Ubytování v Itálii, Stintino (Sardinie) v apartmánu 'Il Poggio'. Toto ubytování je pro 4 osoby, k dispozici jsou 2 pokoje z toho je 1 ložnice. V tomto domě je k dispozici více apartmánů (celkem 4). Apartmán je možné obsadit i menším počtem osob, ale cena se tím nesníží, platí se za apartmán a ne za počet osob. Orientační cenu za ubytování vidíte níže na této stránce. Přesnou cenu a případné dodatečné náklady (pokud jsou), zjistíte po zadání požadovaného termínu ubytování v části, kde se provádí rezervace. V dalších krocích si pak můžete objednat i další služby jako např. pojištěni a pojištění na storno, můžete si vybrat způsob platby a objekt přímo on-line zarezervovat.
  Last minute ubytování v Rakousku - sleva až třetina z nájemní ceny

Ubytování v Itálii
v apartmánu Il Poggio, Stintino
★★

Itálie, Sardinie, Stintino

Itálie, Sardinie, Stintino
Číslo objektu: IT7000.240.2
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/it7000_240_2/
Ubytování pro 4 osoby, k dispozici jsou 2 pokoje z toho je 1 ložnice
Nájemní cena za ubytování od 9.506,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.
Sponzorované odkazy:
Popis ubytování (interiér)
2-pokojový byt 45 m2. Jednoduché zařízení: obývací pokoj/jídelna s 1x pohovka pro 2 osoby a TV. Vstup k zahradnímu sezení. 1x dvoulůžkový pokoj. Kuchyňský kout (2 plotýnky, mraznička). Sprcha/bidet/WC.
Informace o domě (rezidenci)
Rekreační osada 'Il Poggio'. V obci, klidná, slunná poloha ve svahu, 600 m od moře. Společné: bazén (10 x 5 m, 10.06.-15.09.). Parkovací místo u domu. Obchod, supermarket, restaurace 950 m, písečná pláž 'La Pelosa' 1.2 km. Atrakce v blízkosti: Alghero 57 km, Porto Torres 32 km, Castelsardo 67 km. Pozor prosím: Fotografie domu je jen příkladem. V tomto domě se nacházejí ještě další byty k pronájmu.
Rezervace
Ubytování v Itálii, Stintino:
všeobecné informace o místě ubytování a jeho okolí
Malé, známé, proslulé letní rekreační středisko, na severozápadě ostrova přímo u moře, 57 km od Alghero, 148 km od Olbia, 28 km od Porto Torres. V obci: supermarket, obchody, banka, restaurace, bar.
Náhled zobrazení polohy ubytování na mapě.
Pro zobrazení na mapě na různých mapových podkladech klikněte na mapu nebo na tento odkaz.
Rezervace
Rezervační servis je zajišťován ve spolupráci s Interhome AG Switzerland a Interhome s.r.o., Sokolovská 84-86, Zirkon Office Center, Praha 8
Potřebujete doplnit výbavu? Něco pro Vás máme:

Poznámky návštěvníků:
Nikdo zatím k této stránce nepřidal vlastní zkušenosti, informace ani názory. Buďte první a podělte se s ostatními o své pozitivní i negativní dojmy a pomozte zkvalitnit, doplnit nebo opravit informace na této stránce.
Toto je místo pro Vaše poznámky a informace. Pokud máte i Vy nějaké zajímavé informace k tomuto místu, neváhejte a podělte se o ně s ostatními.
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Vyberte si ubytování v Rakousku:
Pokud jste na této straně nenašli potřebnou informaci, zkuste ji vyhledat:
Google
Stránka byla vygenerována 22.7.2019 04:29
Mapa stránek ...