Ubytování v Itálii, Alcamo Marina (Sicílie) v rekreačním domě 'Bianca'. Toto ubytování je pro 5 osob, k dispozici jsou 4 pokoje z toho jsou 3 ložnice. Apartmán je možné obsadit i menším počtem osob, ale cena se tím nesníží, platí se za apartmán a ne za počet osob. Orientační cenu za ubytování vidíte níže na této stránce. Přesnou cenu a případné dodatečné náklady (pokud jsou), zjistíte po zadání požadovaného termínu ubytování v části, kde se provádí rezervace. V dalších krocích si pak můžete objednat i další služby jako např. pojištěni a pojištění na storno, můžete si vybrat způsob platby a objekt přímo on-line zarezervovat.
  Last minute ubytování v Rakousku - sleva až třetina z nájemní ceny

Ubytování v Itálii
v rekreačním domě Bianca, Alcamo Marina
★★★★

Itálie, Sicílie, Alcamo Marina

Itálie, Sicílie, Alcamo Marina
Číslo objektu: IT9075.2.1
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/it9075_2_1/
Ubytování pro 5 osob, k dispozici jsou 4 pokoje z toho jsou 3 ložnice
Nájemní cena za ubytování od 46.353,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.
Sponzorované odkazy:
Popis ubytování (interiér)
4-pokojov dům (samostatný), pro 5 osob, 100 m2, komfortní a moderní zařízení.Obývací pokoj/jídelna s TV-satelit. Kouření zakázáno.Ložnice s 1x postel. Ložnice s 1x francouzské lůžko. Ložnice s 1x francouzské lůžko.Obytná kuchyně s 2-plotýnkový sporák, mikrovlnka, trouba, jídelní stůl, lednicí a mraznička.Sprcha/WC a bidet.Zahradní sezení 15 m2, zahradní nábytek.Další zařízení: vysoušeč vlasů, žehlička, pračka.
Informace o domě (rezidenci)
Nová, moderní, luxusní vilový dům 'Bianca', rok výstavby 2014, obklopen stromy.Pračka (k dispozici pouze pro Vás).Možnosti parkování: parkoviště u domu. Příjezd k domu možný celoročně.Poloha: na kraji obce, klidná poloha u moře. Výhled z domu na moře.Okolí domu: pozemek (k dispozici pouze pro Vás, oplocený), park (k dispozici pouze pro Vás, oplocený), zahrada (k dispozici pouze pro Vás, oplocený), koupaliště (k dispozici pouze pro Vás, délka 7 m x šířka 4 m, otevřeno od 01.05. do 31 .10.), gril (k dispozici pouze pro Vás).Infrastruktura a vzdálenosti: obchod 3 km, potraviny 3 km, supermarket 3 km, restaurace 3 km, písečná pláž 500 m. Upozornění, v okolí se nachází: dálnice v 3 km, hlavní silnice v 1 km a letiště v 30 km.
Rezervace
Náhled zobrazení polohy ubytování na mapě.
Pro zobrazení na mapě na různých mapových podkladech klikněte na mapu nebo na tento odkaz.
Rezervace
Rezervační servis je zajišťován ve spolupráci s Interhome AG Switzerland a Interhome s.r.o., Sokolovská 84-86, Zirkon Office Center, Praha 8
Potřebujete doplnit výbavu? Něco pro Vás máme:

Poznámky návštěvníků:
Nikdo zatím k této stránce nepřidal vlastní zkušenosti, informace ani názory. Buďte první a podělte se s ostatními o své pozitivní i negativní dojmy a pomozte zkvalitnit, doplnit nebo opravit informace na této stránce.
Toto je místo pro Vaše poznámky a informace. Pokud máte i Vy nějaké zajímavé informace k tomuto místu, neváhejte a podělte se o ně s ostatními.
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Vyberte si ubytování v Rakousku se slevou:
Pokud jste na této straně nenašli potřebnou informaci, zkuste ji vyhledat:
Google
Stránka byla vygenerována 19.8.2019 04:37
Mapa stránek ...