Ubytování v Itálii, Pitigliano (Maremma) v apartmánu 'Thermae Apartment 25'. Toto ubytování je pro 6 osob, k dispozici jsou 3 pokoje z toho jsou 2 ložnice. V tomto domě je k dispozici více apartmánů (celkem 7). Apartmán je možné obsadit i menším počtem osob, ale cena se tím nesníží, platí se za apartmán a ne za počet osob. Orientační cenu za ubytování vidíte níže na této stránce. Přesnou cenu a případné dodatečné náklady (pokud jsou), zjistíte po zadání požadovaného termínu ubytování v části, kde se provádí rezervace. V dalších krocích si pak můžete objednat i další služby jako např. pojištěni a pojištění na storno, můžete si vybrat způsob platby a objekt přímo on-line zarezervovat.
  Last minute ubytování v Rakousku - sleva až třetina z nájemní ceny

Ubytování v Itálii
v apartmánu Thermae Apartment 25, Pitigliano
★★★★

Itálie, Maremma, Pitigliano

Díváte se na již starší verzi nabídky ubytování.
Pro aktuální informace přejděte prosím na:
aktuální informace o tomto ubytování ....

Itálie, Maremma, Pitigliano
Číslo objektu: IT5474.880.11
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/it5474_880_11/
Ubytování pro 6 osob, k dispozici jsou 3 pokoje z toho jsou 2 ložnice
Nájemní cena za ubytování od 18.673,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.
Sponzorované odkazy:
Popis ubytování (interiér)
"Thermae Apartment 25", 3-pokojový byt 70 m2, v přízemí. Objekt vhodný pro 4 dospělý + 2 děti. Vkusné zařízení: obývací pokoj/jídelna s 1x pohovka pro 2 osoby, TV-satelit a plochá obrazovka. Vstup na zahradu, na lodžii. 1x dvoulůžkový pokoj s sprcha/bidet/WC. 1x pokoj s 2x lůžko. Vstup na zahradu. Kuchyňský kout (4 plotýnky, mikrovlnka, mraznička). Sprcha/bidet/WC. Plynové topení (extra). Vytápění pouze od 01.11. do 15.04. Zahrada 53 m2, altán 16 m2. Zahradní nábytek. Parkování. 1 domácí zvíře (pes) povoleno.
Informace o domě (rezidenci)
Rekreační obec s 30 apartmány a 10 vilami, s využitím 2 bazenů, 1 s termální vodou při 37 °C (350 m², nepravidelný tvar), otevřeno po celý rok, použití plavecké čepice se vyžaduje. Zdravotní středisko s ošetřením obličeje a těla, různé balíčky, možnost rezervace, na místě. Fitness a cyklistické stezky, jezdecké centrum, gastronomické zájezdy (nápoje a jídlo). Poloha: 460 m na mořem, poblíž 1000 let staré krajiny Pieve di S. Maria dell'Aquila. Pěkné rekreační středisko "Thermae", rok výstavby 2005. 10 domy v rezidenci. 30 byty v rezidenci. 3 km od centra Sorano, 7 km od centra Pitigliano, slunná poloha, 55 km od moře, v zeleni. Společné: pozemek 6 ha, bazén (17 x 11 m, 01.01.-31.12.) s vnitřními schůdky. Atypický bazén. Dětské brouzdaliště, venkovní sprcha, tenis, ping-pong, gril, dětské hřiště. V rekreačním zařízení: recepce, restaurace, bar, Wireless LAN [WLAN], masáže (extra), prádelna, pračka (společné, extra), Cena za topení se platí na místě, vytápění pouze od 01.11. do 15.04., k dispozici jízdní kola (extra). Výměna povlečení 1x týdně. Úklid na vyžádání (extra). Snídaně a polopenze na vyžádání (extra). Příjezd vede až k objektu. Parkovací místo, 200 m. Potraviny 3 km, supermarket 7 km, restaurace 3 km, písečná pláž 55 km, jezero ke koupání "Bolsena" 25 km. Jízdárna 800 m. Atrakce v blízkosti: Grotte Di Castro 22 km, Saturnia 28 km, Capalbio 52 km, Monte Argentario 45 km, Pienza 40 km, Montalcino 60 km. Známá jezera v okolí: Bolsena 25 km. Pozor prosím: vhodné pro rodiny. Zařízení je v noci střeženo. Rezidence s elektricky ovládanou branou. Fotografie domu je jen příkladem.
Rezervace
Ubytování v Itálii, Pitigliano:
všeobecné informace o místě ubytování a jeho okolí
Nadmořská výška: 310 m n.m.
Významná, historická, idylická vesnice s 4'000 obyvatel, na jihu regionu 50 km od moře, na vyvýšeném místě s pěkným výhledem, 50 km jiho-západně od Orvieto, 55 km severo-západně od Viterbo, 80 km jiho-východně od Grosseto. Veškeré služby v místě. Termální koupaliště, léčebné kúry, 30 km. Leží v malebné, téměř ireálně působící poloze nad Val di Lente. Pitigliano má velice dlouhou historií, sahající od prehistorické doby přes etruskou a románskou dobu až do středověku a renezance. Specielní je hebrejské gheto, zvané také 'Piccola Gerusalemme' (malý Jerusalém). Jeskyně slouží po staletí jako sklep a také pro uskladnění známéhbo 'Bianco di Pitigliano'.
Náhled zobrazení polohy ubytování na mapě.
Pro zobrazení na mapě na různých mapových podkladech klikněte na mapu nebo na tento odkaz.
Rezervace
Rezervační servis je zajišťován ve spolupráci s Interhome AG Switzerland a Interhome s.r.o., Sokolovská 84-86, Zirkon Office Center, Praha 8
Poznámky návštěvníků:
Nikdo zatím k této stránce nepřidal vlastní zkušenosti, informace ani názory. Buďte první a podělte se s ostatními o své pozitivní i negativní dojmy a pomozte zkvalitnit, doplnit nebo opravit informace na této stránce.
Toto je místo pro Vaše poznámky a informace. Pokud máte i Vy nějaké zajímavé informace k tomuto místu, neváhejte a podělte se o ně s ostatními.
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Nepřehlédněte:
Image
3K K-ONNECTION Kaprun - Maiskogel - Kitzsteinhorn (video)
Z centra Kaprunu šesti lanovkami až na Kitzsteinhorn do výšky 3 029 metrů. Tento řetězec lanovek má celkem 12 km. Překonané převýšení 2 261 metrů je největší ve Východních Alpách.

