Ubytování v Itálii, Valledoria (Sardinie) v apartmánu 'Appartamento Rubinia'. Toto ubytování je pro 8 osob, k dispozici jsou 4 pokoje z toho jsou 3 ložnice. Apartmán je možné obsadit i menším počtem osob, ale cena se tím nesníží, platí se za apartmán a ne za počet osob. Orientační cenu za ubytování vidíte níže na této stránce. Přesnou cenu a případné dodatečné náklady (pokud jsou), zjistíte po zadání požadovaného termínu ubytování v části, kde se provádí rezervace. V dalších krocích si pak můžete objednat i další služby jako např. pojištěni a pojištění na storno, můžete si vybrat způsob platby a objekt přímo on-line zarezervovat.
  Last minute ubytování v Rakousku - sleva až třetina z nájemní ceny

Ubytování v Itálii
v apartmánu Appartamento Rubinia, Valledoria

Itálie, Sardinie, Valledoria

Itálie, Sardinie, Valledoria
Číslo objektu: IT7030.647.1
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/it7030_647_1/
Ubytování pro 8 osob, k dispozici jsou 4 pokoje z toho jsou 3 ložnice
Nájemní cena za ubytování od 19.385,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.
Sponzorované odkazy:
Popis ubytování (interiér)
4-pokojov byt pro 8 osob, 110 m2, v přízemí, útulné zařízení.Obývací pokoj/jídelna s TV-satelit a jídelní stůl. Kouření povoleno. 1x pohovka.Ložnice s 1x dvoulůžko. Ložnice s 1x dvoulůžko. Ložnice s 2x postele a 1 lůžka nad sebou.Otevřená kuchyně s 2-plotýnkový sporák, lednicí a mraznička. Jídlo: snídaně (extra).Koupelna/sprcha/WC.Terasa 20 m2, zahradní nábytek.Další zařízení: pračka.
Informace o domě (rezidenci)
Pěkný, komfortní dvougenerační dům 'Appartamento Rubinia'.Zařízení domu: ústřední topení, pračka (k dispozici pouze pro Vás).Možnosti parkování: parkoviště u domu. Příjezd k domu možný celoročně.Poloha: ve čtvrti La Ciaccia, klidná poloha v zeleni, u moře. Výhled z domu na moře.Okolí domu: pozemek (k dispozici pouze pro Vás), zahrada (k dispozici pouze pro Vás).Infrastruktura a vzdálenosti: obchod 150 m, potraviny 150 m, supermarket 150 m, restaurace 150 m, písečná pláž 300 m, autobusová zastávka 150 m.
Rezervace
Ubytování v Itálii, Valledoria:
všeobecné informace o místě ubytování a jeho okolí
Malá, klidná rekreační obec, na severu ostrova přímo u moře. V obci: supermarket, obchody, potraviny, řeznictví, pekařství, boutique, pošta, banka, restaurace, bar.
informace pro letní ubytování
Písečná pláž, délka 10 km, mírný sklon dolů.
Náhled zobrazení polohy ubytování na mapě.
Pro zobrazení na mapě na různých mapových podkladech klikněte na mapu nebo na tento odkaz.
Rezervace
Rezervační servis je zajišťován ve spolupráci s Interhome AG Switzerland a Interhome s.r.o., Sokolovská 84-86, Zirkon Office Center, Praha 8
Potřebujete doplnit výbavu? Něco pro Vás máme:

Poznámky návštěvníků:
Nikdo zatím k této stránce nepřidal vlastní zkušenosti, informace ani názory. Buďte první a podělte se s ostatními o své pozitivní i negativní dojmy a pomozte zkvalitnit, doplnit nebo opravit informace na této stránce.
Toto je místo pro Vaše poznámky a informace. Pokud máte i Vy nějaké zajímavé informace k tomuto místu, neváhejte a podělte se o ně s ostatními.
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Udělejte si radost a vyberte si dovolenou vašich snů:
Pokud jste na této straně nenašli potřebnou informaci, zkuste ji vyhledat:
Google
Stránka byla vygenerována 22.7.2019 08:38
Mapa stránek ...