Ubytování v Itálii, San Teodoro (Sardinie) v apartmánu 'Sole'. Toto ubytování je pro 6 osob, k dispozici jsou 3 pokoje z toho jsou 2 ložnice. V tomto domě je k dispozici více apartmánů (celkem 15). Apartmán je možné obsadit i menším počtem osob, ale cena se tím nesníží, platí se za apartmán a ne za počet osob. Orientační cenu za ubytování vidíte níže na této stránce. Přesnou cenu a případné dodatečné náklady (pokud jsou), zjistíte po zadání požadovaného termínu ubytování v části, kde se provádí rezervace. V dalších krocích si pak můžete objednat i další služby jako např. pojištěni a pojištění na storno, můžete si vybrat způsob platby a objekt přímo on-line zarezervovat.
  Last minute ubytování v Rakousku - sleva až třetina z nájemní ceny

Ubytování v Itálii
v apartmánu Sole, San Teodoro
★★

Itálie, Sardinie, San Teodoro

Itálie, Sardinie, San Teodoro
Číslo objektu: IT7230.740.13
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/it7230_740_13/
Ubytování pro 6 osob, k dispozici jsou 3 pokoje z toho jsou 2 ložnice
Nájemní cena za ubytování od 5.046,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.
Sponzorované odkazy:
Popis ubytování (interiér)
'Sole Trilo 6', 3-pokojový byt 52 m2. Pěkné zařízení: otevřený obývací pokoj/jídelna s 1x pohovka pro 2 osoby a digitální TV. 1x dvoulůžkový pokoj. 1x pokoj s 2x lůžko. Kuchyňský kout (4 plotýnky). Sprcha/bidet/WC. Balkon nebo malá zahrada. Pozor prosím: vhodné pro rodiny. 1 malé domácí zvíře (pes) povoleno. TV jen IT.
Informace o domě (rezidenci)
Pěkné, jednoduché rekreační středisko 'Sole'. V obci 1.2 km od centra San Teodoro, 1.7 km od moře. Společné: zahrada. Výměna povlečení 1x týdně. Výměna ručníků 1x týdně. Parkovací místo u domu. Obchod, potraviny, supermarket, obchodní centrum, restaurace, bar 500 m, trajekt 'olbia' 27 km, písečná pláž 1.7 km. Pozor prosím: předání klíčů probíhá v agentuře Mare Terra ve městě san teodor. Fotografie domu je jen příkladem. Všechny domy/apartmány jsou individuálně zařízeny.
Rezervace
Ubytování v Itálii, San Teodoro:
všeobecné informace o místě ubytování a jeho okolí
Známé letovisko, na severu ostrova přímo u moře, 30 km jižně od Olbia, 77 km od Nuoro, 73 km od Palau. Veškeré služby v místě.
Náhled zobrazení polohy ubytování na mapě.
Pro zobrazení na mapě na různých mapových podkladech klikněte na mapu nebo na tento odkaz.
Rezervace
Rezervační servis je zajišťován ve spolupráci s Interhome AG Switzerland a Interhome s.r.o., Sokolovská 84-86, Zirkon Office Center, Praha 8
Potřebujete doplnit výbavu? Něco pro Vás máme:

Poznámky návštěvníků:
Nikdo zatím k této stránce nepřidal vlastní zkušenosti, informace ani názory. Buďte první a podělte se s ostatními o své pozitivní i negativní dojmy a pomozte zkvalitnit, doplnit nebo opravit informace na této stránce.
Toto je místo pro Vaše poznámky a informace. Pokud máte i Vy nějaké zajímavé informace k tomuto místu, neváhejte a podělte se o ně s ostatními.
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Vyberte si ubytování v Rakousku:
Pokud jste na této straně nenašli potřebnou informaci, zkuste ji vyhledat:
Google
Stránka byla vygenerována 18.4.2019 21:22
Mapa stránek ...