Ubytování v Itálii, Orosei (Sardinie) v apartmánu 'Appart. all'interno di un Oliveto'. Toto ubytování je pro 2 osoby, k dispozici jsou 3 pokoje z toho je 1 ložnice. Apartmán je možné obsadit i menším počtem osob, ale cena se tím nesníží, platí se za apartmán a ne za počet osob. Orientační cenu za ubytování vidíte níže na této stránce. Přesnou cenu a případné dodatečné náklady (pokud jsou), zjistíte po zadání požadovaného termínu ubytování v části, kde se provádí rezervace. V dalších krocích si pak můžete objednat i další služby jako např. pojištěni a pojištění na storno, můžete si vybrat způsob platby a objekt přímo on-line zarezervovat.
  Last minute ubytování v Rakousku - sleva až třetina z nájemní ceny

Ubytování v Itálii
v apartmánu Appart. all'interno di un Oliveto, Orosei

Itálie, Sardinie, Orosei

Itálie, Sardinie, Orosei
Číslo objektu: IT7260.17.1
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/it7260_17_1/
Ubytování pro 2 osoby, k dispozici jsou 3 pokoje z toho je 1 ložnice
Nájemní cena za ubytování od 9.345,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.
Sponzorované odkazy:
Popis ubytování (interiér)
3-pokojov 'Trilo Standard Piricone Max 4 Posti' dům pro 2 osob, 65 m2, v přízemí, moderní zařízení.Obývací pokoj/jídelna s TV-satelit. Kouření zakázáno. Internet (Wireless LAN [WLAN]).Ložnice s 1x dvoulůžko.Kuchyňský kout s 2-plotýnkový sporák, trouba, gril, lednicí a mraznička. Jídlo: donáška pečiva (extra), plná penze (extra), polopenze (extra).Sprcha, koupelna/sprcha/WC a bidet.Terasa 35 m2, zahradní nábytek, 6 lehátka.Další zařízení: vysoušeč vlasů, pračka.
Informace o domě (rezidenci)
Velký, ideální pro pobyt s dětmi. Komfortní vícegenerační dům 'Appart. All'interno di un Oliveto', obklopen stromy.Zařízení domu: prádelna, pračka (k dispozici pouze pro Vás).Možnosti parkování: rezervované parkovací místo. Příjezd k domu možný celoročně. Bezbariérový objekt.Poloha: mimo obec Orosei, klidná poloha v zeleni. Výhled z domu na krajinu.Okolí domu: pozemek (oplocený), park (ke spoluužívání, 9'500 m2, oplocený), zahrada (ke spoluužívání, 100 m2), louka k odpočinku (ke spoluužívání, 100 m2, oplocený), venkovní sprcha (k dispozici pouze pro Vás), dětské hřiště (ke spoluužívání), gril (k dispozici pouze pro Vás).Infrastruktura a vzdálenosti: obchod 1 km, supermarket 1 km, písečná pláž 1 km.
Rezervace
Ubytování v Itálii, Orosei:
všeobecné informace o místě ubytování a jeho okolí
Malá vesnice, na severovýchodě ostrova přímo u moře, 40 km od Nuoro, 63 km od San Teodoro. Veškeré služby v místě.
Náhled zobrazení polohy ubytování na mapě.
Pro zobrazení na mapě na různých mapových podkladech klikněte na mapu nebo na tento odkaz.
Rezervace
Rezervační servis je zajišťován ve spolupráci s Interhome AG Switzerland a Interhome s.r.o., Sokolovská 84-86, Zirkon Office Center, Praha 8
Potřebujete doplnit výbavu? Něco pro Vás máme:

Poznámky návštěvníků:
Nikdo zatím k této stránce nepřidal vlastní zkušenosti, informace ani názory. Buďte první a podělte se s ostatními o své pozitivní i negativní dojmy a pomozte zkvalitnit, doplnit nebo opravit informace na této stránce.
Toto je místo pro Vaše poznámky a informace. Pokud máte i Vy nějaké zajímavé informace k tomuto místu, neváhejte a podělte se o ně s ostatními.
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Udělejte si radost a vyberte si dovolenou vašich snů:
Pokud jste na této straně nenašli potřebnou informaci, zkuste ji vyhledat:
Google
Stránka byla vygenerována 18.4.2019 21:19
Mapa stránek ...