Image
Alpbach: sjezd podél Verbindungsbahn po červené sjezdovce číslo 13
Video z oblasti Alpbach - Wildschönau. Sjezd od horní stanice kabinové lanovky Verbindungsbahn po červené sjezdovce číslo 13.

Image
Sopka Stromboli nedaleko Sicílie vybuchla
Sopka Stromboli na stejnojmenném italském ostrově nedaleko Sicílie dnes vybuchla, exploze byla podle agentury ANSA silnější než ta ze začátku července.

Image
Vysokohorská silnice Grossglockner Hochalpenstrasse
Alpská vysokohorská silnice Großglockner Hochalpenstraße vede jednou z nejkrásnějších částí národního parku Vysoké Taury (Hohe Tauern) – od střediska Fusch a osady Ferleiten na severní straně do městečka Heiligenblut na straně jižní.

Image
Záhadná hora Kailas
Kailas je asi nejzáhadnější horou na světě. Je opředena množstvím mýtů a legend. Zatím na ni nevystoupil žádný horolezec. Kailas měří 6714 metrů (podle čínských měření), místní lidé ale tvrdí, že hora má výšku jen 6666 metrů a na vrcholu je údajně...

Vyberte si ubytování v Rakousku se slevou:
Pokud jste na této straně nenašli potřebnou informaci, zkuste ji vyhledat:
Google
Stránka byla vygenerována 5.6.2020 21:34
Mapa stránek ...