Ubytování v Itálii, Cannigione (Sardinie) v apartmánu 'La Costa Uno'. Toto ubytování je pro 2 osoby, k dispozici je 1 pokoj. V tomto domě je k dispozici více apartmánů (celkem 2). Apartmán je možné obsadit i menším počtem osob, ale cena se tím nesníží, platí se za apartmán a ne za počet osob. Orientační cenu za ubytování vidíte níže na této stránce. Přesnou cenu a případné dodatečné náklady (pokud jsou), zjistíte po zadání požadovaného termínu ubytování v části, kde se provádí rezervace. V dalších krocích si pak můžete objednat i další služby jako např. pojištěni a pojištění na storno, můžete si vybrat způsob platby a objekt přímo on-line zarezervovat.

Ubytování v Itálii
v apartmánu La Costa Uno, Cannigione
★★★

Itálie, Sardinie, Cannigione

Itálie, Sardinie, Cannigione
Číslo objektu: IT7160.121.1
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/it7160_121_1/
Ubytování pro 2 osoby, k dispozici je 1 pokoj
Nájemní cena za ubytování od 307,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.
Sponzorované odkazy:
Popis ubytování (interiér)
1-pokojový byt 40 m2. Komfortní zařízení: obývací pokoj/ložnice s 1x dvoulůžko a TV (plochá obrazovka). Kuchyňský kout (4 plotýnky, mraznička) s jídelní stůl. Sprcha/bidet/WC. Balkon nebo zahradní sezení. Zahradní nábytek. K dispozici: Internet (Wireless LAN [WLAN]).
Informace o domě (rezidenci)
Komfortní rekreační osada 'La Costa Uno'. V obci 2 km od centra Cannigione, slunná poloha, 250 m od moře. Společné: zahrada s rostlinami a květinami. V rekreačním zařízení: recepce, Wireless LAN [WLAN]. Úklid úklid bytu na vyžádání (extra). Parkovací místo na pozemku. Obchod, potraviny, restaurace, pekárna 500 m, písečná pláž 'Laconia' 300 m. Atrakce v blízkosti: Santa Teresa di Gallura 36 km, Aeroporto Olbia 22 km. Pozor prosím: Fotografie domu je jen příkladem. Všechny domy/apartmány jsou individuálně zařízeny.
Rezervace
Ubytování v Itálii, Cannigione:
všeobecné informace o místě ubytování a jeho okolí
Malá rekreační obec, na severu ostrova přímo u moře. Veškeré služby v místě.
Náhled zobrazení polohy ubytování na mapě.
Pro zobrazení na mapě na různých mapových podkladech klikněte na mapu nebo na tento odkaz.
Rezervace
Rezervační servis je zajišťován ve spolupráci s Interhome AG Switzerland a Interhome s.r.o., Sokolovská 84-86, Zirkon Office Center, Praha 8
Potřebujete doplnit výbavu? Něco pro Vás máme:

Poznámky návštěvníků:
Nikdo zatím k této stránce nepřidal vlastní zkušenosti, informace ani názory. Buďte první a podělte se s ostatními o své pozitivní i negativní dojmy a pomozte zkvalitnit, doplnit nebo opravit informace na této stránce.
Toto je místo pro Vaše poznámky a informace. Pokud máte i Vy nějaké zajímavé informace k tomuto místu, neváhejte a podělte se o ně s ostatními.
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Vyberte si ubytování v Rakousku se slevou:
Pokud jste na této straně nenašli potřebnou informaci, zkuste ji vyhledat:
Google
Stránka byla vygenerována 18.8.2019 16:06
Mapa stránek ...