Ubytování v Itálii, Sovicille (Siena a okolí) v apartmánu 'Il Ginepro'. Toto ubytování je pro 4 osoby, k dispozici jsou 3 pokoje z toho jsou 2 ložnice. V tomto domě je k dispozici více apartmánů (celkem 6). Apartmán je možné obsadit i menším počtem osob, ale cena se tím nesníží, platí se za apartmán a ne za počet osob. Orientační cenu za ubytování vidíte níže na této stránce. Přesnou cenu a případné dodatečné náklady (pokud jsou), zjistíte po zadání požadovaného termínu ubytování v části, kde se provádí rezervace. V dalších krocích si pak můžete objednat i další služby jako např. pojištěni a pojištění na storno, můžete si vybrat způsob platby a objekt přímo on-line zarezervovat.
  Last minute ubytování v Rakousku - sleva až třetina z nájemní ceny

Ubytování v Itálii
v apartmánu Il Ginepro, Sovicille
★★★

Itálie, Siena a okolí, Sovicille

Itálie, Siena a okolí, Sovicille
Číslo objektu: IT5268.300.5
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/it5268_300_5/
Ubytování pro 4 osoby, k dispozici jsou 3 pokoje z toho jsou 2 ložnice
Nájemní cena za ubytování od 12.897,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.
Sponzorované odkazy:
Popis ubytování (interiér)
'Il Ginepro', 3-pokojový byt 75 m2 na 2 podlažích. Komfortní a vkusné zařízení: velký obývací pokoj s TV. 1x dvoulůžkový pokoj. Kuchyně (4 plotýnky, trouba). Sprcha/bidet/WC. V horním patře: zkosen 1x dětský pokoj s 2x lůžko. WC zvlášť. K dispozici: vysoušeč vlasů. Internet (Wireless LAN [WLAN], extra). Vhodné pro rodiny.
Informace o domě (rezidenci)
Selský dům 'Il Pero di Cetinale'. 12 byty v domě. 17 km od centra Siena, 76 km od centra Firenze, samostatně stojící, klidná poloha, 20 m od lesa, v zeleni. Společné: přírodní zahrada, bazén (7 x 14 m, hloubka 130 - 270 cm, 01.06.-15.09.). Zahradní nábytek, gril. V domě: recepce, Wireless LAN [WLAN], Cena za topení se platí na místě (01.11.-15.04.), vytápění pouze od 01.11. do 15.04.. Výměna povlečení 1x týdně. Výměna ručníků 1x týdně. Příjezd (1 km přírodní cesta). Parkovací místo u domu. Supermarket 4 km, obchodní centrum 17 km, bar 4 km, termální bazén 'Rapolano Terme' 45 km. Golfové hřiště (18 jamek) 15 km. Atrakce v blízkosti: Siena 17 km, San Gimignano 30 km, San Galgano 25 km, Val d'Orcia 55 km. Pozor prosím: auto doporučeno.
Rezervace
Ubytování v Itálii, Sovicille:
všeobecné informace o místě ubytování a jeho okolí
Nadmořská výška: 260 m n.m.
Obec na úpatí 'Montagnola Senese', bohatě zalesněné krajině, západně od Siena. Obec s 8'400 obyvatel, v centru regionu, v pěkném prostředí, 12 km jiho-západně od Siena. Veškeré služby v místě.
Náhled zobrazení polohy ubytování na mapě.
Pro zobrazení na mapě na různých mapových podkladech klikněte na mapu nebo na tento odkaz.
Rezervace
Rezervační servis je zajišťován ve spolupráci s Interhome AG Switzerland a Interhome s.r.o., Sokolovská 84-86, Zirkon Office Center, Praha 8
Potřebujete doplnit výbavu? Něco pro Vás máme:

Poznámky návštěvníků:
Nikdo zatím k této stránce nepřidal vlastní zkušenosti, informace ani názory. Buďte první a podělte se s ostatními o své pozitivní i negativní dojmy a pomozte zkvalitnit, doplnit nebo opravit informace na této stránce.
Toto je místo pro Vaše poznámky a informace. Pokud máte i Vy nějaké zajímavé informace k tomuto místu, neváhejte a podělte se o ně s ostatními.
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Vyberte si ubytování v Rakousku se slevou:
Pokud jste na této straně nenašli potřebnou informaci, zkuste ji vyhledat:
Google
Stránka byla vygenerována 23.4.2019 13:02
Mapa stránek ...