Ubytování v Itálii, Serre di Rapolano (Siena a okolí) v apartmánu 'Casale Ischieto'. Toto ubytování je pro 4 osoby, k dispozici jsou 3 pokoje z toho jsou 2 ložnice. V tomto domě je k dispozici více apartmánů (celkem 5). Apartmán je možné obsadit i menším počtem osob, ale cena se tím nesníží, platí se za apartmán a ne za počet osob. Orientační cenu za ubytování vidíte níže na této stránce. Přesnou cenu a případné dodatečné náklady (pokud jsou), zjistíte po zadání požadovaného termínu ubytování v části, kde se provádí rezervace. V dalších krocích si pak můžete objednat i další služby jako např. pojištěni a pojištění na storno, můžete si vybrat způsob platby a objekt přímo on-line zarezervovat.
  Last minute ubytování v Rakousku - sleva až třetina z nájemní ceny

Ubytování v Itálii
v apartmánu Casale Ischieto, Serre di Rapolano
★★★★

Itálie, Siena a okolí, Serre di Rapolano

Díváte se na již starší verzi nabídky ubytování.
Pro aktuální informace přejděte prosím na:
aktuální informace o tomto ubytování ....

Itálie, Siena a okolí, Serre di Rapolano
Číslo objektu: IT5344.820.5
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/it5344_820_5/
Ubytování pro 4 osoby, k dispozici jsou 3 pokoje z toho jsou 2 ložnice
Nájemní cena za ubytování od 14.391,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.
Sponzorované odkazy:
Popis ubytování (interiér)
3-pokojový byt 60 m2 v 1. patře. Účelné zařízení se dřevem: obývací pokoj/jídelna s TV-satelit a klimatizace. 1x dvoulůžkový pokoj s klimatizace. 1x pokoj s 1x francouzským lužkem (140 cm), klimatizace. Kuchyňský kout). Sprcha/bidet/WC. K dispozici: vysoušeč vlasů. Internet (Wireless LAN [WLAN], zdarma). Vstup vnějšimischody spolu s La Torretta.
Informace o domě (rezidenci)
Casale Ischieto je středověký statek, před krátkou dobou zrestaurovaný. 800m od obce Serre di Rapolano. Pouze 28 km od Siena, 30 km od Montalcino, v okouzlující krajině jižně od Siena, kopcovitá poloha 2 km od proslulých termálních lázní. Dům je rozdělený do 5 pěkných bytů, pohodlně zařízených se SAT-TV a topením (extra dle spotřeby). Vybavené vnější prostředí v zeleni, s bazénem 8,5 x 15,5 m s tlakovou podvodní masáží k samostatnému použití hostů, malé fotbalové hřiště, lukostřelba a horská kola (dvě pro byt, zdarma). Restaurace statku je denně otevřená (večer), na požádání také vpoledne. Pro milovníky koní organizuje majitel na přání a dle možností výjezdy na koních do okolních lesů (stáje jsou přímo v místě). Velmi starý selský dvůr 'Casale Ischieto', renovovaný, obklopen poli. 800 m od centra Serre di Rapolano, 28 km od centra Siena, 30 km od centra Montalcino, na kopci, v zeleni. Společné: pozemek 50 ha, bazén (16 x 9 m, hloubka 80 - 165 cm, 15.05.-03.10.) s vnitřními schůdky. Venkovní sprcha, zahradní nábytek. K dispozici pouze pro Vás: zahradní nábytek. V domě: restaurace, bar, Cena za topení se platí na místě (01.11.-01.04.), k dispozici jízdní kola. Příjezd vede až k objektu. Parkovací místo na pozemku. Obchod 800 m, autobusová zastávka 500 m, nádraží 'Rapolano Terme' 2 km, termální bazén 'Rapolano Terme' 2 km. Golfové hřiště (9 jamek) 21 km, tenis 2 km, jízdárna 6 km. Atrakce v blízkosti: Castelnuovo Berardenga 18 km, Montepulciano 31 km, Pienza 37 km, San Quirico D'orcia 44 km. Pozor prosím: vhodné pro rodiny, vhodné pro seniory. V tomto domě se nacházejí ještě další byty k pronájmu.
Rezervace
Ubytování v Itálii, Serre di Rapolano:
všeobecné informace o místě ubytování a jeho okolí
Nadmořská výška: 375 m n.m.
Historická, klidná vesnice a lázně pro léčbu dýchacích cest, v údolí, dopravně výhodná poloha s pěkným výhledem, 35 km jiho-východně od Siena. Veškeré služby v místě. Termální koupaliště, léčebné kúry, 6 km.
Náhled zobrazení polohy ubytování na mapě.
Pro zobrazení na mapě na různých mapových podkladech klikněte na mapu nebo na tento odkaz.
Rezervace
Rezervační servis je zajišťován ve spolupráci s Interhome AG Switzerland a Interhome s.r.o., Sokolovská 84-86, Zirkon Office Center, Praha 8
Poznámky návštěvníků:
Nikdo zatím k této stránce nepřidal vlastní zkušenosti, informace ani názory. Buďte první a podělte se s ostatními o své pozitivní i negativní dojmy a pomozte zkvalitnit, doplnit nebo opravit informace na této stránce.
Toto je místo pro Vaše poznámky a informace. Pokud máte i Vy nějaké zajímavé informace k tomuto místu, neváhejte a podělte se o ně s ostatními.
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Nepřehlédněte:
Image
Záhadná hora Kailas
Kailas je asi nejzáhadnější horou na světě. Je opředena množstvím mýtů a legend. Zatím na ni nevystoupil žádný horolezec. Kailas měří 6714 metrů (podle čínských měření), místní lidé ale tvrdí, že hora má výšku jen 6666 metrů a na vrcholu je údajně...

Image
Rakouská dálniční známka
Kolik stojí rakouská dálniční známka. Kam se nalepuje. Dá se koupit přes internet? Jak funguje elektronická dálniční znánka. Na kterých úsecích dálnic není potřeba. Kompletní informace o rakouských dálničních známkách.

Image
Alpbach: sjezd podél Verbindungsbahn po červené sjezdovce číslo 13
Video z oblasti Alpbach - Wildschönau. Sjezd od horní stanice kabinové lanovky Verbindungsbahn po červené sjezdovce číslo 13.

Image
Lyžařské středisko Sölden
Skiareál Sölden je na konci údolí Ötztal v rakouském Tyrolsku. V horní části lyžařského areálu jsou dva ledovce - strmější Rettenbach a mírný Tiefenbach. S nedostatkem sněhu zde v celé dlouhé zimní sezóně nebývá žádný problém, v každém případě spodní část lyžařského areálu může být i uměle zasněžována.

Image
Harakiri - nejstrmější sjezdovka v Rakousku
Kde je nejprudší sjezdovka v Rakousku? Nejstrmější sjezdovkou v Rakousku je sjezdovka Harakiri Penken v lyžařském areálu Mayrhofen v Tyrolském Zillertalu.

Vyberte si ubytování v Rakousku se slevou:
Pokud jste na této straně nenašli potřebnou informaci, zkuste ji vyhledat:
Google
Stránka byla vygenerována 17.11.2019 05:26
Mapa stránek ...