Ubytování v Itálii, Taormina (Sicílie) v apartmánu 'Terra Rossa Residence'. Toto ubytování je pro 3 osoby, k dispozici je 1 pokoj. V tomto domě je k dispozici více apartmánů (celkem 5). Apartmán je možné obsadit i menším počtem osob, ale cena se tím nesníží, platí se za apartmán a ne za počet osob. Orientační cenu za ubytování vidíte níže na této stránce. Přesnou cenu a případné dodatečné náklady (pokud jsou), zjistíte po zadání požadovaného termínu ubytování v části, kde se provádí rezervace. V dalších krocích si pak můžete objednat i další služby jako např. pojištěni a pojištění na storno, můžete si vybrat způsob platby a objekt přímo on-line zarezervovat.

Ubytování v Itálii
v apartmánu Terra Rossa Residence, Taormina
★★★

Itálie, Sicílie, Taormina

Díváte se na již starší verzi nabídky ubytování.
Pro aktuální informace přejděte prosím na:
aktuální informace o tomto ubytování ....

Itálie, Sicílie, Taormina
Číslo objektu: IT9630.100.2
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/it9630_100_2/
Ubytování pro 3 osoby, k dispozici je 1 pokoj
Nájemní cena za ubytování od 13.302,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.
Sponzorované odkazy:
Popis ubytování (interiér)
1-pokojový byt 30 m2, v přízemí. Jednoduché a účelné zařízení: 1x pokoj s 1x lůžko, 1x dvoulůžko a větrák. Malá kuchyně (2 plotýnky, parní zařízení). Sprcha/bidet/WC. K dispozici: sejf (extra), vysoušeč vlasů. Internet (Wireless LAN [WLAN], zdarma). Parkování (extra). Sporák má elektrickou troubu.
Informace o domě (rezidenci)
Obytné sídliště s malými dvoupatrovými domky obklopenými typickou středomořskou vegetací. V půli cesty mezi centrem obce Taormina a mořem - panoramatická poloha. Rekreační osada "Terra Rossa Residence", 100 m n.m.. 30 byty v rezidenci. 1 km od centra Taormina, klidná, slunná, vyvýšená poloha, 500 m od moře. Společné: zahrada, bazén (12 x 6 m, hloubka 85 - 240 cm, 01.04.-30.10. bazén otevřen 09:00-18:00). Terasa, zahradní nábytek. V rekreačním zařízení: recepce, společenská místnost s TV. Snídaně na vyžádání (extra). Parkovací místo (omezený počet míst, extra). Obchod 300 m, supermarket 2 km, restaurace 300 m, písečná pláž 800 m oblázková pláž 500 m. Pozor prosím: V tomto domě se nacházejí ještě další byty k pronájmu. Moře (Isola Bella) je rychle dosažitelné po 500 m dlouhých schodech (lehké stoupání). 300 m před malou písčitou pláží Mazzarò. Topení el. kamny. Od dubna do října možnost snídaně.
Rezervace
Ubytování v Itálii, Taormina:
všeobecné informace o místě ubytování a jeho okolí
Taormina - město s 10.000 obyvateli se nachází na terasovitém svahu 250 m nad mořem, na východním pobřeží Sicílie, 35 km jižně od Messiny. Malebnému městu dominují zříceniny hradu na skalnatém vršku a vesnice Castelmola rozkládající se na úpatí Etny. Taormina zaručeně patří mezi nejkrásnější místa na ostrově, jsou zde krásné písečné pláže.
Náhled zobrazení polohy ubytování na mapě.
Pro zobrazení na mapě na různých mapových podkladech klikněte na mapu nebo na tento odkaz.
Rezervace
Rezervační servis je zajišťován ve spolupráci s Interhome AG Switzerland a Interhome s.r.o., Sokolovská 84-86, Zirkon Office Center, Praha 8
Poznámky návštěvníků:
Nikdo zatím k této stránce nepřidal vlastní zkušenosti, informace ani názory. Buďte první a podělte se s ostatními o své pozitivní i negativní dojmy a pomozte zkvalitnit, doplnit nebo opravit informace na této stránce.
Toto je místo pro Vaše poznámky a informace. Pokud máte i Vy nějaké zajímavé informace k tomuto místu, neváhejte a podělte se o ně s ostatními.
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Nepřehlédněte:
Image
Brixen: sjezd po modré sjezdovce číslo 3 (Zinsberg abfahrt)
Sjezd po pohodové modré sjezdovce číslo 3 Zinsberg abfahrt ve skiareálu Brixen im Thale - SkiWelt. Sjezdovka je vhodná pro začátečníky.

Image
Rakouská dálniční známka
Kolik stojí rakouská dálniční známka. Kam se nalepuje. Dá se koupit přes internet? Jak funguje elektronická dálniční znánka. Na kterých úsecích dálnic není potřeba. Kompletní informace o rakouských dálničních známkách.

Image
Alpbach: sjezd podél Verbindungsbahn po červené sjezdovce číslo 13
Video z oblasti Alpbach - Wildschönau. Sjezd od horní stanice kabinové lanovky Verbindungsbahn po červené sjezdovce číslo 13.

Image
Sopka Stromboli nedaleko Sicílie vybuchla
Sopka Stromboli na stejnojmenném italském ostrově nedaleko Sicílie dnes vybuchla, exploze byla podle agentury ANSA silnější než ta ze začátku července.

Image
Lyžařské středisko Sölden
Skiareál Sölden je na konci údolí Ötztal v rakouském Tyrolsku. V horní části lyžařského areálu jsou dva ledovce - strmější Rettenbach a mírný Tiefenbach. S nedostatkem sněhu zde v celé dlouhé zimní sezóně nebývá žádný problém, v každém případě spodní část lyžařského areálu může být i uměle zasněžována.

Udělejte si radost a vyberte si dovolenou vašich snů:
Pokud jste na této straně nenašli potřebnou informaci, zkuste ji vyhledat:
Google
Stránka byla vygenerována 5.6.2020 18:05
Mapa stránek ...