Ubytování v Itálii, Menfi (Sicílie) v rekreačním domě 'Sirio'. Toto ubytování je pro 10 osob, k dispozici je 5 pokojů z toho jsou 4 ložnice. Apartmán je možné obsadit i menším počtem osob, ale cena se tím nesníží, platí se za apartmán a ne za počet osob. Orientační cenu za ubytování vidíte níže na této stránce. Přesnou cenu a případné dodatečné náklady (pokud jsou), zjistíte po zadání požadovaného termínu ubytování v části, kde se provádí rezervace. V dalších krocích si pak můžete objednat i další služby jako např. pojištěni a pojištění na storno, můžete si vybrat způsob platby a objekt přímo on-line zarezervovat.

Ubytování v Itálii
v rekreačním domě Sirio, Menfi
★★★★

Itálie, Sicílie, Menfi

Itálie, Sicílie, Menfi
Číslo objektu: IT9210.70.1
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/it9210_70_1/
Ubytování pro 10 osob, k dispozici je 5 pokojů z toho jsou 4 ložnice
Nájemní cena za ubytování od 18.129,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.
Sponzorované odkazy:
Popis ubytování (interiér)
5-pokojová vila 220 m2 na 2 podlažích. Luxusní a útulné zařízení: velký obývací pokoj/jídelna s otevřený krb a TV-satelit (plochá obrazovka). Vstup na terasu. 1x velký dvoulůžkový pokoj. Malá kuchyně (4 plotýnky, mikrovlnka, mraznička). Sprcha/bidet/WC. V horním patře: (žebřík) 1x zkosený velký dvoulůžkový pokoj, výška stropu 130 - 280 cm s TV. 1x pokoj s 1 x 2 lůžka nad sebou. 1x zkosený pokoj, výška stropu 120 - 190 cm s 2x lůžko. Otevřená galerie s 1x pohovka pro 2 osoby a klimatizace. Sprcha/bidet/WC. Klimatizace (extra). Velká terasa 28 m2 částéčně krytá, velká terasa 120 m2. Zahradní nábytek, gril, lehátka. Výhled do dálky na moře a do údolí. K dispozici: pračka, žehlička, vysoušeč vlasů. Internet (Wireless LAN [WLAN], zdarma). Parkování.
Informace o domě (rezidenci)
Pěkná, komfortní, samostatná vila 'Sirio', 2-podlažní, rok výstavby 2015, obklopen poli. Mimo obec, 4 km od centra Menfi, samostatně stojící, klidná, slunná poloha, 10 km od moře, v zeleni. Společné: pozemek 2 ha, stromy, přírodní zahrada, ovocná zahrada. Terasa, zahradní nábytek, gril. K dispozici pouze pro Vás: venkovní sprcha, zahradní nábytek, gril. V domě: bezpečnostní zařizení. Příjezd vede až k objektu (200 m přírodní cesta). Parkovací místo u domu. Supermarket 2 km, restaurace 2 km, písečná pláž 12 km. Atrakce v blízkosti: Sciacca 20 km, Parco Archeologico di Selinunte 22 km, Marsala Porto Aliscafi per Isole Egadi 61 km, Scala dei Turchi Patrimonio dell'UNESCO 70 km, Valle dei Templi di Agrigento 80 km, Erice 108 km. Pozor prosím: auto doporučeno. Zvířata v sousedství. Objekt ref.: IT9210.76.1 se nachází na stejném pozemku.
Rezervace
Ubytování v Itálii, Menfi:
všeobecné informace o místě ubytování a jeho okolí
Menfi, zemědělské středisko s 13.000 obyvateli, několik kilometrů od známých vykopávek u Selinunte a 80 km od proslulého údolí Templi di Agrigento. Ideální východisko k exkurzím - změna od jednotvárné dovolené na pláži.
Náhled zobrazení polohy ubytování na mapě.
Pro zobrazení na mapě na různých mapových podkladech klikněte na mapu nebo na tento odkaz.
Rezervace
Rezervační servis je zajišťován ve spolupráci s Interhome AG Switzerland a Interhome s.r.o., Sokolovská 84-86, Zirkon Office Center, Praha 8
Potřebujete doplnit výbavu? Něco pro Vás máme:

Poznámky návštěvníků:
Nikdo zatím k této stránce nepřidal vlastní zkušenosti, informace ani názory. Buďte první a podělte se s ostatními o své pozitivní i negativní dojmy a pomozte zkvalitnit, doplnit nebo opravit informace na této stránce.
Toto je místo pro Vaše poznámky a informace. Pokud máte i Vy nějaké zajímavé informace k tomuto místu, neváhejte a podělte se o ně s ostatními.
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Vyberte si ubytování v Rakousku:
Pokud jste na této straně nenašli potřebnou informaci, zkuste ji vyhledat:
Google
Stránka byla vygenerována 21.4.2019 07:12
Mapa stránek ...