Ubytování v Itálii, Chianciano Terme (Siena a okolí) v apartmánu 'Macciangrosso'. Toto ubytování je pro 3 osoby, k dispozici jsou 3 pokoje z toho jsou 2 ložnice. V tomto domě je k dispozici více apartmánů (celkem 7). Apartmán je možné obsadit i menším počtem osob, ale cena se tím nesníží, platí se za apartmán a ne za počet osob. Orientační cenu za ubytování vidíte níže na této stránce. Přesnou cenu a případné dodatečné náklady (pokud jsou), zjistíte po zadání požadovaného termínu ubytování v části, kde se provádí rezervace. V dalších krocích si pak můžete objednat i další služby jako např. pojištěni a pojištění na storno, můžete si vybrat způsob platby a objekt přímo on-line zarezervovat.
  Last minute ubytování v Rakousku - sleva až třetina z nájemní ceny

Ubytování v Itálii
v apartmánu Macciangrosso, Chianciano Terme
★★★

Itálie, Siena a okolí, Chianciano Terme

Díváte se na již starší verzi nabídky ubytování.
Pro aktuální informace přejděte prosím na:
aktuální informace o tomto ubytování ....

Itálie, Siena a okolí, Chianciano Terme
Číslo objektu: IT5498.800.6
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/it5498_800_6/
Ubytování pro 3 osoby, k dispozici jsou 3 pokoje z toho jsou 2 ložnice
Nájemní cena za ubytování od 16.559,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.
Sponzorované odkazy:
Popis ubytování (interiér)
3-pokojový byt 40 m2 na 2 podlažích. Jednoduché a komfortní zařízení: malý obývací pokoj/jídelna s otevřený krb, jídelní stůl a kuchyňským koutem. Vstup na zahradu. V horním patře: 1x dvoulůžkový pokoj. 1x pokoj s 1x pohovka (140 cm). Vstup na balkon. Sprcha/bidet/WC. Klimatizace. Zahrada. Zahradní nábytek, místo k posezení. K dispozici: Internet (Wireless LAN [WLAN], zdarma).
Informace o domě (rezidenci)
Maccianogrosso: budova ze 16. století, postavena Carlo Ludovico de Piccolomini Sídlo leží odloučeně uprostřed stoletého parku s pozůstatky etruského hrob. Stará, historická vila, ideální pro pobyt s dětmi. "Macciangrosso", 400 m n.m., renovovaný. 7 byty v domě. 6 km od centra Chianciano Terme, 17 km od centra Montepulciano, 28 km od centra Pienza, klidná, slunná poloha, v zeleni. Společné: pozemek 8 ha, park 2 ha (oplocený), pěkná zahrada k relaxaci, bazén oplocený (7 x 15 m, hloubka 120 - 165 cm, 21.05.-01.10. bazén otevřen 09:00-13:30 a 14:30-20:00). Venkovní sprcha, tenis, gril. V rekreačním zařízení: recepce, snídaňová místnost, společenská místnost s TV, Wireless LAN [WLAN], pračka (společné, extra), Cena za topení se platí na místě (01.11.-15.04.), vytápění pouze od 01.11. do 15.04. (extra) půjčovna jízdních kol. K dispozici: dětská jízdní kola. Snídaně na vyžádání na vyžádání (extra). Parkovací místo u domu. Obchod 1 km, supermarket 3 km, restaurace 1 km, nádraží "Chiusi" 7 km, termální bazén "Chianciano" 6 km. Jízdárna 13 km. Atrakce v blízkosti: Montepulciano 15 km, Siena 85 km, Pienza 30 km, Cortona 40 km, Orvieto 53 km, Firenze 125 km. Známá jezera v okolí: Trasimeno 20 km. Pozor prosím: auto doporučeno. Baby-výbava na dotaz (extra). V tomto domě se nacházejí ještě další byty k pronájmu. Použití tenisového kurtu zdarma. Provozní doba bazénu: 9,00 - 13,00 a 15,00 - 20,00 hod. Povolena jsou pouze malá domácí zvířata a pouze tehdy, jsou-li dobře hlídaná. Po 20,00 hod se neakceptuje příjezd.
Rezervace
Ubytování v Itálii, Chianciano Terme:
všeobecné informace o místě ubytování a jeho okolí
Nadmořská výška: 600 m n.m.
V Montepulciano na vápencovité vyvýšenině nad údolím Chiana je možné obdivovat podél hlavní silnice, která se vine nahoru, až k nejvyššímu bodu historického jádra některé stavby renezančního stylu. Mimo hradby je naproti tomu kostel San Biagio, známý příklad této doby. V okolí se pěstuje 'Nobile diMontepulciano' jedno z nejlepších červených vín Toskánska. Známá, historická obec s 13'000 obyvatel, na východě regionu 20 km od jezera, na vyvýšeném místě s pěkným výhledem, 60 km jiho-východně od Siena, 50 km jižně od Arezzo, 105 km jiho-východně od Firenze. Veškeré služby v místě. Termální koupaliště, léčebné kúry, 9 km.
Náhled zobrazení polohy ubytování na mapě.
Pro zobrazení na mapě na různých mapových podkladech klikněte na mapu nebo na tento odkaz.
Rezervace
Rezervační servis je zajišťován ve spolupráci s Interhome AG Switzerland a Interhome s.r.o., Sokolovská 84-86, Zirkon Office Center, Praha 8
Poznámky návštěvníků:
Nikdo zatím k této stránce nepřidal vlastní zkušenosti, informace ani názory. Buďte první a podělte se s ostatními o své pozitivní i negativní dojmy a pomozte zkvalitnit, doplnit nebo opravit informace na této stránce.
Toto je místo pro Vaše poznámky a informace. Pokud máte i Vy nějaké zajímavé informace k tomuto místu, neváhejte a podělte se o ně s ostatními.
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Nepřehlédněte:
Image
Sopka Stromboli nedaleko Sicílie vybuchla
Sopka Stromboli na stejnojmenném italském ostrově nedaleko Sicílie dnes vybuchla, exploze byla podle agentury ANSA silnější než ta ze začátku července.

