Ubytování v Itálii, Otranto (Salento) v apartmánu 'Il Molo'. Toto ubytování je pro 6 osob, k dispozici jsou 3 pokoje z toho jsou 2 ložnice. Apartmán je možné obsadit i menším počtem osob, ale cena se tím nesníží, platí se za apartmán a ne za počet osob. Orientační cenu za ubytování vidíte níže na této stránce. Přesnou cenu a případné dodatečné náklady (pokud jsou), zjistíte po zadání požadovaného termínu ubytování v části, kde se provádí rezervace. V dalších krocích si pak můžete objednat i další služby jako např. pojištěni a pojištění na storno, můžete si vybrat způsob platby a objekt přímo on-line zarezervovat.
  Last minute ubytování v Rakousku - sleva až třetina z nájemní ceny

Ubytování v Itálii
v apartmánu Il Molo, Otranto
★★

Itálie, Salento, Otranto

Itálie, Salento, Otranto
Číslo objektu: IT6820.160.1
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/it6820_160_1/
Ubytování pro 6 osob, k dispozici jsou 3 pokoje z toho jsou 2 ložnice
Nájemní cena za ubytování od 7.476,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.
Sponzorované odkazy:
Popis ubytování (interiér)
'Il Molo', 3-pokojový byt 68 m2 v 1. patře. Komfortní a moderní zařízení: obývací pokoj/jídelna s 1x pohovka pro 2 osoby, TV a klimatizace. Vstup na balkon. 1x dvoulůžkový pokoj s sprcha/bidet/WC a klimatizace. 1x pokoj s 1 x 2 lůžka nad sebou, klimatizace. Kuchyňský kout (5 plotýnky, trouba, myčka, mraznička). Sprcha/bidet/WC. (extra), topeni horkým vzduchem. Velký balkon 10 m2. Balkónový nábytek. K dispozici: pračka.
Informace o domě (rezidenci)
Komfortní vícegenerační dům, rok výstavby 2015. 400 m od centra Otranto, centrální, slunná poloha, 500 m od moře. Veřejné parkoviště na ulici extra. Supermarket 100 m, restaurace, bar 400 m, pěší zóna, písečná pláž 500 m, skalnatá pláž 'Orte' 5 km. Atrakce v blízkosti: Maglie 18 km, Castro Marina 20 km, Leuca 45 km.
Rezervace
Ubytování v Itálii, Otranto:
všeobecné informace o místě ubytování a jeho okolí
Otranto, také 'Brána Orientu' leží v mořské úžině nesoucí stejné jméno. Canale d'Otranto, na jihu Adrie na nejvýchodnějším bodě Itálie. Bývalo kdysihlavním městem oblasti, Otranto má stále ještě typický charakter obchodního města ve středozemí. Toto je také viditelné na každoročním přílivunávštěvníků, kteří sem každoročně zavítají. Dvě strážní věže ještě připomínají turecké útoky. Staré město zůstalo i přes enormní růst intaktním městečkem. Pozoruhodné jsou Castello Aragonese s věžemi, obranným valem a zdí, starou částí s úzkými uličkami s kamenou dlažbou, které se vinou mezi domy, potom také přístav, který měl vždy velkou důležitost obchodu s východem a ne naposledy kříšťálové moře, duny, propasti, jeskyně a zálivy, stejně jako jezera 'Lagi Alimini'. Historické město regionu přímo u moře, 30 km od Lecce, 30 km od Santa Maria di Leuca, 7 km od Terme di Santa Cesarea. V obci: supermarket, obchody, potraviny, pošta, banka, restaurace, bar, diskotéka, kino. K tomu: lékárna, lékař.
Náhled zobrazení polohy ubytování na mapě.
Pro zobrazení na mapě na různých mapových podkladech klikněte na mapu nebo na tento odkaz.
Rezervace
Rezervační servis je zajišťován ve spolupráci s Interhome AG Switzerland a Interhome s.r.o., Sokolovská 84-86, Zirkon Office Center, Praha 8
Potřebujete doplnit výbavu? Něco pro Vás máme:

Poznámky návštěvníků:
Nikdo zatím k této stránce nepřidal vlastní zkušenosti, informace ani názory. Buďte první a podělte se s ostatními o své pozitivní i negativní dojmy a pomozte zkvalitnit, doplnit nebo opravit informace na této stránce.
Toto je místo pro Vaše poznámky a informace. Pokud máte i Vy nějaké zajímavé informace k tomuto místu, neváhejte a podělte se o ně s ostatními.
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Vyberte si ubytování v Rakousku:
Pokud jste na této straně nenašli potřebnou informaci, zkuste ji vyhledat:
Google
Stránka byla vygenerována 17.7.2019 09:33
Mapa stránek ...