Ubytování v Itálii, Racale (Salento) v apartmánu 'tia pool trullo'. Toto ubytování je pro 5 osob, k dispozici jsou 4 pokoje z toho jsou 3 ložnice. Apartmán je možné obsadit i menším počtem osob, ale cena se tím nesníží, platí se za apartmán a ne za počet osob. Orientační cenu za ubytování vidíte níže na této stránce. Přesnou cenu a případné dodatečné náklady (pokud jsou), zjistíte po zadání požadovaného termínu ubytování v části, kde se provádí rezervace. V dalších krocích si pak můžete objednat i další služby jako např. pojištěni a pojištění na storno, můžete si vybrat způsob platby a objekt přímo on-line zarezervovat.

Ubytování v Itálii
v apartmánu tia pool trullo, Racale

Itálie, Salento, Racale

Itálie, Salento, Racale
Číslo objektu: IT6772.10.1
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/it6772_10_1/
Ubytování pro 5 osob, k dispozici jsou 4 pokoje z toho jsou 3 ložnice
Nájemní cena za ubytování od 1.222,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.
Sponzorované odkazy:
Popis ubytování (interiér)
4-pokojov dům pro 5 osob, 85 m2, v přízemí, komfortní a luxusní zařízení.Obývací pokoj/jídelna s TV-satelit, otevřený krb a jídelní stůl. Kouření povoleno. Internet (Wireless LAN [WLAN]).Ložnice s 1x francouzské lůžko. Ložnice s 2x postele. Ložnice s 2x postele.Kuchyně s trouba, jídelní stůl, jídelní kout, myčka, lednicí a mraznička.Koupelna/WC, sprcha/WC a bidet.Zahradní sezení, zahradní nábytek.Další zařízení: sejf, vysoušeč vlasů, žehlička.
Informace o domě (rezidenci)
Komfortní, útulný, luxusní vícegenerační dům 'tia pool trullo', rok výstavby 1800.Zařízení domu: topení dřevem, ústřední topení, klimatizace, pračka (ke spoluužívání).Možnosti parkování: rezervované parkovací místo. Příjezd k domu možný celoročně. Doporučujeme auto.Poloha: na kraji obce obce Torre Suda, klidná poloha. Výhled z domu do zahrady.Okolí domu: pozemek (ke spoluužívání, 2'085 m2, oplocený), zahrada (ke spoluužívání, 2'000 m2, oplocený), koupaliště (ke spoluužívání, délka 17 m x šířka 18 m, otevřeno od 01.05. do 30 .09.), venkovní sprcha (ke spoluužívání), gril (ke spoluužívání), ohniště (ke spoluužívání).Infrastruktura a vzdálenosti: písečná pláž 3 km.
Rezervace
Náhled zobrazení polohy ubytování na mapě.
Pro zobrazení na mapě na různých mapových podkladech klikněte na mapu nebo na tento odkaz.
Rezervace
Rezervační servis je zajišťován ve spolupráci s Interhome AG Switzerland a Interhome s.r.o., Sokolovská 84-86, Zirkon Office Center, Praha 8
Potřebujete doplnit výbavu? Něco pro Vás máme:

Poznámky návštěvníků:
Nikdo zatím k této stránce nepřidal vlastní zkušenosti, informace ani názory. Buďte první a podělte se s ostatními o své pozitivní i negativní dojmy a pomozte zkvalitnit, doplnit nebo opravit informace na této stránce.
Toto je místo pro Vaše poznámky a informace. Pokud máte i Vy nějaké zajímavé informace k tomuto místu, neváhejte a podělte se o ně s ostatními.
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Udělejte si radost a vyberte si dovolenou vašich snů:
Pokud jste na této straně nenašli potřebnou informaci, zkuste ji vyhledat:
Google
Stránka byla vygenerována 22.7.2019 04:32
Mapa stránek ...