Image
Karstein (Kitzbüheler Alpen) panorama
Panorama z vrcholu Karstein, který je v rakouském Tyrolsku v horské skupině Kitzbüheler Alpen. Vrchol Karsteinu je v nadmořské výšce 1922 m. Na této stránce najdete panorama z vrcholu s popisem okolních hor.

Image
Vysokohorská silnice Grossglockner Hochalpenstrasse
Alpská vysokohorská silnice Großglockner Hochalpenstraße vede jednou z nejkrásnějších částí národního parku Vysoké Taury (Hohe Tauern) – od střediska Fusch a osady Ferleiten na severní straně do městečka Heiligenblut na straně jižní.

Image
Cesta z Mayrhofenu přes Edelhütte na Ahornspitze
Typ na jednodenní výlet v oblasti Mayrhofenu (Zillertal). Větší část cesty, minimálně okruh k chatě Edelhütte, se dá naplánovat jako nenáročný rodinný výlet s dětmi. Další část cesty až do sedla, které je jihozápadně od 2973m vysokého vrcholu Ahornspitze, zvládnou děti také.

Image
Alpbach: sjezd podél Verbindungsbahn po červené sjezdovce číslo 13
Video z oblasti Alpbach - Wildschönau. Sjezd od horní stanice kabinové lanovky Verbindungsbahn po červené sjezdovce číslo 13.

Vyberte si ubytování v Rakousku se slevou:
Pokud jste na této straně nenašli potřebnou informaci, zkuste ji vyhledat:
Google
Stránka byla vygenerována 7.6.2020 02:25
Mapa stránek ...