Ubytování v Itálii, Castiglioncello (Riviera degli Etruschi) v rekreačním domě 'Insula'. Toto ubytování je pro 4 osoby, k dispozici jsou 2 pokoje z toho je 1 ložnice. Apartmán je možné obsadit i menším počtem osob, ale cena se tím nesníží, platí se za apartmán a ne za počet osob. Orientační cenu za ubytování vidíte níže na této stránce. Přesnou cenu a případné dodatečné náklady (pokud jsou), zjistíte po zadání požadovaného termínu ubytování v části, kde se provádí rezervace. V dalších krocích si pak můžete objednat i další služby jako např. pojištěni a pojištění na storno, můžete si vybrat způsob platby a objekt přímo on-line zarezervovat.
  Last minute ubytování v Rakousku - sleva až třetina z nájemní ceny

Ubytování v Itálii
v rekreačním domě Insula, Castiglioncello
★★★

Itálie, Riviera degli Etruschi, Castiglioncello

Itálie, Riviera degli Etruschi, Castiglioncello
Číslo objektu: IT5330.655.1
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/it5330_655_1/
Ubytování pro 4 osoby, k dispozici jsou 2 pokoje z toho je 1 ložnice
Nájemní cena za ubytování od 25.232,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.
Sponzorované odkazy:
Popis ubytování (interiér)
2-pokojový dům 60 m2, v přízemí. Komfortní zařízení: obývací pokoj s 1x pohovka pro 2 osoby a TV (plochá obrazovka). Vstup na lodžii. 1x malý dvoulůžkový pokoj s 1x dvoulůžko. Vstup na zahradu. Kuchyně (5 plotýnky, trouba, mikrovlnka) s jídelní stůl. Sprcha/WC. Zahradní sezení částéčně kryté, zahrada. Zahradní nábytek, místo k posezení. Pěkný výhled na moře. K dispozici: pračka. Internet (Wireless LAN [WLAN], zdarma). Parkování. 2 domácí zvířata (psi) povolena.
Informace o domě (rezidenci)
Malá chalupa 'Insula', 300 m n.m., z jedné strany soused, obklopen poli. 5 km od centra Quercianella, 15 km od centra Castiglioncello, klidná poloha na kopci, 5 km od moře. K dispozici pouze pro Vás: pozemek 1'000 m2 (oplocený), bazén (nezapuštěný) (7 x 3 m, hloubka 100 cm, 01.06.-15.09.). Zahradní sezení, pergola, zahradní nábytek, gril. V domě: přístup na internet, Wireless LAN [WLAN]. Příjezd (300 m přírodní cesta). Parkovací místo u domu. Potraviny 5 km, supermarket 10 km, restaurace 500 m, nádraží 5 km. Golfové hřiště 10 km. Atrakce v blízkosti: Livorno 10 km, Pisa 25 km, Venturina, Baratti, Volterra, Lucca.
Rezervace
Ubytování v Itálii, Castiglioncello:
všeobecné informace o místě ubytování a jeho okolí
Známé, rušné letovisko, na západě regionu přímo u moře, 20 km jižně od Livorno. Veškeré služby v místě.
Náhled zobrazení polohy ubytování na mapě.
Pro zobrazení na mapě na různých mapových podkladech klikněte na mapu nebo na tento odkaz.
Rezervace
Rezervační servis je zajišťován ve spolupráci s Interhome AG Switzerland a Interhome s.r.o., Sokolovská 84-86, Zirkon Office Center, Praha 8
Potřebujete doplnit výbavu? Něco pro Vás máme:

Poznámky návštěvníků:
Nikdo zatím k této stránce nepřidal vlastní zkušenosti, informace ani názory. Buďte první a podělte se s ostatními o své pozitivní i negativní dojmy a pomozte zkvalitnit, doplnit nebo opravit informace na této stránce.
Toto je místo pro Vaše poznámky a informace. Pokud máte i Vy nějaké zajímavé informace k tomuto místu, neváhejte a podělte se o ně s ostatními.
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Vyberte si ubytování v Rakousku se slevou:
Pokud jste na této straně nenašli potřebnou informaci, zkuste ji vyhledat:
Google
Stránka byla vygenerována 22.7.2019 08:38
Mapa stránek ...