Ubytování v Itálii, Golfo di Marinella (Sardinie) v apartmánu 'Baia de Bahas'. Toto ubytování je pro 4 osoby, k dispozici jsou 2 pokoje z toho je 1 ložnice. V tomto domě je k dispozici více apartmánů (celkem 9). Apartmán je možné obsadit i menším počtem osob, ale cena se tím nesníží, platí se za apartmán a ne za počet osob. Orientační cenu za ubytování vidíte níže na této stránce. Přesnou cenu a případné dodatečné náklady (pokud jsou), zjistíte po zadání požadovaného termínu ubytování v části, kde se provádí rezervace. V dalších krocích si pak můžete objednat i další služby jako např. pojištěni a pojištění na storno, můžete si vybrat způsob platby a objekt přímo on-line zarezervovat.
  Last minute ubytování v Rakousku - sleva až třetina z nájemní ceny

Ubytování v Itálii
v apartmánu Baia de Bahas, Golfo di Marinella
★★

Itálie, Sardinie, Golfo di Marinella

Díváte se na již starší verzi nabídky ubytování.
Pro aktuální informace přejděte prosím na:
aktuální informace o tomto ubytování ....

Itálie, Sardinie, Golfo di Marinella
Číslo objektu: IT7185.300.6
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/it7185_300_6/
Ubytování pro 4 osoby, k dispozici jsou 2 pokoje z toho je 1 ložnice
Nájemní cena za ubytování od 11.615,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.
Sponzorované odkazy:
Popis ubytování (interiér)
2-pokojový byt 38 m2. Jednoduché a účelné zařízení: obývací pokoj/jídelna s 1x pohovka pro 2 osoby a TV. 1x dvoulůžkový pokoj. Malý kuchyňský kout (4 plotýnky, mraznička) s jídelní stůl. Sprcha/bidet/WC. Zahradní sezení. 1 domácí zvíře (pes) povoleno.
Informace o domě (rezidenci)
Golfo Marinella 2 km od Porto Rotondo: Útulné, komfortní rekreační středisko 'Baia de Bahas', obklopen loukami. Klidná, slunná poloha ve vilové čtvrti, 300 m plaz. Společné: zahrada trávníkem a květinami. Tenis (extra). V rekreačním zařízení: recepce, restaurace, bar, Wireless LAN [WLAN], prádelna. Výměna povlečení 1x týdně. Úklid úklid bytu na vyžádání (extra). Parkovací místo. Potraviny 100 m, supermarket 2 km, obchodní centrum 1 km, restaurace, bar, kavárna 100 m, písečná pláž 300 m. Sportovní přístav 200 m, jízdárna 2 km. Atrakce v blízkosti: Porto Cervo 25 km, Palau 40 km, Olbia Airport 17 km. Pozor prosím: vhodné pro rodiny, hlídání dětí možné (extra). Na vyžádání může být zorganizován transfer z letiště k rekreačnímu domu. Fotografie domu je jen příkladem. Všechny domy/apartmány jsou individuálně zařízeny.
Rezervace
Ubytování v Itálii, Golfo di Marinella:
všeobecné informace o místě ubytování a jeho okolí
Významné, proslulé rekreační středisko, na severu ostrova přímo u moře, 15 km severně od OLBIA. V obci: supermarket, obchody, boutique, restaurace, bar, diskotéka, večerní zábava.
Náhled zobrazení polohy ubytování na mapě.
Pro zobrazení na mapě na různých mapových podkladech klikněte na mapu nebo na tento odkaz.
Rezervace
Rezervační servis je zajišťován ve spolupráci s Interhome AG Switzerland a Interhome s.r.o., Sokolovská 84-86, Zirkon Office Center, Praha 8
Poznámky návštěvníků:
Nikdo zatím k této stránce nepřidal vlastní zkušenosti, informace ani názory. Buďte první a podělte se s ostatními o své pozitivní i negativní dojmy a pomozte zkvalitnit, doplnit nebo opravit informace na této stránce.
Toto je místo pro Vaše poznámky a informace. Pokud máte i Vy nějaké zajímavé informace k tomuto místu, neváhejte a podělte se o ně s ostatními.
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Nepřehlédněte:
Image
Lyžařské středisko Sölden
Skiareál Sölden je na konci údolí Ötztal v rakouském Tyrolsku. V horní části lyžařského areálu jsou dva ledovce - strmější Rettenbach a mírný Tiefenbach. S nedostatkem sněhu zde v celé dlouhé zimní sezóně nebývá žádný problém, v každém případě spodní část lyžařského areálu může být i uměle zasněžována.

Image
Brixen: sjezd po modré sjezdovce číslo 3 (Zinsberg abfahrt)
Sjezd po pohodové modré sjezdovce číslo 3 Zinsberg abfahrt ve skiareálu Brixen im Thale - SkiWelt. Sjezdovka je vhodná pro začátečníky.

Image
Alpbach: sjezd podél Verbindungsbahn po červené sjezdovce číslo 13
Video z oblasti Alpbach - Wildschönau. Sjezd od horní stanice kabinové lanovky Verbindungsbahn po červené sjezdovce číslo 13.

Image
Záhadná hora Kailas
Kailas je asi nejzáhadnější horou na světě. Je opředena množstvím mýtů a legend. Zatím na ni nevystoupil žádný horolezec. Kailas měří 6714 metrů (podle čínských měření), místní lidé ale tvrdí, že hora má výšku jen 6666 metrů a na vrcholu je údajně...

Image
Karstein (Kitzbüheler Alpen) panorama
Panorama z vrcholu Karstein, který je v rakouském Tyrolsku v horské skupině Kitzbüheler Alpen. Vrchol Karsteinu je v nadmořské výšce 1922 m. Na této stránce najdete panorama z vrcholu s popisem okolních hor.

Vyberte si ubytování v Rakousku se slevou:
Pokud jste na této straně nenašli potřebnou informaci, zkuste ji vyhledat:
Google
Stránka byla vygenerována 22.11.2019 00:29
Mapa stránek ...