Ubytování v Itálii, Costa Paradiso (Sardinie) v apartmánu 'Idee'. Toto ubytování je pro 6 osob, k dispozici jsou 3 pokoje z toho jsou 2 ložnice. V tomto domě je k dispozici více apartmánů (celkem 2). Apartmán je možné obsadit i menším počtem osob, ale cena se tím nesníží, platí se za apartmán a ne za počet osob. Orientační cenu za ubytování vidíte níže na této stránce. Přesnou cenu a případné dodatečné náklady (pokud jsou), zjistíte po zadání požadovaného termínu ubytování v části, kde se provádí rezervace. V dalších krocích si pak můžete objednat i další služby jako např. pojištěni a pojištění na storno, můžete si vybrat způsob platby a objekt přímo on-line zarezervovat.

Ubytování v Itálii
v apartmánu Idee, Costa Paradiso
★★★

Itálie, Sardinie, Costa Paradiso

Itálie, Sardinie, Costa Paradiso
Číslo objektu: IT7035.385.1
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/it7035_385_1/
Ubytování pro 6 osob, k dispozici jsou 3 pokoje z toho jsou 2 ložnice
Nájemní cena za ubytování od 9.159,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.
Sponzorované odkazy:
Popis ubytování (interiér)
3-pokojová polovina dvojdomku 85 m2, v přízemí. Účelné a moderní zařízení: obývací pokoj/jídelna s 1x pohovka pro 2 osoby a TV. 2x dvoulůžkový pokoj. Kuchyňský kout (4 plotýnky, myčka, mikrovlnka, mraznička). Sprcha/bidet/WC. E-topení. Vytápění pouze od 15.11. do 31.03. Zahradní nábytek, gril. K dispozici: pračka. Internet (Wireless LAN [WLAN], zdarma).
Informace o domě (rezidenci)
Dvougenerační dům 'Idee', z jedné strany soused. Slunná, vyvýšená poloha, 2 km od moře. Společné: pozemek 1'000 m2, bazén (70 m2, hloubka 120 - 120 cm, 31.03.-27.10.). Parkovací místo na pozemku. Obchod 1 km, potraviny 1 km, písečná pláž 2.5 km. Pozor prosím: auto doporučeno.
Rezervace
Ubytování v Itálii, Costa Paradiso:
všeobecné informace o místě ubytování a jeho okolí
Malé letní rekreační středisko, na severu ostrova přímo u moře, 30 km od S.Teresa di Gallura. V obci: restaurace, bar.
Náhled zobrazení polohy ubytování na mapě.
Pro zobrazení na mapě na různých mapových podkladech klikněte na mapu nebo na tento odkaz.
Rezervace
Rezervační servis je zajišťován ve spolupráci s Interhome AG Switzerland a Interhome s.r.o., Sokolovská 84-86, Zirkon Office Center, Praha 8
Potřebujete doplnit výbavu? Něco pro Vás máme:

Poznámky návštěvníků:
Nikdo zatím k této stránce nepřidal vlastní zkušenosti, informace ani názory. Buďte první a podělte se s ostatními o své pozitivní i negativní dojmy a pomozte zkvalitnit, doplnit nebo opravit informace na této stránce.
Toto je místo pro Vaše poznámky a informace. Pokud máte i Vy nějaké zajímavé informace k tomuto místu, neváhejte a podělte se o ně s ostatními.
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Vyberte si ubytování v Rakousku:
Pokud jste na této straně nenašli potřebnou informaci, zkuste ji vyhledat:
Google
Stránka byla vygenerována 21.4.2019 07:19
Mapa stránek ...