chianti, Bucine
Číslo objektu: IT5238.885.2
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/it5238_885_2/
Ubytování pro 2 osoby, k dispozici jsou 2 pokoje z toho je 1 ložnice
Nájemní cena za ubytování od 6.168,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.
Sponzorované odkazy:
Popis ubytování (interiér)
'Simone', 2-pokojový byt 35 m2, v přízemí. Úplně renovovaný, účelné a útulné zařízení: obývací pokoj/jídelna s TV-satelit. Vstup na zahradu. 1x dvoulůžkový pokoj s sprcha/bidet/WC. Kuchyňský kout (4 plotýnky, trouba, mraznička). Sprcha/bidet/WC. Malá zahrada. Zahradní nábytek. Pozor prosím: maximálně 1 malé domácí zvíře (pes) povoleno. Z obývacího pokoje ke kuchyňskému koutu a stejně tak i z ložnice do koupelny jesou tři schodky.
Informace o domě (rezidenci)
Agriturismo Le Mura: Statek, vyrábějící obzvlášť čistý olivový olej a DOCG Chianti-víno. Možnost zúčastnit se sklizně hroznů koncem září a oliv v listopadu. 8 ha oplocený pozemek s vinicemi a olivovými háji v typické toskánské krajině. Uprostřed kulturního trojúhelníku Florencie, Sieny a Arezzo s nejlepší výchozí polohou pro cestování za kulturou, které i pokud se týká transportu rád zorganizuje na přání majitel (extra). Veškeré služby v Bucine. Spaccio Prada 3 km. Hostům jsou k dispozici 4 horská kola. Selská usedlost 'Le Mura', renovovaný, obklopen stromy a poli. 3 km od centra Bucine, 25 km od centra Arezzo, 35 km od centra Siena, klidná poloha na kopci, v zeleni. Společné: bazén (7 x 14 m, hloubka 160 - 160 cm, 01.05.-30.09.) s vnitřními schůdky. Venkovní sprcha. V rekreačním zařízení: Wireless LAN [WLAN], slunná terasa, ústřední topení, pračka (společné, extra), Cena za topení se platí na místě (01.11.-15.04.), vytápění pouze od 01.11. do 15.04.. Výměna povlečení (navíc- extra). Úklid na vyžádání (extra). Pomoc v domácnosti na vyžádání (extra). Příjezd vede až k objektu. Parkovací místo u domu. Potraviny 3 km, supermarket 3 km, restaurace 3 km, nádraží 'Bucine', termální bazén 20 km. Atrakce v blízkosti: Firenze 55 km, Siena 35 km, Arezzo 30 km.
Rezervace
Ubytování v Itálii, Bucine:
všeobecné informace o místě ubytování a jeho okolí
Nadmořská výška: 200 m n.m.
Bucine v údolí Ambra, které ohraničuje hory Chianti na jihozápadě, vtrojúhelníku mezi Florencií, Sienou a Arezzo. Obec s 8'000 obyvatel, 35 km západně od Arezzo, 35 km severo-východně od Siena, 55 km jiho-východně od Firenze. Veškeré služby v místě.
Náhled zobrazení polohy ubytování na mapě.
Pro zobrazení na mapě na různých mapových podkladech klikněte na mapu nebo na tento odkaz.
Rezervace
Rezervační servis je zajišťován ve spolupráci s Interhome AG Switzerland a Interhome s.r.o., Sokolovská 84-86, Zirkon Office Center, Praha 8
Potřebujete doplnit výbavu? Něco pro Vás máme:

Poznámky návštěvníků:
Nikdo zatím k této stránce nepřidal vlastní zkušenosti, informace ani názory. Buďte první a podělte se s ostatními o své pozitivní i negativní dojmy a pomozte zkvalitnit, doplnit nebo opravit informace na této stránce.
Toto je místo pro Vaše poznámky a informace. Pokud máte i Vy nějaké zajímavé informace k tomuto místu, neváhejte a podělte se o ně s ostatními.
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Vyberte si ubytování v Rakousku:
Pokud jste na této straně nenašli potřebnou informaci, zkuste ji vyhledat:
Google
Stránka byla vygenerována 22.4.2019 15:17
Mapa stránek ...