Ubytování v Itálii, Palermo (Sicílie) v apartmánu 'Casa del Capo'. Toto ubytování je pro 3 osoby, k dispozici jsou 2 pokoje z toho je 1 ložnice. V tomto domě je k dispozici více apartmánů (celkem 3). Apartmán je možné obsadit i menším počtem osob, ale cena se tím nesníží, platí se za apartmán a ne za počet osob. Orientační cenu za ubytování vidíte níže na této stránce. Přesnou cenu a případné dodatečné náklady (pokud jsou), zjistíte po zadání požadovaného termínu ubytování v části, kde se provádí rezervace. V dalších krocích si pak můžete objednat i další služby jako např. pojištěni a pojištění na storno, můžete si vybrat způsob platby a objekt přímo on-line zarezervovat.

Ubytování v Itálii
v apartmánu Casa del Capo, Palermo
★★★

Itálie, Sicílie, Palermo

Itálie, Sicílie, Palermo
Číslo objektu: IT9000.125.3
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/it9000_125_3/
Ubytování pro 3 osoby, k dispozici jsou 2 pokoje z toho je 1 ložnice
Nájemní cena za ubytování od 11.401,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.
Sponzorované odkazy:
Popis ubytování (interiér)
'Casa del Capo int. 9', 2-pokojový byt 40 m2 v 2. patře. Jednoduché a účelné zařízení: obývací pokoj/jídelna s 1x pohovka a TV. Vstup na balkon. 1x dvoulůžkový pokoj. Vstup na balkon. Kuchyňský kout (2 plotýnky, mikrovlnka, mraznička) s jídelní stůl. Sprcha/bidet/WC. Klimatizace, topeni horkým vzduchem. K dispozici: vysoušeč vlasů. Internet (Wireless LAN [WLAN], zdarma).
Informace o domě (rezidenci)
Rezidence 'Casa del Capo'. V centru obce Palermo, živá poloha, v srdci města, 1 km od moře. Společné: dvůr. V rekreačním zařízení: recepce, pračka (extra). Veřejné parkoviště na ulici. Obchod 200 m, potraviny 50 m, supermarket 200 m, restaurace 100 m, bar 200 m, autobusová zastávka 100 m, nádraží 4 km, trajekt 1 km, písečná pláž 6 km. Atrakce v blízkosti: Teatro Massimo, Mercato del Capo, Chiesa della Madonna del Paradiso, Cattedrale di Palermo, Chiesa dei 4 Canti, Palazzo Reale. Pozor prosím: Fotografie domu je jen příkladem. V tomto domě se nacházejí ještě další byty k pronájmu.
Rezervace
Ubytování v Itálii, Palermo:
všeobecné informace o místě ubytování a jeho okolí
Palermo je hlavní město a důležitý přístav Sicilie. centra středozemních cest. Město se rozprostírá od zálivu až k okolním horám, které obklopují úrodnou rovinu Conca d'Oro (zlatá skořápka) s citrusovníky. Vedle hradu určuje přístav bezpočet historických a architektonických staveb. V 9. století po Kristu Araby získané město dosáhlo své slávy a nazývá se také 'Paradies auf Erden' (ráj na zemi). Zámky Castello della Zisa, Castello do Martedolce a Park Parque della favorita jsou svědky této doby. Ekonomický a kulturní rozkvět získalo za dobyAragonů, kteří zm ěny realiozovali. Dnes je stará část Palerma rozdělená do čtyř okresů (Loggia-Castellammare, Tribunali- Kalsa, Palazzo Reale a Monti di Pieta-Capo), spojené oběma hlavními doprsavnmími tepnami 'il Cassaro' a 'Via Maqueda', které první přetíná. Náměstí této křižovatky je Piazza Quattro Canti di Citta.
Náhled zobrazení polohy ubytování na mapě.
Pro zobrazení na mapě na různých mapových podkladech klikněte na mapu nebo na tento odkaz.
Rezervace
Rezervační servis je zajišťován ve spolupráci s Interhome AG Switzerland a Interhome s.r.o., Sokolovská 84-86, Zirkon Office Center, Praha 8
Potřebujete doplnit výbavu? Něco pro Vás máme:

Poznámky návštěvníků:
Nikdo zatím k této stránce nepřidal vlastní zkušenosti, informace ani názory. Buďte první a podělte se s ostatními o své pozitivní i negativní dojmy a pomozte zkvalitnit, doplnit nebo opravit informace na této stránce.
Toto je místo pro Vaše poznámky a informace. Pokud máte i Vy nějaké zajímavé informace k tomuto místu, neváhejte a podělte se o ně s ostatními.
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Vyberte si ubytování v Rakousku se slevou:
Pokud jste na této straně nenašli potřebnou informaci, zkuste ji vyhledat:
Google
Stránka byla vygenerována 17.7.2019 01:38
Mapa stránek ...