Ubytování v Itálii, Taviano (Salento) v rekreačním domě 'trullo macchie'. Toto ubytování je pro 4 osoby, k dispozici jsou 2 pokoje z toho je 1 ložnice. Apartmán je možné obsadit i menším počtem osob, ale cena se tím nesníží, platí se za apartmán a ne za počet osob. Orientační cenu za ubytování vidíte níže na této stránce. Přesnou cenu a případné dodatečné náklady (pokud jsou), zjistíte po zadání požadovaného termínu ubytování v části, kde se provádí rezervace. V dalších krocích si pak můžete objednat i další služby jako např. pojištěni a pojištění na storno, můžete si vybrat způsob platby a objekt přímo on-line zarezervovat.
  Last minute ubytování v Rakousku - sleva až třetina z nájemní ceny

Ubytování v Itálii
v rekreačním domě trullo macchie, Taviano

Itálie, Salento, Taviano

Itálie, Salento, Taviano
Číslo objektu: IT6769.14.1
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/it6769_14_1/
Ubytování pro 4 osoby, k dispozici jsou 2 pokoje z toho je 1 ložnice
Nájemní cena za ubytování od 19.042,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.
Sponzorované odkazy:
Popis ubytování (interiér)
2-pokojov dům (samostatný), pro 4 osob, 50 m2, komfortní a moderní zařízení.Obývací pokoj/jídelna s Místní TV stanice, kabelová TV, jídelní stůl a jídelní kout. Kouření povoleno. 1x pohovka pro 2 osoby.Ložnice s 1x francouzské lůžko.Kuchyně s 2-plotýnkový sporák, trouba, jídelní stůl, jídelní kout, lednicí a mraznička.Koupelna/sprcha/WC a bidet.Terasa, zahradní sezení, zahradní nábytek.Další zařízení: pračka.
Informace o domě (rezidenci)
Pěkný, komfortní, útulný venkovský dům 'trullo macchie'.Zařízení domu: ústřední topení, klimatizace, pračka (k dispozici pouze pro Vás).Možnosti parkování: rezervované parkovací místo. Příjezd k domu možný celoročně. Doporučujeme auto, bezbariérový objekt.Poloha: obce Marina di Mancaversa, klidná poloha u moře. Výhled z domu do zahrady.Okolí domu: pozemek (k dispozici pouze pro Vás, 750 m2), zahrada (k dispozici pouze pro Vás, 700 m2), venkovní sprcha (k dispozici pouze pro Vás), gril (k dispozici pouze pro Vás).Infrastruktura a vzdálenosti: supermarket 2 km, písečná pláž 2 km, autobusová zastávka 2.5 km.
Rezervace
Náhled zobrazení polohy ubytování na mapě.
Pro zobrazení na mapě na různých mapových podkladech klikněte na mapu nebo na tento odkaz.
Rezervace
Rezervační servis je zajišťován ve spolupráci s Interhome AG Switzerland a Interhome s.r.o., Sokolovská 84-86, Zirkon Office Center, Praha 8
Potřebujete doplnit výbavu? Něco pro Vás máme:

Poznámky návštěvníků:
Nikdo zatím k této stránce nepřidal vlastní zkušenosti, informace ani názory. Buďte první a podělte se s ostatními o své pozitivní i negativní dojmy a pomozte zkvalitnit, doplnit nebo opravit informace na této stránce.
Toto je místo pro Vaše poznámky a informace. Pokud máte i Vy nějaké zajímavé informace k tomuto místu, neváhejte a podělte se o ně s ostatními.
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Udělejte si radost a vyberte si dovolenou vašich snů:
Pokud jste na této straně nenašli potřebnou informaci, zkuste ji vyhledat:
Google
Stránka byla vygenerována 17.7.2019 09:36
Mapa stránek ...