Ubytování v Itálii, Golfo di Marinella (Sardinie) v apartmánu 'Baia de Bahas'. Toto ubytování je pro 2 osoby, k dispozici je 1 pokoj. V tomto domě je k dispozici více apartmánů (celkem 9). Apartmán je možné obsadit i menším počtem osob, ale cena se tím nesníží, platí se za apartmán a ne za počet osob. Orientační cenu za ubytování vidíte níže na této stránce. Přesnou cenu a případné dodatečné náklady (pokud jsou), zjistíte po zadání požadovaného termínu ubytování v části, kde se provádí rezervace. V dalších krocích si pak můžete objednat i další služby jako např. pojištěni a pojištění na storno, můžete si vybrat způsob platby a objekt přímo on-line zarezervovat.
  Last minute ubytování v Rakousku - sleva až třetina z nájemní ceny

Ubytování v Itálii
v apartmánu Baia de Bahas, Golfo di Marinella
★★

Itálie, Sardinie, Golfo di Marinella

Díváte se na již starší verzi nabídky ubytování.
Pro aktuální informace přejděte prosím na:
aktuální informace o tomto ubytování ....

Itálie, Sardinie, Golfo di Marinella
Číslo objektu: IT7185.300.1
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/it7185_300_1/
Ubytování pro 2 osoby, k dispozici je 1 pokoj
Nájemní cena za ubytování od 8.598,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.
Sponzorované odkazy:
Popis ubytování (interiér)
1-pokojové studio 25 m2. Jednoduché a zařízení: obývací pokoj/jídelna s 1x pohovka pro 2 osoby a TV. Malý kuchyňský kout (4 plotýnky, mraznička). Sprcha/bidet/WC. Malý balkon nebo malé zahradní sezení. 1 domácí zvíře (pes) povoleno.
Informace o domě (rezidenci)
Golfo Marinella 2 km od Porto Rotondo: Útulné, komfortní rekreační středisko 'Baia de Bahas', obklopen loukami. Klidná, slunná poloha ve vilové čtvrti, 300 m plaz. Společné: zahrada trávníkem a květinami. Tenis (extra). V rekreačním zařízení: recepce, restaurace, bar, Wireless LAN [WLAN], prádelna. Výměna povlečení 1x týdně. Úklid úklid bytu na vyžádání (extra). Parkovací místo. Potraviny 100 m, supermarket 2 km, obchodní centrum 1 km, restaurace, bar, kavárna 100 m, písečná pláž 300 m. Sportovní přístav 200 m, jízdárna 2 km. Atrakce v blízkosti: Porto Cervo 25 km, Palau 40 km, Olbia Airport 17 km. Pozor prosím: vhodné pro rodiny, hlídání dětí možné (extra). Na vyžádání může být zorganizován transfer z letiště k rekreačnímu domu. Fotografie domu je jen příkladem. Všechny domy/apartmány jsou individuálně zařízeny.
Rezervace
Ubytování v Itálii, Golfo di Marinella:
všeobecné informace o místě ubytování a jeho okolí
Významné, proslulé rekreační středisko, na severu ostrova přímo u moře, 15 km severně od OLBIA. V obci: supermarket, obchody, boutique, restaurace, bar, diskotéka, večerní zábava.
Náhled zobrazení polohy ubytování na mapě.
Pro zobrazení na mapě na různých mapových podkladech klikněte na mapu nebo na tento odkaz.
Rezervace
Rezervační servis je zajišťován ve spolupráci s Interhome AG Switzerland a Interhome s.r.o., Sokolovská 84-86, Zirkon Office Center, Praha 8
Poznámky návštěvníků:
Nikdo zatím k této stránce nepřidal vlastní zkušenosti, informace ani názory. Buďte první a podělte se s ostatními o své pozitivní i negativní dojmy a pomozte zkvalitnit, doplnit nebo opravit informace na této stránce.
Toto je místo pro Vaše poznámky a informace. Pokud máte i Vy nějaké zajímavé informace k tomuto místu, neváhejte a podělte se o ně s ostatními.
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Nepřehlédněte:
Image
Lyžařské středisko Sölden
Skiareál Sölden je na konci údolí Ötztal v rakouském Tyrolsku. V horní části lyžařského areálu jsou dva ledovce - strmější Rettenbach a mírný Tiefenbach. S nedostatkem sněhu zde v celé dlouhé zimní sezóně nebývá žádný problém, v každém případě spodní část lyžařského areálu může být i uměle zasněžována.

Image
Karstein (Kitzbüheler Alpen) panorama
Panorama z vrcholu Karstein, který je v rakouském Tyrolsku v horské skupině Kitzbüheler Alpen. Vrchol Karsteinu je v nadmořské výšce 1922 m. Na této stránce najdete panorama z vrcholu s popisem okolních hor.

Image
Rakouská dálniční známka
Kolik stojí rakouská dálniční známka. Kam se nalepuje. Dá se koupit přes internet? Jak funguje elektronická dálniční znánka. Na kterých úsecích dálnic není potřeba. Kompletní informace o rakouských dálničních známkách.

Image
Cesta z Mayrhofenu přes Edelhütte na Ahornspitze
Typ na jednodenní výlet v oblasti Mayrhofenu (Zillertal). Větší část cesty, minimálně okruh k chatě Edelhütte, se dá naplánovat jako nenáročný rodinný výlet s dětmi. Další část cesty až do sedla, které je jihozápadně od 2973m vysokého vrcholu Ahornspitze, zvládnou děti také.

Image
Vysokohorská silnice Grossglockner Hochalpenstrasse
Alpská vysokohorská silnice Großglockner Hochalpenstraße vede jednou z nejkrásnějších částí národního parku Vysoké Taury (Hohe Tauern) – od střediska Fusch a osady Ferleiten na severní straně do městečka Heiligenblut na straně jižní.

Vyberte si ubytování v Rakousku:
Pokud jste na této straně nenašli potřebnou informaci, zkuste ji vyhledat:
Google
Stránka byla vygenerována 28.1.2020 18:08
Mapa stránek ...