Ubytování v Itálii, Rapolano Terme (Siena a okolí) v apartmánu 'Granaio'. Toto ubytování je pro 3 osoby, k dispozici jsou 2 pokoje z toho je 1 ložnice. V tomto domě je k dispozici více apartmánů (celkem 6). Apartmán je možné obsadit i menším počtem osob, ale cena se tím nesníží, platí se za apartmán a ne za počet osob. Orientační cenu za ubytování vidíte níže na této stránce. Přesnou cenu a případné dodatečné náklady (pokud jsou), zjistíte po zadání požadovaného termínu ubytování v části, kde se provádí rezervace. V dalších krocích si pak můžete objednat i další služby jako např. pojištěni a pojištění na storno, můžete si vybrat způsob platby a objekt přímo on-line zarezervovat.
  Last minute ubytování v Rakousku - sleva až třetina z nájemní ceny

Ubytování v Itálii
v apartmánu Granaio, Rapolano Terme
★★★★

Itálie, Siena a okolí, Rapolano Terme

Itálie, Siena a okolí, Rapolano Terme
Číslo objektu: IT5312.600.8
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/it5312_600_8/
Ubytování pro 3 osoby, k dispozici jsou 2 pokoje z toho je 1 ložnice
Nájemní cena za ubytování od 10.093,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.
Sponzorované odkazy:
Popis ubytování (interiér)
'Granaio', 2-pokojový byt 45 m2 v 1. patře. Komfortní a vkusné zařízení: obývací pokoj/jídelna s 1x pohovka, otevřený krb, TV-satelit a klimatizace. 1x dvoulůžkový pokoj. Kuchyně (4 plotýnky, trouba, mikrovlnka, mraznička, elektrický kávovar). Sprcha/bidet/WC. Malý balkon. K dispozici: sejf.
Informace o domě (rezidenci)
Chalupa 'Rapolano', renovovaný, obklopen poli. 1.5 km od centra Rapolano Terme, 25 km od centra Siena, 85 km od centra Firenze. Společné: pozemek (oplocený) s trávníkem a květinami, bazén oplocený (6 x 12 m, hloubka 90 - 180 cm, 15.05.-01.10.). Ping-pong, zahradní sezení, terasa, zahradní nábytek, gril, dětské hřiště. V domě: recepce, přístup na internet, Wireless LAN [WLAN], pračka (společné, extra), Cena za topení se platí na místě (01.11.-31.03.), vytápění pouze od 01.11. do 31.03.. K dispozici: jízdní kola. Parkovací místo u domu. Supermarket 2 km, restaurace 2 km, nádraží 'Rapolano Terme' 2 km, termální bazén 2 km. Pozor prosím: baby-výbava. Možno zarezervovat kuchařský kurz. Hlavní silnice v blízkosti. V tomto domě se nacházejí ještě další byty k pronájmu.
Rezervace
Ubytování v Itálii, Rapolano Terme:
všeobecné informace o místě ubytování a jeho okolí
Nadmořská výška: 330 m n.m.
Mezi kopcovitou krajinou Chianti a typickou krajinou Crete Sinesi, nabízí Rapolano ideální výchozí bod pro výlety do celého Toskánska. Známé termální lázně s 4'800 obyvatel, v centru regionu, na rovině, na úpatí hory hory, dopravně výhodná poloha, 35 km jiho-východně od Siena, 40 km jiho-západně od Arezzo. Veškeré služby v místě. Termální koupaliště, léčebné kúry.
Náhled zobrazení polohy ubytování na mapě.
Pro zobrazení na mapě na různých mapových podkladech klikněte na mapu nebo na tento odkaz.
Rezervace
Rezervační servis je zajišťován ve spolupráci s Interhome AG Switzerland a Interhome s.r.o., Sokolovská 84-86, Zirkon Office Center, Praha 8
Potřebujete doplnit výbavu? Něco pro Vás máme:

Poznámky návštěvníků:
Nikdo zatím k této stránce nepřidal vlastní zkušenosti, informace ani názory. Buďte první a podělte se s ostatními o své pozitivní i negativní dojmy a pomozte zkvalitnit, doplnit nebo opravit informace na této stránce.
Toto je místo pro Vaše poznámky a informace. Pokud máte i Vy nějaké zajímavé informace k tomuto místu, neváhejte a podělte se o ně s ostatními.
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Vyberte si ubytování v Rakousku se slevou:
Pokud jste na této straně nenašli potřebnou informaci, zkuste ji vyhledat:
Google
Stránka byla vygenerována 22.4.2019 15:16
Mapa stránek ...