Ubytování v Itálii, Castro (Salento) v apartmánu 'Villa Anna con Lido'. Toto ubytování je pro 5 osob, k dispozici jsou 3 pokoje z toho jsou 2 ložnice. V tomto domě je k dispozici více apartmánů (celkem 2). Apartmán je možné obsadit i menším počtem osob, ale cena se tím nesníží, platí se za apartmán a ne za počet osob. Orientační cenu za ubytování vidíte níže na této stránce. Přesnou cenu a případné dodatečné náklady (pokud jsou), zjistíte po zadání požadovaného termínu ubytování v části, kde se provádí rezervace. V dalších krocích si pak můžete objednat i další služby jako např. pojištěni a pojištění na storno, můžete si vybrat způsob platby a objekt přímo on-line zarezervovat.

Ubytování v Itálii
v apartmánu Villa Anna con Lido, Castro
★★★

Itálie, Salento, Castro

Itálie, Salento, Castro
Číslo objektu: IT6808.550.2
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/it6808_550_2/
Ubytování pro 5 osob, k dispozici jsou 3 pokoje z toho jsou 2 ložnice
Nájemní cena za ubytování od 8.625,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.
Sponzorované odkazy:
Popis ubytování (interiér)
3-pokojový byt 85 m2. Komfortní zařízení: obývací pokoj/jídelna s 1x pohovka a TV-satelit. Vstup na terasu. 1x pokoj s 2x lůžko. 1x dvoulůžkový pokoj. Kuchyně (4 plotýnky, trouba, mraznička). Koupelna/bidet/WC. Terasa 40 m2. Zahradní nábytek. Pěkný panoramatický výhled na moře. K dispozici: vysoušeč vlasů. Parkování č. 1. Vhodné pro rodiny.
Informace o domě (rezidenci)
Andrano: Útulná, komfortní rezidence 'Villa Anna con Lido', obklopen stromy. 3 byty v domě. 6 km od centra Castro, slunná, vyvýšená poloha ve vilové čtvrti, 500 m od moře, 500 m plaz. Společné: zahrada 60 m2 s rostlinami a květinami. Venkovní sprcha. K dispozici pouze pro Vás: terasa, zahradní nábytek. V domě: Wireless LAN [WLAN] (vše zahrnuto v ceně), pračka (společné). Výměna povlečení 1x týdně. Úklid 1x týdně na vyžádání (extra). Parkovací místo na pozemku. Supermarket 3 km, restaurace 3 km, bar 1 km, skalnatá pláž 500 m. Atrakce v blízkosti: Castro 6 km, Santa Maria di Leuca 20 km, Gallipoli 45 km, Lecce 50 km, Otranto 25 km, Porto Cesareo 65 km. Pozor prosím: vhodné pro rodiny.
Rezervace
Ubytování v Itálii, Castro:
všeobecné informace o místě ubytování a jeho okolí
Castro na jadranském pobřeží Salento, oblíbeném rekreačním místě. Známé kouzelnou krajinou a nádherným mořem a také příjemným podnebím. 15 km od Otranto, 45 km od Lecce, 50 km od Gallipoli a 25 km od Leuca. Castro leží uprostřed fascinujícího pobřežního úseku dosahujícího od Otrento k S. Maria di Leuca. Obec s 2500 obyvateli, bez turistů, kteří sem přicházejí v létě. Je zde řada pozoruhodností v i kolem Castro - typické vesnické středověké jádro, přístav v jehož blízkosti jsou malé jeskyně, které slouží rybářům jako sklad, potom známé sluje, skalnaté štíty hor a různá flora a fauna moře, prostě ráj pro všechny potapěče. K nepřehlédnutí je vynikající kuchyně a nabídka zábavy. Letní rekreační středisko s 3'000 obyvatel, na západě regionu přímo u moře, 23 km jižně od Otranto, 30 km severně od S Maria di Leuca. V obci: supermarket, potraviny, pekařství, pošta, restaurace, bar.
Náhled zobrazení polohy ubytování na mapě.
Pro zobrazení na mapě na různých mapových podkladech klikněte na mapu nebo na tento odkaz.
Rezervace
Rezervační servis je zajišťován ve spolupráci s Interhome AG Switzerland a Interhome s.r.o., Sokolovská 84-86, Zirkon Office Center, Praha 8
Potřebujete doplnit výbavu? Něco pro Vás máme:

Poznámky návštěvníků:
Nikdo zatím k této stránce nepřidal vlastní zkušenosti, informace ani názory. Buďte první a podělte se s ostatními o své pozitivní i negativní dojmy a pomozte zkvalitnit, doplnit nebo opravit informace na této stránce.
Toto je místo pro Vaše poznámky a informace. Pokud máte i Vy nějaké zajímavé informace k tomuto místu, neváhejte a podělte se o ně s ostatními.
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Vyberte si ubytování v Rakousku:
Pokud jste na této straně nenašli potřebnou informaci, zkuste ji vyhledat:
Google
Stránka byla vygenerována 23.7.2019 12:10
Mapa stránek ...