Ubytování v Itálii, Siracusa (Sicílie) v apartmánu 'La Rosa'. Toto ubytování je pro 4 osoby, k dispozici jsou 2 pokoje z toho je 1 ložnice. V tomto domě je k dispozici více apartmánů (celkem 5). Apartmán je možné obsadit i menším počtem osob, ale cena se tím nesníží, platí se za apartmán a ne za počet osob. Orientační cenu za ubytování vidíte níže na této stránce. Přesnou cenu a případné dodatečné náklady (pokud jsou), zjistíte po zadání požadovaného termínu ubytování v části, kde se provádí rezervace. V dalších krocích si pak můžete objednat i další služby jako např. pojištěni a pojištění na storno, můžete si vybrat způsob platby a objekt přímo on-line zarezervovat.

Ubytování v Itálii
v apartmánu La Rosa, Siracusa
★★★

Itálie, Sicílie, Siracusa

Itálie, Sicílie, Siracusa
Číslo objektu: IT9480.360.4
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/it9480_360_4/
Ubytování pro 4 osoby, k dispozici jsou 2 pokoje z toho je 1 ložnice
Nájemní cena za ubytování od 17.008,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.
Sponzorované odkazy:
Popis ubytování (interiér)
2-pokojový byt 50 m2. Komfortní zařízení: obývací pokoj/jídelna s 1x pohovka pro 2 osoby a TV. 1x dvoulůžkový pokoj. Kuchyňský kout (2 plotýnky) s jídelní stůl. Sprcha/bidet/WC. Klimatizace (extra). Malá terasa. Zahradní nábytek. Výhled na moře. K dispozici: sejf, vysoušeč vlasů. Internet (Wireless LAN [WLAN], zdarma). 1 malé domácí zvíře (pes) povoleno. Prosím pozor: v ceně je zahrnuto max. 6 hodin klimatizace.
Informace o domě (rezidenci)
Moderní rekreační středisko 'La Rosa'. V obci 9 km od centra Siracusa, klidná, slunná poloha, přímo u moře. Společné: bazén (10 x 5 m, hloubka 120 - 220 cm, 01.01.-31.12.). V rekreačním zařízení: recepce, bar, Wireless LAN [WLAN], solárium, bezpečnostní zařizení, prádelna (extra). Parkovací místo (kryté, omezený počet míst, extra). Bar 1 km, autobusová zastávka 300 m. Atrakce v blízkosti: Noto 38 km, Aeroporto Catania 70 km, Modica 70 km, Etna 100 km. Pozor prosím: auto doporučeno. Fotografie domu je jen příkladem. V tomto domě se nacházejí ještě další byty k pronájmu. La Rosa sul Mare se nachází v nejkrásnějším přírodním parku a chráněné mořské oblasti Plemmirio of Syracuse, v pobřežním ekosystému, který zachovává přírodní a jedinečnou část moře, kde za normálních okolností můžete vidět hejna delfínů. Součástí střediska je také knihovna s knihami v několika jazycích, panoramatický bazén, sluneční terasa na moři (v létě s lehátky a slunečníky), půjčovna aut, skútry, čluny, plachetnice a motorové lodě, autobusová doprava do/z centra města. Restaurace je otevřená v létě. Pozdní příjezdy: od 21:00 do 23:00 hodin. Interhome-poplatek 40 €, od 23:00 hodin. do 1 hodiny v noci příplatek za zákazníka ve výši 40 €, s povinností stanovit dobu příjezdu. Ještě později už příjezdy nejsou povoleny.
Rezervace
Ubytování v Itálii, Siracusa:
všeobecné informace o místě ubytování a jeho okolí
Syrakusy, jedno z nejdůležitějších měst na Sicílii, archeologicky nejvýznamnější z celého ostrova. Nachází se 65 km od Catanie. Město má výborné přímořské vybavení, obchody a restaurace.
Náhled zobrazení polohy ubytování na mapě.
Pro zobrazení na mapě na různých mapových podkladech klikněte na mapu nebo na tento odkaz.
Rezervace
Rezervační servis je zajišťován ve spolupráci s Interhome AG Switzerland a Interhome s.r.o., Sokolovská 84-86, Zirkon Office Center, Praha 8
Potřebujete doplnit výbavu? Něco pro Vás máme:

Poznámky návštěvníků:
Nikdo zatím k této stránce nepřidal vlastní zkušenosti, informace ani názory. Buďte první a podělte se s ostatními o své pozitivní i negativní dojmy a pomozte zkvalitnit, doplnit nebo opravit informace na této stránce.
Toto je místo pro Vaše poznámky a informace. Pokud máte i Vy nějaké zajímavé informace k tomuto místu, neváhejte a podělte se o ně s ostatními.
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Udělejte si radost a vyberte si dovolenou vašich snů:
Pokud jste na této straně nenašli potřebnou informaci, zkuste ji vyhledat:
Google
Stránka byla vygenerována 16.7.2019 05:05
Mapa stránek ...