Ubytování v Itálii, Porto San Paolo (Sardinie) v apartmánu 'Le Tartarughe'. Toto ubytování je pro 6 osob, k dispozici jsou 3 pokoje z toho jsou 2 ložnice. V tomto domě je k dispozici více apartmánů (celkem 6). Apartmán je možné obsadit i menším počtem osob, ale cena se tím nesníží, platí se za apartmán a ne za počet osob. Orientační cenu za ubytování vidíte níže na této stránce. Přesnou cenu a případné dodatečné náklady (pokud jsou), zjistíte po zadání požadovaného termínu ubytování v části, kde se provádí rezervace. V dalších krocích si pak můžete objednat i další služby jako např. pojištěni a pojištění na storno, můžete si vybrat způsob platby a objekt přímo on-line zarezervovat.
  Last minute ubytování v Rakousku - sleva až třetina z nájemní ceny

Ubytování v Itálii
v apartmánu Le Tartarughe, Porto San Paolo
★★★

Itálie, Sardinie, Porto San Paolo

Itálie, Sardinie, Porto San Paolo
Číslo objektu: IT7203.550.3
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/it7203_550_3/
Ubytování pro 6 osob, k dispozici jsou 3 pokoje z toho jsou 2 ložnice
Nájemní cena za ubytování od 5.505,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.
Sponzorované odkazy:
Popis ubytování (interiér)
3-pokojový byt 65 m2. Jednoduché a účelné zařízení: obývací pokoj/ložnice s 1x pohovka pro 2 osoby (140 cm), TV (plochá obrazovka). 1x dvoulůžkový pokoj. 1x pokoj s 2x lůžko. Kuchyňský kout (4 plotýnky, trouba, mraznička) s jídelní stůl. Sprcha/bidet/WC. Balkon nebo malá zahrada. Zahradní nábytek. K dispozici: pračka. Pozor prosím: 1 domácí zvíře (pes) povoleno.
Informace o domě (rezidenci)
Monte Petrosu 10 km od San Teodoro: Rezidence 'Le Tartarughe'. 6 km od centra Porto San Paolo, klidná, slunná poloha, 1.2 km od moře. Společné: bazén (11 x 4 m, hloubka 160 - 270 cm, 23.05.-19.09.). V rekreačním zařízení: recepce, Wireless LAN [WLAN]. Úklid úklid bytu na vyžádání (extra). Parkovací místo. Potraviny 1 km, supermarket 5 km, restaurace 1 km, bar 1 km, písečná pláž 'Cala Girgolu' 1.2 km. Atrakce v blízkosti: Olbia 16 km. Pozor prosím: Fotografie domu je jen příkladem. V tomto domě se nacházejí ještě další byty k pronájmu.
Rezervace
Ubytování v Itálii, Porto San Paolo:
všeobecné informace o místě ubytování a jeho okolí
Známé letovisko, na severu ostrova přímo u moře, 30 km jižně od Olbia, 77 km od Nuoro, 73 km od Palau. Veškeré služby v místě.
Náhled zobrazení polohy ubytování na mapě.
Pro zobrazení na mapě na různých mapových podkladech klikněte na mapu nebo na tento odkaz.
Rezervace
Rezervační servis je zajišťován ve spolupráci s Interhome AG Switzerland a Interhome s.r.o., Sokolovská 84-86, Zirkon Office Center, Praha 8
Potřebujete doplnit výbavu? Něco pro Vás máme:

Poznámky návštěvníků:
Nikdo zatím k této stránce nepřidal vlastní zkušenosti, informace ani názory. Buďte první a podělte se s ostatními o své pozitivní i negativní dojmy a pomozte zkvalitnit, doplnit nebo opravit informace na této stránce.
Toto je místo pro Vaše poznámky a informace. Pokud máte i Vy nějaké zajímavé informace k tomuto místu, neváhejte a podělte se o ně s ostatními.
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Udělejte si radost a vyberte si dovolenou vašich snů:
Pokud jste na této straně nenašli potřebnou informaci, zkuste ji vyhledat:
Google
Stránka byla vygenerována 22.11.2017 10:11
Mapa stránek ...