Ubytování v Itálii, Linguaglossa (Sicílie) v rekreačním domě 'Mareneve'. Toto ubytování je pro 8 osob, k dispozici je 5 pokojů z toho jsou 4 ložnice. Apartmán je možné obsadit i menším počtem osob, ale cena se tím nesníží, platí se za apartmán a ne za počet osob. Orientační cenu za ubytování vidíte níže na této stránce. Přesnou cenu a případné dodatečné náklady (pokud jsou), zjistíte po zadání požadovaného termínu ubytování v části, kde se provádí rezervace. V dalších krocích si pak můžete objednat i další služby jako např. pojištěni a pojištění na storno, můžete si vybrat způsob platby a objekt přímo on-line zarezervovat.
  Last minute ubytování v Rakousku - sleva až třetina z nájemní ceny

Ubytování v Itálii
v rekreačním domě Mareneve, Linguaglossa
★★★

Itálie, Sicílie, Linguaglossa

Itálie, Sicílie, Linguaglossa
Číslo objektu: IT9622.160.1
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/it9622_160_1/
Ubytování pro 8 osob, k dispozici je 5 pokojů z toho jsou 4 ložnice
Nájemní cena za ubytování od 11.241,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.
Sponzorované odkazy:
Popis ubytování (interiér)
5-pokojový dům 160 m2 na 2 podlažích. Velmi komfortní a stylové zařízení: obývací pokoj s jídelní stůl a TV-satelit (plochá obrazovka), DVD. Vstup na balkon, k zahradnímu sezení. 1x dvoulůžkový pokoj. Kuchyňský kout (4 plotýnky, trouba, mraznička, gril) s jídelní stůl. Vstup k zahradnímu sezení. Sprcha/WC. Boiler (80 l). V horním patře: (točité schody) vstup. Zkosen 3x dvoulůžkový pokoj. WC zvlášť. Zahradní nábytek, gril. Částečný výhled na moře, na hory a do údolí. K dispozici: pračka, žehlička, vysoušeč vlasů. 1 domácí zvíře (pes) povoleno.
Informace o domě (rezidenci)
Velmi pěkná, komfortní vila 'Mareneve', 1'000 m n.m.. Na kraji obce, 7 km od centra Linguaglossa, klidná, slunná poloha, 20 km od moře. K dispozici pouze pro Vás: pozemek 3'200 m2 (oplocený), park, stromy, ovocná zahrada. Gril. 7 km dlouhý, příkrý příjezd. Parkovací místo na pozemku. Obchod 7 km, supermarket 7 km, restaurace 5 km, nádraží 21 km, písečná pláž 'Marina di Cottone' 20 km. Golfové hřiště 10 km, visutá lanovka 7 km, lyžařská škola 7 km. Atrakce v blízkosti: La casa si trova sulle falde dell'Etna, Punto di partenza per escursioni, Taormina 28 km, Aeroporto Catania 60 km, Siracusa 112 km. Pozor prosím: auto doporučeno. Dálnice 21 km od domu. Hlavní silnice 50 m od domu. Noční klub/disco 7 km od domu.
Rezervace
Ubytování v Itálii, Linguaglossa:
všeobecné informace o místě ubytování a jeho okolí
Malá vesnice v nadmořské výšce 550m, naproti sopce Etna, která je nejstarším aktivním vulkánem v Evropě. Město si zachovalo svůj původní ráz a přírodní krásy v okolí. Ideální východisko pro výlety na Etnu, nebo do Pt Taormina a Siracusa.
Náhled zobrazení polohy ubytování na mapě.
Pro zobrazení na mapě na různých mapových podkladech klikněte na mapu nebo na tento odkaz.
Rezervace
Rezervační servis je zajišťován ve spolupráci s Interhome AG Switzerland a Interhome s.r.o., Sokolovská 84-86, Zirkon Office Center, Praha 8
Potřebujete doplnit výbavu? Něco pro Vás máme:

Poznámky návštěvníků:
Nikdo zatím k této stránce nepřidal vlastní zkušenosti, informace ani názory. Buďte první a podělte se s ostatními o své pozitivní i negativní dojmy a pomozte zkvalitnit, doplnit nebo opravit informace na této stránce.
Toto je místo pro Vaše poznámky a informace. Pokud máte i Vy nějaké zajímavé informace k tomuto místu, neváhejte a podělte se o ně s ostatními.
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Vyberte si ubytování v Rakousku:
Pokud jste na této straně nenašli potřebnou informaci, zkuste ji vyhledat:
Google
Stránka byla vygenerována 24.4.2019 11:05
Mapa stránek ...