Ubytování v Itálii, Taormina (Sicílie) v apartmánu 'Ikebana'. Toto ubytování je pro 4 osoby, k dispozici jsou 2 pokoje z toho je 1 ložnice. Apartmán je možné obsadit i menším počtem osob, ale cena se tím nesníží, platí se za apartmán a ne za počet osob. Orientační cenu za ubytování vidíte níže na této stránce. Přesnou cenu a případné dodatečné náklady (pokud jsou), zjistíte po zadání požadovaného termínu ubytování v části, kde se provádí rezervace. V dalších krocích si pak můžete objednat i další služby jako např. pojištěni a pojištění na storno, můžete si vybrat způsob platby a objekt přímo on-line zarezervovat.
  Last minute ubytování v Rakousku - sleva až třetina z nájemní ceny

Ubytování v Itálii
v apartmánu Ikebana, Taormina
★★

Itálie, Sicílie, Taormina

Díváte se na již starší verzi nabídky ubytování.
Pro aktuální informace přejděte prosím na:
aktuální informace o tomto ubytování ....

Itálie, Sicílie, Taormina
Číslo objektu: IT9630.250.1
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/it9630_250_1/
Ubytování pro 4 osoby, k dispozici jsou 2 pokoje z toho je 1 ložnice
Nájemní cena za ubytování od 6.819,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.
Sponzorované odkazy:
Popis ubytování (interiér)
2-pokojový byt 50 m2 v 1. patře. Jednoduché zařízení: obývací pokoj/jídelna s 1x pohovka pro 2 osoby a TV (plochá obrazovka), klimatizace. Vstup na terasu. 1x dvoulůžkový pokoj s klimatizace. Vstup na terasu. Kuchyňský kout (trouba, 4 indukční varná deska, mraznička). Sprcha/bidet/WC. Klimatizace, topeni horkým vzduchem, boiler (80 l). Velká terasa 20 m2. Zahradní nábytek. Pěkný panoramatický výhled na moře. K dispozici: vysoušeč vlasů. Pozor prosím: bez parkovišté. Bez výtahu. Přístup k bytu 20 schody.
Informace o domě (rezidenci)
Rezidence "Ikebana". 1 km od centra Taormina, slunná poloha ve svahu, 3.5 km od moře, ve slepé ulici. Veřejné parkoviště na ulici. Potraviny 700 m, supermarket 600 m, restaurace 100 m, bar 150 m, oblázková pláž 4.5 km. Atrakce v blízkosti: Parco Gole dell'Alcantara 25 km, Punto Escursioni per l'Etna 30 km, Catania 54 km, Milazzo Traghetti per Isole Eolie 90 km, Siracusa 120 km. Pozor prosím: auto doporučeno. Dálnice 500 m od domu. Pláž je dosažitelná také lanovkou, jejíž zastávka je cca 1 km od domu.
Rezervace
Ubytování v Itálii, Taormina:
všeobecné informace o místě ubytování a jeho okolí
Taormina - město s 10.000 obyvateli se nachází na terasovitém svahu 250 m nad mořem, na východním pobřeží Sicílie, 35 km jižně od Messiny. Malebnému městu dominují zříceniny hradu na skalnatém vršku a vesnice Castelmola rozkládající se na úpatí Etny. Taormina zaručeně patří mezi nejkrásnější místa na ostrově, jsou zde krásné písečné pláže.
Náhled zobrazení polohy ubytování na mapě.
Pro zobrazení na mapě na různých mapových podkladech klikněte na mapu nebo na tento odkaz.
Rezervace
Rezervační servis je zajišťován ve spolupráci s Interhome AG Switzerland a Interhome s.r.o., Sokolovská 84-86, Zirkon Office Center, Praha 8
Poznámky návštěvníků:
Nikdo zatím k této stránce nepřidal vlastní zkušenosti, informace ani názory. Buďte první a podělte se s ostatními o své pozitivní i negativní dojmy a pomozte zkvalitnit, doplnit nebo opravit informace na této stránce.
Toto je místo pro Vaše poznámky a informace. Pokud máte i Vy nějaké zajímavé informace k tomuto místu, neváhejte a podělte se o ně s ostatními.
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Nepřehlédněte:
Image
Rakouská dálniční známka
Kolik stojí rakouská dálniční známka. Kam se nalepuje. Dá se koupit přes internet? Jak funguje elektronická dálniční znánka. Na kterých úsecích dálnic není potřeba. Kompletní informace o rakouských dálničních známkách.

Image
Alpbach: sjezd podél Verbindungsbahn po červené sjezdovce číslo 13
Video z oblasti Alpbach - Wildschönau. Sjezd od horní stanice kabinové lanovky Verbindungsbahn po červené sjezdovce číslo 13.

Image
Harakiri - nejstrmější sjezdovka v Rakousku
Kde je nejprudší sjezdovka v Rakousku? Nejstrmější sjezdovkou v Rakousku je sjezdovka Harakiri Penken v lyžařském areálu Mayrhofen v Tyrolském Zillertalu.

Image
Lyžařské středisko Sölden
Skiareál Sölden je na konci údolí Ötztal v rakouském Tyrolsku. V horní části lyžařského areálu jsou dva ledovce - strmější Rettenbach a mírný Tiefenbach. S nedostatkem sněhu zde v celé dlouhé zimní sezóně nebývá žádný problém, v každém případě spodní část lyžařského areálu může být i uměle zasněžována.

Image
Fageralm: sjezd od Vorderer Fager do údolí (Talabfahrt)
Sjezd po modré a červené sjezdovce od Vorderer Fager (1 790 m n.m.) až do údolí do Forstau (935 m n.m.)

Vyberte si ubytování v Rakousku se slevou:
Pokud jste na této straně nenašli potřebnou informaci, zkuste ji vyhledat:
Google
Stránka byla vygenerována 26.5.2020 14:21
Mapa stránek ...