Ubytování v Itálii, Serre di Rapolano (Siena a okolí) v apartmánu 'Casale Ischieto'. Toto ubytování je pro 4 osoby, k dispozici jsou 3 pokoje z toho jsou 2 ložnice. V tomto domě je k dispozici více apartmánů (celkem 5). Apartmán je možné obsadit i menším počtem osob, ale cena se tím nesníží, platí se za apartmán a ne za počet osob. Orientační cenu za ubytování vidíte níže na této stránce. Přesnou cenu a případné dodatečné náklady (pokud jsou), zjistíte po zadání požadovaného termínu ubytování v části, kde se provádí rezervace. V dalších krocích si pak můžete objednat i další služby jako např. pojištěni a pojištění na storno, můžete si vybrat způsob platby a objekt přímo on-line zarezervovat.

Ubytování v Itálii
v apartmánu Casale Ischieto, Serre di Rapolano
★★★★

Itálie, Siena a okolí, Serre di Rapolano

Itálie, Siena a okolí, Serre di Rapolano
Číslo objektu: IT5344.820.5
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/it5344_820_5/
Ubytování pro 4 osoby, k dispozici jsou 3 pokoje z toho jsou 2 ložnice
Nájemní cena za ubytování od 14.391,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.
Sponzorované odkazy:
Popis ubytování (interiér)
3-pokojový byt 60 m2 v 1. patře. Účelné zařízení se dřevem: obývací pokoj/jídelna s TV-satelit a klimatizace. 1x dvoulůžkový pokoj s klimatizace. 1x pokoj s 1x francouzským lužkem (140 cm), klimatizace. Kuchyňský kout). Sprcha/bidet/WC. K dispozici: vysoušeč vlasů. Internet (Wireless LAN [WLAN], zdarma). Vstup vnějšimischody spolu s La Torretta.
Informace o domě (rezidenci)
Casale Ischieto je středověký statek, před krátkou dobou zrestaurovaný. 800m od obce Serre di Rapolano. Pouze 28 km od Siena, 30 km od Montalcino, v okouzlující krajině jižně od Siena, kopcovitá poloha 2 km od proslulých termálních lázní. Dům je rozdělený do 5 pěkných bytů, pohodlně zařízených se SAT-TV a topením (extra dle spotřeby). Vybavené vnější prostředí v zeleni, s bazénem 8,5 x 15,5 m s tlakovou podvodní masáží k samostatnému použití hostů, malé fotbalové hřiště, lukostřelba a horská kola (dvě pro byt, zdarma). Restaurace statku je denně otevřená (večer), na požádání také vpoledne. Pro milovníky koní organizuje majitel na přání a dle možností výjezdy na koních do okolních lesů (stáje jsou přímo v místě). Velmi starý selský dvůr 'Casale Ischieto', renovovaný, obklopen poli. 800 m od centra Serre di Rapolano, 28 km od centra Siena, 30 km od centra Montalcino, na kopci, v zeleni. Společné: pozemek 50 ha, bazén (16 x 9 m, hloubka 80 - 165 cm, 15.05.-03.10.) s vnitřními schůdky. Venkovní sprcha, zahradní nábytek. K dispozici pouze pro Vás: zahradní nábytek. V domě: restaurace, bar, Cena za topení se platí na místě (01.11.-01.04.), k dispozici jízdní kola. Příjezd vede až k objektu. Parkovací místo na pozemku. Obchod 800 m, autobusová zastávka 500 m, nádraží 'Rapolano Terme' 2 km, termální bazén 'Rapolano Terme' 2 km. Golfové hřiště (9 jamek) 21 km, tenis 2 km, jízdárna 6 km. Atrakce v blízkosti: Castelnuovo Berardenga 18 km, Montepulciano 31 km, Pienza 37 km, San Quirico D'orcia 44 km. Pozor prosím: vhodné pro rodiny, vhodné pro seniory. V tomto domě se nacházejí ještě další byty k pronájmu.
Rezervace
Ubytování v Itálii, Serre di Rapolano:
všeobecné informace o místě ubytování a jeho okolí
Nadmořská výška: 375 m n.m.
Historická, klidná vesnice a lázně pro léčbu dýchacích cest, v údolí, dopravně výhodná poloha s pěkným výhledem, 35 km jiho-východně od Siena. Veškeré služby v místě. Termální koupaliště, léčebné kúry, 6 km.
Náhled zobrazení polohy ubytování na mapě.
Pro zobrazení na mapě na různých mapových podkladech klikněte na mapu nebo na tento odkaz.
Rezervace
Rezervační servis je zajišťován ve spolupráci s Interhome AG Switzerland a Interhome s.r.o., Sokolovská 84-86, Zirkon Office Center, Praha 8
Potřebujete doplnit výbavu? Něco pro Vás máme:

Poznámky návštěvníků:
Nikdo zatím k této stránce nepřidal vlastní zkušenosti, informace ani názory. Buďte první a podělte se s ostatními o své pozitivní i negativní dojmy a pomozte zkvalitnit, doplnit nebo opravit informace na této stránce.
Toto je místo pro Vaše poznámky a informace. Pokud máte i Vy nějaké zajímavé informace k tomuto místu, neváhejte a podělte se o ně s ostatními.
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Udělejte si radost a vyberte si dovolenou vašich snů:
Pokud jste na této straně nenašli potřebnou informaci, zkuste ji vyhledat:
Google
Stránka byla vygenerována 22.7.2019 04:27
Mapa stránek ...