Ubytování v Itálii, Budoni (Sardinie) v apartmánu 'Tanaunella'. Toto ubytování je pro 5 osob, k dispozici jsou 3 pokoje z toho jsou 2 ložnice. Apartmán je možné obsadit i menším počtem osob, ale cena se tím nesníží, platí se za apartmán a ne za počet osob. Orientační cenu za ubytování vidíte níže na této stránce. Přesnou cenu a případné dodatečné náklady (pokud jsou), zjistíte po zadání požadovaného termínu ubytování v části, kde se provádí rezervace. V dalších krocích si pak můžete objednat i další služby jako např. pojištěni a pojištění na storno, můžete si vybrat způsob platby a objekt přímo on-line zarezervovat.
  Last minute ubytování v Rakousku - sleva až třetina z nájemní ceny

Ubytování v Itálii
v apartmánu Tanaunella, Budoni
★★★

Itálie, Sardinie, Budoni

Itálie, Sardinie, Budoni
Číslo objektu: IT7245.610.1
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/it7245_610_1/
Ubytování pro 5 osob, k dispozici jsou 3 pokoje z toho jsou 2 ložnice
Nájemní cena za ubytování od 31.891,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.
Sponzorované odkazy:
Popis ubytování (interiér)
3-pokojový řadový dům 65 m2. Účelné a vkusné zařízení: obývací pokoj s 2x místo ke spaní a TV. 1x dvoulůžkový pokoj. 1x pokoj s 2x lůžko. Kuchyňský kout (4 plotýnky, myčka, mraznička). Sprcha/bidet/WC. Klimatizace. Zahradní nábytek, gril. Výhled na moře. K dispozici: pračka. Internet (Wireless LAN [WLAN], extra). Parkování. 1 domácí zvíře (pes) povoleno.
Informace o domě (rezidenci)
Vila 'Tanaunella', z jedné strany soused. 2 km od centra Budoni, slunná poloha, 450 m od moře. K dispozici pouze pro Vás: zahrada 400 m2 trávníkem, bazén (9 x 4 m, 28.05.-29.10.). Obchod 2 km, potraviny 600 m, supermarket 2 km, obchodní centrum 2 km, restaurace 600 m, písečná pláž 450 m. Atrakce v blízkosti: San Teodoro 12 km, Olbia 40 km. Pozor prosím: Fotografie domu je jen příkladem.
Rezervace
Ubytování v Itálii, Budoni:
všeobecné informace o místě ubytování a jeho okolí
Letovisko, na severovýchodě ostrova přímo u moře, 40 km jižně od Olbia. Veškeré služby v místě.
Náhled zobrazení polohy ubytování na mapě.
Pro zobrazení na mapě na různých mapových podkladech klikněte na mapu nebo na tento odkaz.
Rezervace
Rezervační servis je zajišťován ve spolupráci s Interhome AG Switzerland a Interhome s.r.o., Sokolovská 84-86, Zirkon Office Center, Praha 8
Potřebujete doplnit výbavu? Něco pro Vás máme:

Poznámky návštěvníků:
Nikdo zatím k této stránce nepřidal vlastní zkušenosti, informace ani názory. Buďte první a podělte se s ostatními o své pozitivní i negativní dojmy a pomozte zkvalitnit, doplnit nebo opravit informace na této stránce.
Toto je místo pro Vaše poznámky a informace. Pokud máte i Vy nějaké zajímavé informace k tomuto místu, neváhejte a podělte se o ně s ostatními.
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Vyberte si ubytování v Rakousku:
Pokud jste na této straně nenašli potřebnou informaci, zkuste ji vyhledat:
Google
Stránka byla vygenerována 19.9.2018 15:49
Mapa stránek ...