Ubytování v Itálii, Bucine (Toskánsko Chianti) v apartmánu 'Girasole'. Toto ubytování je pro 9 osob, k dispozici je 6 pokojů z toho jsou 4 ložnice. V tomto domě je k dispozici více apartmánů (celkem 2). Apartmán je možné obsadit i menším počtem osob, ale cena se tím nesníží, platí se za apartmán a ne za počet osob. Orientační cenu za ubytování vidíte níže na této stránce. Přesnou cenu a případné dodatečné náklady (pokud jsou), zjistíte po zadání požadovaného termínu ubytování v části, kde se provádí rezervace. V dalších krocích si pak můžete objednat i další služby jako např. pojištěni a pojištění na storno, můžete si vybrat způsob platby a objekt přímo on-line zarezervovat.
  Last minute ubytování v Rakousku - sleva až třetina z nájemní ceny

Ubytování v Itálii
v apartmánu Girasole, Bucine
★★★

Itálie, Toskánsko Chianti, Bucine

Itálie, Toskánsko Chianti, Bucine
Číslo objektu: IT5238.670.3
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/it5238_670_3/
Ubytování pro 9 osob, k dispozici je 6 pokojů z toho jsou 4 ložnice
Nájemní cena za ubytování od 17.756,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.
Sponzorované odkazy:
Popis ubytování (interiér)
'Girasole', 6-pokojový byt 130 m2 v 1. patře. Renovovaný, stylové a útulné zařízení: obývací pokoj s otevřený krb a TV-satelit. 2x dvoulůžkový pokoj. 1x pokoj s 2x lůžko. 1x pokoj s 3x lůžko. Kuchyně (trouba, myčka, mraznička) s jídelní stůl. 2x sprcha/bidet/WC. Zahradní nábytek. K dispozici: Internet (Wireless LAN [WLAN], zdarma). Přístup z kuchyně do pracovny v malé věži.
Informace o domě (rezidenci)
Typický kamenný-dům se 3 byty je částí malého statku, ke kterému patrí i dům majitele. Centrální poloha na jihovýchodnim okraji Chianti, obklopený poli a lesy údolí Ambra. Starý selský dům 'Gnocchi', renovovaný. 3 byty v domě. 6 km od centra Ambra, 35 km od centra Siena, Arezzo, 76 km od centra Firenze, 63 km od jezera. Společné: pozemek s trávníkem, bazén (6 x 12 m, 05.05.-29.09.). Zahradní nábytek, gril. V domě: ústřední topení, pračka (společné), Cena za topení se platí na místě (01.11.-15.04.), vytápění pouze od 01.11. do 15.04.. Příjezd vede až k objektu (200 m přírodní cesta). Parkovací místo u domu. Potraviny 4 km, supermarket 10 km, obchodní centrum 16 km, restaurace 4 km, bar 3 km, nádraží 'Bucine' 14 km, termální bazén 'Rapolano Terme' 13 km, jezero ke koupání 'Lago Trasimeno' 63 km. Atrakce v blízkosti: Castelnuovo Berardenga 11 km, Castello di Meleto 12 km, Monte San Savino 27 km, Montepulciano 47 km, Pienza 54 km. Pozor prosím: Fotografie domu je jen příkladem. V tomto domě se nacházejí ještě další byty k pronájmu.
Rezervace
Ubytování v Itálii, Bucine:
všeobecné informace o místě ubytování a jeho okolí
Nadmořská výška: 200 m n.m.
Bucine v údolí Ambra, které ohraničuje hory Chianti na jihozápadě, vtrojúhelníku mezi Florencií, Sienou a Arezzo. Obec s 8'000 obyvatel, 35 km západně od Arezzo, 35 km severo-východně od Siena, 55 km jiho-východně od Firenze. Veškeré služby v místě.
Náhled zobrazení polohy ubytování na mapě.
Pro zobrazení na mapě na různých mapových podkladech klikněte na mapu nebo na tento odkaz.
Rezervace
Rezervační servis je zajišťován ve spolupráci s Interhome AG Switzerland a Interhome s.r.o., Sokolovská 84-86, Zirkon Office Center, Praha 8
Potřebujete doplnit výbavu? Něco pro Vás máme:

Poznámky návštěvníků:
Nikdo zatím k této stránce nepřidal vlastní zkušenosti, informace ani názory. Buďte první a podělte se s ostatními o své pozitivní i negativní dojmy a pomozte zkvalitnit, doplnit nebo opravit informace na této stránce.
Toto je místo pro Vaše poznámky a informace. Pokud máte i Vy nějaké zajímavé informace k tomuto místu, neváhejte a podělte se o ně s ostatními.
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Vyberte si ubytování v Rakousku se slevou:
Pokud jste na této straně nenašli potřebnou informaci, zkuste ji vyhledat:
Google
Stránka byla vygenerována 22.7.2019 17:20
Mapa stránek ...