Ubytování v Itálii, Chianciano Terme (Siena a okolí) v apartmánu 'Macciangrosso'. Toto ubytování je pro 4 osoby, k dispozici jsou 3 pokoje z toho jsou 2 ložnice. V tomto domě je k dispozici více apartmánů (celkem 7). Apartmán je možné obsadit i menším počtem osob, ale cena se tím nesníží, platí se za apartmán a ne za počet osob. Orientační cenu za ubytování vidíte níže na této stránce. Přesnou cenu a případné dodatečné náklady (pokud jsou), zjistíte po zadání požadovaného termínu ubytování v části, kde se provádí rezervace. V dalších krocích si pak můžete objednat i další služby jako např. pojištěni a pojištění na storno, můžete si vybrat způsob platby a objekt přímo on-line zarezervovat.
  Last minute ubytování v Rakousku - sleva až třetina z nájemní ceny

Ubytování v Itálii
v apartmánu Macciangrosso, Chianciano Terme
★★★★

Itálie, Siena a okolí, Chianciano Terme

Díváte se na již starší verzi nabídky ubytování.
Pro aktuální informace přejděte prosím na:
aktuální informace o tomto ubytování ....

Itálie, Siena a okolí, Chianciano Terme
Číslo objektu: IT5498.800.3
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/it5498_800_3/
Ubytování pro 4 osoby, k dispozici jsou 3 pokoje z toho jsou 2 ložnice
Nájemní cena za ubytování od 18.050,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.
Sponzorované odkazy:
Popis ubytování (interiér)
3-pokojový byt 66 m2 v 1. patře. Obývací pokoj/jídelna s 2x pohovka a TV (plochá obrazovka). 1x dvoulůžkový pokoj. 1x pokoj s 2x lůžko. Kuchyňský kout (4 plotýnky, mikrovlnka) s jídelní stůl. 2x sprcha/bidet/WC. Klimatizace. Zahradní sezení. Místo k posezení. K dispozici: Internet (Wireless LAN [WLAN], zdarma).
Informace o domě (rezidenci)
Maccianogrosso: budova ze 16. století, postavena Carlo Ludovico de Piccolomini Sídlo leží odloučeně uprostřed stoletého parku s pozůstatky etruského hrob. Stará, historická vila, ideální pro pobyt s dětmi. 'Macciangrosso', 400 m n.m., renovovaný. 7 byty v domě. 6 km od centra Chianciano Terme, 17 km od centra Montepulciano, 28 km od centra Pienza, klidná, slunná poloha, v zeleni. Společné: pozemek 8 ha, park 2 ha (oplocený), pěkná zahrada k relaxaci, bazén oplocený (7 x 15 m, hloubka 120 - 165 cm, 21.05.-01.10. bazén otevřen 09:00-13:30 a 14:30-20:00). Venkovní sprcha, tenis, gril. V rekreačním zařízení: recepce, snídaňová místnost, společenská místnost s TV, Wireless LAN [WLAN], pračka (společné, extra), Cena za topení se platí na místě (01.11.-15.04.), vytápění pouze od 01.11. do 15.04. (extra) půjčovna jízdních kol. K dispozici: dětská jízdní kola. Snídaně na vyžádání na vyžádání (extra). Parkovací místo u domu. Obchod 1 km, supermarket 3 km, restaurace 1 km, nádraží 'Chiusi' 7 km, termální bazén 'Chianciano' 6 km. Jízdárna 13 km. Atrakce v blízkosti: Montepulciano 15 km, Siena 85 km, Pienza 30 km, Cortona 40 km, Orvieto 53 km, Firenze 125 km. Známá jezera v okolí: Trasimeno 20 km. Pozor prosím: auto doporučeno. Baby-výbava na dotaz (extra). V tomto domě se nacházejí ještě další byty k pronájmu. Použití tenisového kurtu zdarma. Provozní doba bazénu: 9,00 - 13,00 a 15,00 - 20,00 hod. Povolena jsou pouze malá domácí zvířata a pouze tehdy, jsou-li dobře hlídaná. Po 20,00 hod se neakceptuje příjezd.
Rezervace
Ubytování v Itálii, Chianciano Terme:
všeobecné informace o místě ubytování a jeho okolí
Nadmořská výška: 600 m n.m.
V Montepulciano na vápencovité vyvýšenině nad údolím Chiana je možné obdivovat podél hlavní silnice, která se vine nahoru, až k nejvyššímu bodu historického jádra některé stavby renezančního stylu. Mimo hradby je naproti tomu kostel San Biagio, známý příklad této doby. V okolí se pěstuje 'Nobile diMontepulciano' jedno z nejlepších červených vín Toskánska. Známá, historická obec s 13'000 obyvatel, na východě regionu 20 km od jezera, na vyvýšeném místě s pěkným výhledem, 60 km jiho-východně od Siena, 50 km jižně od Arezzo, 105 km jiho-východně od Firenze. Veškeré služby v místě. Termální koupaliště, léčebné kúry, 9 km.
Náhled zobrazení polohy ubytování na mapě.
Pro zobrazení na mapě na různých mapových podkladech klikněte na mapu nebo na tento odkaz.
Rezervace
Rezervační servis je zajišťován ve spolupráci s Interhome AG Switzerland a Interhome s.r.o., Sokolovská 84-86, Zirkon Office Center, Praha 8
Poznámky návštěvníků:
Nikdo zatím k této stránce nepřidal vlastní zkušenosti, informace ani názory. Buďte první a podělte se s ostatními o své pozitivní i negativní dojmy a pomozte zkvalitnit, doplnit nebo opravit informace na této stránce.
Toto je místo pro Vaše poznámky a informace. Pokud máte i Vy nějaké zajímavé informace k tomuto místu, neváhejte a podělte se o ně s ostatními.
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Nepřehlédněte:
Image
3K K-ONNECTION Kaprun - Maiskogel - Kitzsteinhorn (video)
Z centra Kaprunu šesti lanovkami až na Kitzsteinhorn do výšky 3 029 metrů. Tento řetězec lanovek má celkem 12 km. Překonané převýšení 2 261 metrů je největší ve Východních Alpách.

Image
Rakouská dálniční známka
Kolik stojí rakouská dálniční známka. Kam se nalepuje. Dá se koupit přes internet? Jak funguje elektronická dálniční znánka. Na kterých úsecích dálnic není potřeba. Kompletní informace o rakouských dálničních známkách.

Image
Fageralm: sjezd od Vorderer Fager do údolí (Talabfahrt)
Sjezd po modré a červené sjezdovce od Vorderer Fager (1 790 m n.m.) až do údolí do Forstau (935 m n.m.)

Image
Lyžařské středisko Sölden
Skiareál Sölden je na konci údolí Ötztal v rakouském Tyrolsku. V horní části lyžařského areálu jsou dva ledovce - strmější Rettenbach a mírný Tiefenbach. S nedostatkem sněhu zde v celé dlouhé zimní sezóně nebývá žádný problém, v každém případě spodní část lyžařského areálu může být i uměle zasněžována.

Image
Alpbach: sjezd podél Verbindungsbahn po červené sjezdovce číslo 13
Video z oblasti Alpbach - Wildschönau. Sjezd od horní stanice kabinové lanovky Verbindungsbahn po červené sjezdovce číslo 13.

Udělejte si radost a vyberte si dovolenou vašich snů:
Pokud jste na této straně nenašli potřebnou informaci, zkuste ji vyhledat:
Google
Stránka byla vygenerována 22.11.2019 01:09
Mapa stránek ...