Ubytování v Itálii, Riparbella (Riviera degli Etruschi) v apartmánu 'Parco Paone'. Toto ubytování je pro 6 osob, k dispozici jsou 4 pokoje z toho jsou 3 ložnice. Apartmán je možné obsadit i menším počtem osob, ale cena se tím nesníží, platí se za apartmán a ne za počet osob. Orientační cenu za ubytování vidíte níže na této stránce. Přesnou cenu a případné dodatečné náklady (pokud jsou), zjistíte po zadání požadovaného termínu ubytování v části, kde se provádí rezervace. V dalších krocích si pak můžete objednat i další služby jako např. pojištěni a pojištění na storno, můžete si vybrat způsob platby a objekt přímo on-line zarezervovat.

Ubytování v Itálii
v apartmánu Parco Paone, Riparbella
★★

Itálie, Riviera degli Etruschi, Riparbella

Itálie, Riviera degli Etruschi, Riparbella
Číslo objektu: IT5347.150.1
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/it5347_150_1/
Ubytování pro 6 osob, k dispozici jsou 4 pokoje z toho jsou 3 ložnice
Nájemní cena za ubytování od 9.345,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.
Sponzorované odkazy:
Popis ubytování (interiér)
4-pokojový byt 70 m2 na 2 podlažích, ve zvýšeném přízemí. Jednoduché a komfortní zařízení: obývací pokoj/jídelna s jídelní stůl a TV-satelit (plochá obrazovka), DVD. Vstup na zahradu, na terasu. 1x dvoulůžkový pokoj s 1x lůžko a 1x dvoulůžko. Kuchyňský kout (4 plotýnky, trouba, myčka, elektrický kávovar). Sprcha/bidet/WC. Ve spodním patře: průchozí pokoj, bez okna s 1x francouzským lužkem. 1x malý pokoj, bez okna s 1x lůžko a 1x vysunovací lůžko. Sprcha/bidet/WC. Topení (extra). Vytápění pouze od 15.10. do 15.04. Zahrada 50 m2. Gril, místo k posezení. Výhled na moře a na krajinu. K dispozici: pračka, vysoká stolička pro děti. Internet (Wireless LAN [WLAN], extra). Pozor prosím: soukromý vstup.
Informace o domě (rezidenci)
Malá rezidence 'Parco Paone'. 4 byty v domě. Nad Riparbella 10 km od centra Cecina, slunná poloha, 15 km od moře, 15 km plaz, na ulici. Společné: bazén (6 x 12 m, hloubka 140 cm, 16.06.-30.09.). Venkovní sprcha, parkovací místo u domu. Potraviny 1 km, supermarket 10 km, restaurace 1 km, pekárna 1 km, nádraží 'Cecina' 10 km. Atrakce v blízkosti: Castiglioncello 20 km, Bolgheri 30 km, Castagneto Carducci 40 km, Pisa 60 km.
Rezervace
Ubytování v Itálii, Riparbella:
všeobecné informace o místě ubytování a jeho okolí
Vhodná pro rodinou rekreaci obec přímo u moře s pěkným výhledem, 17 km jižně od Castiglioncello, 17 km západně od Bolgheri, 75 km severně od Castiglione della Pescaia. Veškeré služby v místě. K tomu: lékárna, lékař. Další možnosti.
Náhled zobrazení polohy ubytování na mapě.
Pro zobrazení na mapě na různých mapových podkladech klikněte na mapu nebo na tento odkaz.
Rezervace
Rezervační servis je zajišťován ve spolupráci s Interhome AG Switzerland a Interhome s.r.o., Sokolovská 84-86, Zirkon Office Center, Praha 8
Potřebujete doplnit výbavu? Něco pro Vás máme:

Poznámky návštěvníků:
Nikdo zatím k této stránce nepřidal vlastní zkušenosti, informace ani názory. Buďte první a podělte se s ostatními o své pozitivní i negativní dojmy a pomozte zkvalitnit, doplnit nebo opravit informace na této stránce.
Toto je místo pro Vaše poznámky a informace. Pokud máte i Vy nějaké zajímavé informace k tomuto místu, neváhejte a podělte se o ně s ostatními.
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Vyberte si ubytování v Rakousku se slevou:
Pokud jste na této straně nenašli potřebnou informaci, zkuste ji vyhledat:
Google
Stránka byla vygenerována 20.6.2019 18:22
Mapa stránek ...