Ubytování v Itálii, Ispica (Sicílie) v rekreačním domě 'Bisanti'. Toto ubytování je pro 4 osoby, k dispozici jsou 3 pokoje z toho jsou 2 ložnice. Apartmán je možné obsadit i menším počtem osob, ale cena se tím nesníží, platí se za apartmán a ne za počet osob. Orientační cenu za ubytování vidíte níže na této stránce. Přesnou cenu a případné dodatečné náklady (pokud jsou), zjistíte po zadání požadovaného termínu ubytování v části, kde se provádí rezervace. V dalších krocích si pak můžete objednat i další služby jako např. pojištěni a pojištění na storno, můžete si vybrat způsob platby a objekt přímo on-line zarezervovat.
  Last minute ubytování v Rakousku - sleva až třetina z nájemní ceny

Ubytování v Itálii
v rekreačním domě Bisanti, Ispica
★★

Itálie, Sicílie, Ispica

Itálie, Sicílie, Ispica
Číslo objektu: IT9420.10.1
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/it9420_10_1/
Ubytování pro 4 osoby, k dispozici jsou 3 pokoje z toho jsou 2 ložnice
Nájemní cena za ubytování od 6.168,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.
Sponzorované odkazy:
Popis ubytování (interiér)
3-pokojová vila 60 m2. Účelné zařízení: obývací pokoj/jídelna s TV. 1x pokoj s 2x lůžko. 1x dvoulůžkový pokoj. Kuchyně (4 plotýnky, trouba, mraznička). Sprcha/bidet/WC. Terasa 30 m2. Zahradní nábytek. K dispozici: síť proti hmyzu. Přístup ke dvoulůžkovému pokoji obývacím pokojem. Terasa dosažitelná vnějšími schody.
Informace o domě (rezidenci)
Vila 'Bisanti'. Osada Santa Maria del Focallo 10 km od centra Pozzallo, 16 km od centra Ispica, 20 km od centra Capo Passero, slunná poloha, 800 m od moře. K dispozici pouze pro Vás: pozemek (oplocený) s stromy, parkovací místo (kryté). Potraviny 3 km, restaurace 3 km, písečná pláž 2 km, skalnatá pláž 1.5 km. Atrakce v blízkosti: Noto 31 km, Modica 31 km, Ragusa 52 km, Siracusa 65 km, Caltagirone 109 km, Aeroporto Catania 115 km. Pozor prosím: auto doporučeno.
Rezervace
Ubytování v Itálii, Ispica:
všeobecné informace o místě ubytování a jeho okolí
Bývalá pravěká obec, dnes prosperující zemědělská obec, na výšinách hor Iblei, s výhledem na moře. 34 km od Ragusa.
Náhled zobrazení polohy ubytování na mapě.
Pro zobrazení na mapě na různých mapových podkladech klikněte na mapu nebo na tento odkaz.
Rezervace
Rezervační servis je zajišťován ve spolupráci s Interhome AG Switzerland a Interhome s.r.o., Sokolovská 84-86, Zirkon Office Center, Praha 8
Potřebujete doplnit výbavu? Něco pro Vás máme:

Poznámky návštěvníků:
Nikdo zatím k této stránce nepřidal vlastní zkušenosti, informace ani názory. Buďte první a podělte se s ostatními o své pozitivní i negativní dojmy a pomozte zkvalitnit, doplnit nebo opravit informace na této stránce.
Toto je místo pro Vaše poznámky a informace. Pokud máte i Vy nějaké zajímavé informace k tomuto místu, neváhejte a podělte se o ně s ostatními.
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Udělejte si radost a vyberte si dovolenou vašich snů:
Pokud jste na této straně nenašli potřebnou informaci, zkuste ji vyhledat:
Google
Stránka byla vygenerována 20.4.2019 19:14
Mapa stránek ...