Ubytování v Itálii, Porto Cervo (Sardinie) v rekreačním domě 'Paradiso'. Toto ubytování je pro 9 osob, k dispozici je 6 pokojů z toho je 5 ložnic. Apartmán je možné obsadit i menším počtem osob, ale cena se tím nesníží, platí se za apartmán a ne za počet osob. Orientační cenu za ubytování vidíte níže na této stránce. Přesnou cenu a případné dodatečné náklady (pokud jsou), zjistíte po zadání požadovaného termínu ubytování v části, kde se provádí rezervace. V dalších krocích si pak můžete objednat i další služby jako např. pojištěni a pojištění na storno, můžete si vybrat způsob platby a objekt přímo on-line zarezervovat.
  Last minute ubytování v Rakousku - sleva až třetina z nájemní ceny

Ubytování v Itálii
v rekreačním domě Paradiso, Porto Cervo
★★★★

Itálie, Sardinie, Porto Cervo

Itálie, Sardinie, Porto Cervo
Číslo objektu: IT7175.132.1
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/it7175_132_1/
Ubytování pro 9 osob, k dispozici je 6 pokojů z toho je 5 ložnic
Nájemní cena za ubytování od 97.191,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.
Sponzorované odkazy:
Popis ubytování (interiér)
6-pokojová vila 240 m2. Účelné a komfortní zařízení: obývací pokoj s verandou, panoramatickým oknem s TV-satelit (plochá obrazovka). Vstup na zahradu, na verandu, k bazénu. 2x dvoulůžkový pokoj, v kazdem pokoji s sprcha/bidet/WC. Vstup na verandu. 1x pokoj s 1x lůžko a sprcha/WC. Kuchyně (4 plotýnky, trouba, myčka, mraznička). Sprcha/WC. Klimatizace (extra). Velká terasa. Zahradní nábytek, gril, lehátka. Velmi pěkný panoramatický výhled na moře. K dispozici: pračka. Internet (Wireless LAN [WLAN], zdarma). Parkování. Vedlejší budova: v suterénu dva pokoje s dvoulůžky.
Informace o domě (rezidenci)
Pantogia: Luxusní vila 'Paradiso', 2-podlažní. 2 km od centra Porto Cervo, klidná, slunná, vyvýšená poloha ve svahu, ve vilové čtvrti, 2 km od moře. K dispozici pouze pro Vás: pozemek 2'000 m2, zahrada 1'500 m2, bazén (9 x 13 m, hloubka 160 - 180 cm, 07.05.-30.09.). Venkovní sprcha, zahradní sezení (30 m2), zahradní nábytek, gril, ohniště, parkovací místo. Supermarket 2 km, restaurace 1 km, bar 1 km, písečná pláž 2 km. Sportovní přístav 3 km. Atrakce v blízkosti: Olbia 30 km, Golfo Aranci 30 km, Palau 30 km, S Teresa di Gallura 50 km. Pozor prosím: auto doporučeno.
Rezervace
Ubytování v Itálii, Porto Cervo:
všeobecné informace o místě ubytování a jeho okolí
Mondénní, proslulá rekreační obec, na severu ostrova. Veškeré služby v místě. Diskotéka, noční klub, večerní zábava.
Náhled zobrazení polohy ubytování na mapě.
Pro zobrazení na mapě na různých mapových podkladech klikněte na mapu nebo na tento odkaz.
Rezervace
Rezervační servis je zajišťován ve spolupráci s Interhome AG Switzerland a Interhome s.r.o., Sokolovská 84-86, Zirkon Office Center, Praha 8
Potřebujete doplnit výbavu? Něco pro Vás máme:

Poznámky návštěvníků:
Nikdo zatím k této stránce nepřidal vlastní zkušenosti, informace ani názory. Buďte první a podělte se s ostatními o své pozitivní i negativní dojmy a pomozte zkvalitnit, doplnit nebo opravit informace na této stránce.
Toto je místo pro Vaše poznámky a informace. Pokud máte i Vy nějaké zajímavé informace k tomuto místu, neváhejte a podělte se o ně s ostatními.
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Udělejte si radost a vyberte si dovolenou vašich snů:
Pokud jste na této straně nenašli potřebnou informaci, zkuste ji vyhledat:
Google
Stránka byla vygenerována 23.1.2019 01:16
Mapa stránek ...