Ubytování v Itálii, Pitigliano (Siena a okolí) v apartmánu 'Thermae Apartment 14'. Toto ubytování je pro 6 osob, k dispozici jsou 3 pokoje z toho jsou 2 ložnice. V tomto domě je k dispozici více apartmánů (celkem 7). Apartmán je možné obsadit i menším počtem osob, ale cena se tím nesníží, platí se za apartmán a ne za počet osob. Orientační cenu za ubytování vidíte níže na této stránce. Přesnou cenu a případné dodatečné náklady (pokud jsou), zjistíte po zadání požadovaného termínu ubytování v části, kde se provádí rezervace. V dalších krocích si pak můžete objednat i další služby jako např. pojištěni a pojištění na storno, můžete si vybrat způsob platby a objekt přímo on-line zarezervovat.
  Last minute ubytování v Rakousku - sleva až třetina z nájemní ceny

Ubytování v Itálii
v apartmánu Thermae Apartment 14, Pitigliano
★★★★

Itálie, Siena a okolí, Pitigliano

Itálie, Siena a okolí, Pitigliano
Číslo objektu: IT5474.880.14
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/it5474_880_14/
Ubytování pro 6 osob, k dispozici jsou 3 pokoje z toho jsou 2 ložnice
Nájemní cena za ubytování od 19.362,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.
Sponzorované odkazy:
Popis ubytování (interiér)
'Thermae Apartment 14', 3-pokojový byt 120 m2 na 2 podlažích v 1. patře. Objekt vhodný pro 4 dospělý + 2 děti. Komfortní a vkusné zařízení: velký obývací pokoj/jídelna s 1x pohovka pro 2 osoby a TV-satelit (plochá obrazovka). Vstup na terasu. 1x dvoulůžkový pokoj s sprcha/bidet/WC. Vstup na lodžii. Kuchyňský kout (4 plotýnky, mikrovlnka, mraznička). Sprcha/bidet/WC. Plynové topení (extra). Vytápění pouze od 01.11. do 15.04. V horním patře: 1x zkosený velký pokoj s 2x lůžko. Terasa 16 m2, terasa 11 m2. Zahradní nábytek, odkládací místnost. Pěkný výhled na bazén. K dispozici: pračka, vysoušeč vlasů. Parkování u domu. 1 domácí zvíře (pes) povoleno. K domu patří v zóně klidu u bazénu 4 slunečníky a lehátka.
Informace o domě (rezidenci)
Termální rekreační zařízení se 30 byty a 10 domy, z nichž je 10 jednotek v naší nabídce. 2 bazény, termální bazén se 37stupňovou přírodní pramenitou vodou, s oddělením pro děti (350 m2 - nepravidelný tvar). Vitaparcour a cyklo-tůry, možnost jezdectví, degustace vína. Leží ve výšce 460 m n.m. seskupené v tísíc let staré krajině Pieve di S. Maria dell'Aquila. Možnost návštěvy jeskyní a mystyckých etruských hrobů. V několika málo kilometrech jsou pravé etruské klenoty, jako na př. Pitigliano, Sorano a Sovana. Pěkné rekreační středisko 'Thermae', rok výstavby 2005. 10 domy v rezidenci. 30 byty v rezidenci. 3 km od centra Sorano, 7 km od centra Pitigliano, slunná poloha, 55 km od moře, v zeleni. Společné: pozemek 6 ha, bazén (17 x 11 m, 01.01.-31.12.) s vnitřními schůdky. Atypický bazén. Dětské brouzdaliště, venkovní sprcha, tenis, ping-pong, gril, dětské hřiště. V rekreačním zařízení: recepce, restaurace, bar, Wireless LAN [WLAN], masáže (extra), prádelna, pračka (společné, extra), Cena za topení se platí na místě, vytápění pouze od 01.11. do 15.04., k dispozici jízdní kola (extra). Výměna povlečení 1x týdně. Úklid na vyžádání (extra). Snídaně a polopenze na vyžádání (extra). Příjezd vede až k objektu. Parkovací místo, 200 m. Potraviny 3 km, supermarket 7 km, restaurace 3 km, písečná pláž 55 km, termální bazén 'Terme di Sorano' 20 m, jezero ke koupání 'Bolsena' 25 km. Jízdárna 800 m. Atrakce v blízkosti: Grotte Di Castro 22 km, Saturnia 28 km, Capalbio 52 km, Monte Argentario 45 km, Pienza 40 km, Montalcino 60 km. Známá jezera v okolí: Bolsena 25 km. Pozor prosím: vhodné pro rodiny. Zařízení je v noci střeženo. Rezidence s elektricky ovládanou branou. Fotografie domu je jen příkladem.
Rezervace
Ubytování v Itálii, Pitigliano:
všeobecné informace o místě ubytování a jeho okolí
Nadmořská výška: 310 m n.m.
Významná, historická, idylická vesnice s 4'000 obyvatel, na jihu regionu 50 km od moře, na vyvýšeném místě s pěkným výhledem, 50 km jiho-západně od Orvieto, 55 km severo-západně od Viterbo, 80 km jiho-východně od Grosseto. Veškeré služby v místě. Termální koupaliště, léčebné kúry, 30 km. Leží v malebné, téměř ireálně působící poloze nad Val di Lente. Pitigliano má velice dlouhou historií, sahající od prehistorické doby přes etruskou a románskou dobu až do středověku a renezance. Specielní je hebrejské gheto, zvané také 'Piccola Gerusalemme' (malý Jerusalém). Jeskyně slouží po staletí jako sklep a také pro uskladnění známéhbo 'Bianco di Pitigliano'.
Náhled zobrazení polohy ubytování na mapě.
Pro zobrazení na mapě na různých mapových podkladech klikněte na mapu nebo na tento odkaz.
Rezervace
Rezervační servis je zajišťován ve spolupráci s Interhome AG Switzerland a Interhome s.r.o., Sokolovská 84-86, Zirkon Office Center, Praha 8
Potřebujete doplnit výbavu? Něco pro Vás máme:

Poznámky návštěvníků:
Nikdo zatím k této stránce nepřidal vlastní zkušenosti, informace ani názory. Buďte první a podělte se s ostatními o své pozitivní i negativní dojmy a pomozte zkvalitnit, doplnit nebo opravit informace na této stránce.
Toto je místo pro Vaše poznámky a informace. Pokud máte i Vy nějaké zajímavé informace k tomuto místu, neváhejte a podělte se o ně s ostatními.
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Vyberte si ubytování v Rakousku:
Pokud jste na této straně nenašli potřebnou informaci, zkuste ji vyhledat:
Google
Stránka byla vygenerována 16.2.2019 13:25
Mapa stránek ...