Ubytování v Itálii, Carovigno (Salento) v apartmánu 'Carovigno'. Toto ubytování je pro 4 osoby, k dispozici jsou 4 pokoje z toho jsou 2 ložnice. Apartmán je možné obsadit i menším počtem osob, ale cena se tím nesníží, platí se za apartmán a ne za počet osob. Orientační cenu za ubytování vidíte níže na této stránce. Přesnou cenu a případné dodatečné náklady (pokud jsou), zjistíte po zadání požadovaného termínu ubytování v části, kde se provádí rezervace. V dalších krocích si pak můžete objednat i další služby jako např. pojištěni a pojištění na storno, můžete si vybrat způsob platby a objekt přímo on-line zarezervovat.

Ubytování v Itálii
v apartmánu Carovigno, Carovigno
★★★

Itálie, Salento, Carovigno

Itálie, Salento, Carovigno
Číslo objektu: IT6848.100.1
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/it6848_100_1/
Ubytování pro 4 osoby, k dispozici jsou 4 pokoje z toho jsou 2 ložnice
Nájemní cena za ubytování od 5.914,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.
Sponzorované odkazy:
Popis ubytování (interiér)
4-pokojový byt 150 m2 v 1. patře. Pěkné a starožitné zařízení: vstup. Salón. Vstup na terasu. Jídelna s otevřený krb a TV. Vstup na terasu. 1x pokoj s 2x lůžko a TV-satelit. Vstup na balkon. 1x dvoulůžkový pokoj s bidet, WC zvlášť a sprcha. Vstup na terasu. Kuchyně (4 plotýnky, trouba, myčka, mraznička). Koupelna/sprcha, WC zvlášť. Topení (extra). Vytápění pouze od 15.11. do 31.03. Balkon, 2x velká terasa. K dispozici: pračka. Dům byl za dodržení púvodního stavebního stylu renovován. Tak zůstaly zachovány například fresky na zdech a stropech s hvězdicovitými oblouky.
Informace o domě (rezidenci)
Starý, historický bytový dům 'Carovigno', 2-podlažní. V centru obce Carovigno 9 km od centra Ostuni, 6 km od moře, 6 km plaz, na hlavní ulici. K dispozici pouze pro Vás: terasa, zahradní nábytek. Výměna povlečení 1x týdně (navíc- extra). Výměna ručníků (navíc- extra). Úklid na vyžádání (extra). Pomoc v domácnosti na vyžádání (extra). Veřejné parkoviště na ulici. Obchod, potraviny, restaurace 50 m, bar 10 m, písečná pláž 6 km. Pozor prosím: bez výtahu. Historický dům z 18.století, pečlivě renovován za dodržení původních architektonických znaků. Z terasy je přístup do podkrovního pokoje (IT6848.100.2), který je možné pronajmout jen v kombinaci s hlavním domech.
Rezervace
Ubytování v Itálii, Carovigno:
všeobecné informace o místě ubytování a jeho okolí
Malá vesnice ve 172 m n.m., 8 km jižně od Ostuni a 7 km od pobrezí, mezi Bari a Brindisi (28 km). Možnost koupání u obce Torre Santa Sabina. V okruhu 15 km se setkáte s pro oblast typickymi kulatými 'Trulli' domy.
Náhled zobrazení polohy ubytování na mapě.
Pro zobrazení na mapě na různých mapových podkladech klikněte na mapu nebo na tento odkaz.
Rezervace
Rezervační servis je zajišťován ve spolupráci s Interhome AG Switzerland a Interhome s.r.o., Sokolovská 84-86, Zirkon Office Center, Praha 8
Potřebujete doplnit výbavu? Něco pro Vás máme:

Poznámky návštěvníků:
Nikdo zatím k této stránce nepřidal vlastní zkušenosti, informace ani názory. Buďte první a podělte se s ostatními o své pozitivní i negativní dojmy a pomozte zkvalitnit, doplnit nebo opravit informace na této stránce.
Toto je místo pro Vaše poznámky a informace. Pokud máte i Vy nějaké zajímavé informace k tomuto místu, neváhejte a podělte se o ně s ostatními.
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Nepřehlédněte:
Image
3K K-ONNECTION Kaprun - Maiskogel - Kitzsteinhorn (video)
Z centra Kaprunu šesti lanovkami až na Kitzsteinhorn do výšky 3 029 metrů. Tento řetězec lanovek má celkem 12 km. Překonané převýšení 2 261 metrů je největší ve Východních Alpách.

Image
Lyžařská sezona v Söldenu začíná 13.9.2019
V provozu bude Schwarze Schneide I, Schwarze Schneide II a vlek Karleskogl. Lyžovat se bude na sjezdovce číslo 32. Zatím budou platit snížené ceny skipasů € 25/den.

Image
Sopka Stromboli nedaleko Sicílie vybuchla
Sopka Stromboli na stejnojmenném italském ostrově nedaleko Sicílie dnes vybuchla, exploze byla podle agentury ANSA silnější než ta ze začátku července.

Image
Záhadná hora Kailas
Kailas je asi nejzáhadnější horou na světě. Je opředena množstvím mýtů a legend. Zatím na ni nevystoupil žádný horolezec. Kailas měří 6714 metrů (podle čínských měření), místní lidé ale tvrdí, že hora má výšku jen 6666 metrů a na vrcholu je údajně...

Udělejte si radost a vyberte si dovolenou vašich snů:
Pokud jste na této straně nenašli potřebnou informaci, zkuste ji vyhledat:
Google
Stránka byla vygenerována 16.9.2019 23:08
Mapa stránek ...