Ubytování v Itálii, Aci Trezza (Sicílie) v apartmánu 'Gondar Studio'. Toto ubytování je pro 2 osoby, k dispozici je 1 pokoj. Apartmán je možné obsadit i menším počtem osob, ale cena se tím nesníží, platí se za apartmán a ne za počet osob. Orientační cenu za ubytování vidíte níže na této stránce. Přesnou cenu a případné dodatečné náklady (pokud jsou), zjistíte po zadání požadovaného termínu ubytování v části, kde se provádí rezervace. V dalších krocích si pak můžete objednat i další služby jako např. pojištěni a pojištění na storno, můžete si vybrat způsob platby a objekt přímo on-line zarezervovat.
  Last minute ubytování v Rakousku - sleva až třetina z nájemní ceny

Ubytování v Itálii
v apartmánu Gondar Studio, Aci Trezza
★★

Itálie, Sicílie, Aci Trezza

Itálie, Sicílie, Aci Trezza
Číslo objektu: IT9606.300.1
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/it9606_300_1/
Ubytování pro 2 osoby, k dispozici je 1 pokoj
Nájemní cena za ubytování od 5.234,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.
Sponzorované odkazy:
Popis ubytování (interiér)
1-pokojový byt 40 m2 v 2. patře. Jednoduché a účelné zařízení: obývací pokoj/ložnice s 1x pohovka pro 2 osoby a TV-satelit (plochá obrazovka), klimatizace, větrák a horkovzdušná kamna. Vstup na terasu. Kuchyňský kout (4 plotýnky, malá trouba, mikrovlnka, mraznička) s jídelní stůl. Sprcha/bidet/WC. Klimatizace, topeni horkým vzduchem (extra), boiler (50 l). Terasa 10 m2, krytá. Balkónový nábytek. Částečný výhled na moře. K dispozici: pračka, žehlička, vysoušeč vlasů. Internet (Wireless LAN [WLAN], zdarma). Parkování (extra, kryté). Pozor prosím: bez výtahu.
Informace o domě (rezidenci)
Jednoduchý bytový dům 'Gondar Studio'. Osada Aci Trezza 1.5 km od centra Aci Castello, slunná poloha, 80 m plaz. Garáž (extra), veřejné parkoviště na ulici. Obchod, potraviny, restaurace, autobusová zastávka 50 m, skalnatá pláž 'Spiaggia dei Ciclopi' 80 m. Atrakce v blízkosti: Acireale 6 km, Catania 11 km, Punto Partenze Escursioni per l'Etna 35 km, Siracusa 85 km, Noto 105 km, Milazzo porto traghetti per Isole Eolie 125 km. Pozor prosím: auto doporučeno, bez výtahu.
Rezervace
Náhled zobrazení polohy ubytování na mapě.
Pro zobrazení na mapě na různých mapových podkladech klikněte na mapu nebo na tento odkaz.
Rezervace
Rezervační servis je zajišťován ve spolupráci s Interhome AG Switzerland a Interhome s.r.o., Sokolovská 84-86, Zirkon Office Center, Praha 8
Potřebujete doplnit výbavu? Něco pro Vás máme:

Poznámky návštěvníků:
Nikdo zatím k této stránce nepřidal vlastní zkušenosti, informace ani názory. Buďte první a podělte se s ostatními o své pozitivní i negativní dojmy a pomozte zkvalitnit, doplnit nebo opravit informace na této stránce.
Toto je místo pro Vaše poznámky a informace. Pokud máte i Vy nějaké zajímavé informace k tomuto místu, neváhejte a podělte se o ně s ostatními.
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Udělejte si radost a vyberte si dovolenou vašich snů:
Pokud jste na této straně nenašli potřebnou informaci, zkuste ji vyhledat:
Google
Stránka byla vygenerována 22.7.2019 08:43
Mapa stránek ...