Ubytování v Itálii, Chianciano Terme (Siena a okolí) v apartmánu 'Macciangrosso'. Toto ubytování je pro 4 osoby, k dispozici jsou 3 pokoje z toho jsou 2 ložnice. V tomto domě je k dispozici více apartmánů (celkem 7). Apartmán je možné obsadit i menším počtem osob, ale cena se tím nesníží, platí se za apartmán a ne za počet osob. Orientační cenu za ubytování vidíte níže na této stránce. Přesnou cenu a případné dodatečné náklady (pokud jsou), zjistíte po zadání požadovaného termínu ubytování v části, kde se provádí rezervace. V dalších krocích si pak můžete objednat i další služby jako např. pojištěni a pojištění na storno, můžete si vybrat způsob platby a objekt přímo on-line zarezervovat.
  Last minute ubytování v Rakousku - sleva až třetina z nájemní ceny

Ubytování v Itálii
v apartmánu Macciangrosso, Chianciano Terme
★★★★

Itálie, Siena a okolí, Chianciano Terme

Itálie, Siena a okolí, Chianciano Terme
Číslo objektu: IT5498.800.3
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/it5498_800_3/
Ubytování pro 4 osoby, k dispozici jsou 3 pokoje z toho jsou 2 ložnice
Nájemní cena za ubytování od 18.050,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.
Sponzorované odkazy:
Popis ubytování (interiér)
3-pokojový byt 66 m2 v 1. patře. Obývací pokoj/jídelna s 2x pohovka a TV (plochá obrazovka). 1x dvoulůžkový pokoj. 1x pokoj s 2x lůžko. Kuchyňský kout (4 plotýnky, mikrovlnka) s jídelní stůl. 2x sprcha/bidet/WC. Klimatizace. Zahradní sezení. Místo k posezení. K dispozici: Internet (Wireless LAN [WLAN], zdarma).
Informace o domě (rezidenci)
Maccianogrosso: budova ze 16. století, postavena Carlo Ludovico de Piccolomini Sídlo leží odloučeně uprostřed stoletého parku s pozůstatky etruského hrob. Stará, historická vila, ideální pro pobyt s dětmi. 'Macciangrosso', 400 m n.m., renovovaný. 7 byty v domě. 6 km od centra Chianciano Terme, 17 km od centra Montepulciano, 28 km od centra Pienza, klidná, slunná poloha, v zeleni. Společné: pozemek 8 ha, park 2 ha (oplocený), pěkná zahrada k relaxaci, bazén oplocený (7 x 15 m, hloubka 120 - 165 cm, 21.05.-01.10. bazén otevřen 09:00-13:30 a 14:30-20:00). Venkovní sprcha, tenis, gril. V rekreačním zařízení: recepce, snídaňová místnost, společenská místnost s TV, Wireless LAN [WLAN], pračka (společné, extra), Cena za topení se platí na místě (01.11.-15.04.), vytápění pouze od 01.11. do 15.04. (extra) půjčovna jízdních kol. K dispozici: dětská jízdní kola. Snídaně na vyžádání na vyžádání (extra). Parkovací místo u domu. Obchod 1 km, supermarket 3 km, restaurace 1 km, nádraží 'Chiusi' 7 km, termální bazén 'Chianciano' 6 km. Jízdárna 13 km. Atrakce v blízkosti: Montepulciano 15 km, Siena 85 km, Pienza 30 km, Cortona 40 km, Orvieto 53 km, Firenze 125 km. Známá jezera v okolí: Trasimeno 20 km. Pozor prosím: auto doporučeno. Baby-výbava na dotaz (extra). V tomto domě se nacházejí ještě další byty k pronájmu. Použití tenisového kurtu zdarma. Provozní doba bazénu: 9,00 - 13,00 a 15,00 - 20,00 hod. Povolena jsou pouze malá domácí zvířata a pouze tehdy, jsou-li dobře hlídaná. Po 20,00 hod se neakceptuje příjezd.
Rezervace
Ubytování v Itálii, Chianciano Terme:
všeobecné informace o místě ubytování a jeho okolí
Nadmořská výška: 600 m n.m.
V Montepulciano na vápencovité vyvýšenině nad údolím Chiana je možné obdivovat podél hlavní silnice, která se vine nahoru, až k nejvyššímu bodu historického jádra některé stavby renezančního stylu. Mimo hradby je naproti tomu kostel San Biagio, známý příklad této doby. V okolí se pěstuje 'Nobile diMontepulciano' jedno z nejlepších červených vín Toskánska. Známá, historická obec s 13'000 obyvatel, na východě regionu 20 km od jezera, na vyvýšeném místě s pěkným výhledem, 60 km jiho-východně od Siena, 50 km jižně od Arezzo, 105 km jiho-východně od Firenze. Veškeré služby v místě. Termální koupaliště, léčebné kúry, 9 km.
Náhled zobrazení polohy ubytování na mapě.
Pro zobrazení na mapě na různých mapových podkladech klikněte na mapu nebo na tento odkaz.
Rezervace
Rezervační servis je zajišťován ve spolupráci s Interhome AG Switzerland a Interhome s.r.o., Sokolovská 84-86, Zirkon Office Center, Praha 8
Potřebujete doplnit výbavu? Něco pro Vás máme:

Poznámky návštěvníků:
Nikdo zatím k této stránce nepřidal vlastní zkušenosti, informace ani názory. Buďte první a podělte se s ostatními o své pozitivní i negativní dojmy a pomozte zkvalitnit, doplnit nebo opravit informace na této stránce.
Toto je místo pro Vaše poznámky a informace. Pokud máte i Vy nějaké zajímavé informace k tomuto místu, neváhejte a podělte se o ně s ostatními.
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Vyberte si ubytování v Rakousku:
Pokud jste na této straně nenašli potřebnou informaci, zkuste ji vyhledat:
Google
Stránka byla vygenerována 22.7.2019 17:24
Mapa stránek ...