Ubytování v Itálii, Fontane Bianche (Sicílie) v rekreačním domě 'Marlò'. Toto ubytování je pro 4 osoby, k dispozici jsou 3 pokoje z toho jsou 2 ložnice. Apartmán je možné obsadit i menším počtem osob, ale cena se tím nesníží, platí se za apartmán a ne za počet osob. Orientační cenu za ubytování vidíte níže na této stránce. Přesnou cenu a případné dodatečné náklady (pokud jsou), zjistíte po zadání požadovaného termínu ubytování v části, kde se provádí rezervace. V dalších krocích si pak můžete objednat i další služby jako např. pojištěni a pojištění na storno, můžete si vybrat způsob platby a objekt přímo on-line zarezervovat.

Ubytování v Itálii
v rekreačním domě Marlò, Fontane Bianche

Itálie, Sicílie, Fontane Bianche

Díváte se na již starší verzi nabídky ubytování.
Pro aktuální informace přejděte prosím na:
aktuální informace o tomto ubytování ....

Itálie, Sicílie, Fontane Bianche
Číslo objektu: IT9477.10.1
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/it9477_10_1/
Ubytování pro 4 osoby, k dispozici jsou 3 pokoje z toho jsou 2 ložnice
Nájemní cena za ubytování od 22.078,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.
Sponzorované odkazy:
Popis ubytování (interiér)
3-pokojov dům (samostatný), pro 4 osob, 72 m2, jednoduché a útulné zařízení. Obývací pokoj/jídelna s TV-satelit a jídelní kout. Kouření povoleno. Ložnice s 1x francouzské lůžko. Ložnice s 1x francouzské lůžko. Kuchyně s 2-plotýnkový sporák, mikrovlnka, trouba a lednicí. Sprcha/WC a bidet. Terasa 250 m2, zahradní nábytek. Další zařízení: vysoušeč vlasů, žehlička, pračka.
Informace o domě (rezidenci)
Pěkná, jednoduchá, útulná vilový dům "Marlò". Zařízení domu: klimatizace, pračka (k dispozici pouze pro Vás). Možnosti parkování: parkoviště u domu, veřejné parkoviště. Příjezd k domu možný celoročně. Přírodní cesta. Poloha: ve čtvrti Fontane Bianche, slunná poloha u moře. Výhled z domu na moře. Okolí domu: pozemek (500 m2, oplocený), zahrada (k dispozici pouze pro Vás, 80 m2, oplocený), venkovní sprcha (k dispozici pouze pro Vás), gril (k dispozici pouze pro Vás). Infrastruktura a vzdálenosti: obchod 5 km, potraviny 2 km, supermarket 5 km, restaurace 2.5 km, písečná pláž 3 km, skalnatá pláž 10 m, sportovní centrum 18 km, golfové hřiště 13 km, tenis 5 km, jízdárna 15 km, autobusová zastávka 500 m, Metro 15 km. Upozornění, v okolí se nachází: dálnice v 5 km, hlavní silnice v 500 m, železnice v 4 km a letiště v 73 km.
Rezervace
Ubytování v Itálii, Fontane Bianche:
všeobecné informace o místě ubytování a jeho okolí
Syrakusy, jedno z nejdůležitějších měst na Sicílii, archeologicky nejvýznamnější z celého ostrova. Nachází se 65 km od Catanie. Město má výborné přímořské vybavení, obchody a restaurace.
Náhled zobrazení polohy ubytování na mapě.
Pro zobrazení na mapě na různých mapových podkladech klikněte na mapu nebo na tento odkaz.
Rezervace
Rezervační servis je zajišťován ve spolupráci s Interhome AG Switzerland a Interhome s.r.o., Sokolovská 84-86, Zirkon Office Center, Praha 8
Poznámky návštěvníků:
Nikdo zatím k této stránce nepřidal vlastní zkušenosti, informace ani názory. Buďte první a podělte se s ostatními o své pozitivní i negativní dojmy a pomozte zkvalitnit, doplnit nebo opravit informace na této stránce.
Toto je místo pro Vaše poznámky a informace. Pokud máte i Vy nějaké zajímavé informace k tomuto místu, neváhejte a podělte se o ně s ostatními.
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Nepřehlédněte:
Image
Cesta z Mayrhofenu přes Edelhütte na Ahornspitze
Typ na jednodenní výlet v oblasti Mayrhofenu (Zillertal). Větší část cesty, minimálně okruh k chatě Edelhütte, se dá naplánovat jako nenáročný rodinný výlet s dětmi. Další část cesty až do sedla, které je jihozápadně od 2973m vysokého vrcholu Ahornspitze, zvládnou děti také.

Image
Sopka Stromboli nedaleko Sicílie vybuchla
Sopka Stromboli na stejnojmenném italském ostrově nedaleko Sicílie dnes vybuchla, exploze byla podle agentury ANSA silnější než ta ze začátku července.

Image
Záhadná hora Kailas
Kailas je asi nejzáhadnější horou na světě. Je opředena množstvím mýtů a legend. Zatím na ni nevystoupil žádný horolezec. Kailas měří 6714 metrů (podle čínských měření), místní lidé ale tvrdí, že hora má výšku jen 6666 metrů a na vrcholu je údajně...

Image
Harakiri - nejstrmější sjezdovka v Rakousku
Kde je nejprudší sjezdovka v Rakousku? Nejstrmější sjezdovkou v Rakousku je sjezdovka Harakiri Penken v lyžařském areálu Mayrhofen v Tyrolském Zillertalu.

Image
Alpbach: sjezd podél Verbindungsbahn po červené sjezdovce číslo 13
Video z oblasti Alpbach - Wildschönau. Sjezd od horní stanice kabinové lanovky Verbindungsbahn po červené sjezdovce číslo 13.

Udělejte si radost a vyberte si dovolenou vašich snů:
Pokud jste na této straně nenašli potřebnou informaci, zkuste ji vyhledat:
Google
Stránka byla vygenerována 30.5.2020 22:13
Mapa stránek ...