Ubytování v Itálii, Castiglioncello (Riviera degli Etruschi) v rekreačním domě 'Miramare'. Toto ubytování je pro 4 osoby, k dispozici jsou 3 pokoje z toho jsou 2 ložnice. V tomto domě je k dispozici více apartmánů (celkem 6). Apartmán je možné obsadit i menším počtem osob, ale cena se tím nesníží, platí se za apartmán a ne za počet osob. Orientační cenu za ubytování vidíte níže na této stránce. Přesnou cenu a případné dodatečné náklady (pokud jsou), zjistíte po zadání požadovaného termínu ubytování v části, kde se provádí rezervace. V dalších krocích si pak můžete objednat i další služby jako např. pojištěni a pojištění na storno, můžete si vybrat způsob platby a objekt přímo on-line zarezervovat.
  Last minute ubytování v Rakousku - sleva až třetina z nájemní ceny

Ubytování v Itálii
v rekreačním domě Miramare, Castiglioncello
★★

Itálie, Riviera degli Etruschi, Castiglioncello

Itálie, Riviera degli Etruschi, Castiglioncello
Číslo objektu: IT5330.220.5
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/it5330_220_5/
Ubytování pro 4 osoby, k dispozici jsou 3 pokoje z toho jsou 2 ložnice
Nájemní cena za ubytování od 8.972,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.
Sponzorované odkazy:
Popis ubytování (interiér)
3-pokojová mobilní dům 30 m2, v přízemí. Účelné zařízení: obývací pokoj/jídelna s kuchyňským koutem a TV-satelit. 1x dvoulůžkový pokoj s sprcha/WC. 1x pokoj s 2x lůžko. Sprcha/WC. Klimatizace. Malá terasa. Parkování (1 Auto), 100 m.
Informace o domě (rezidenci)
Rekreační obec 'Miramare'. 5 km od centra Quercianella, 8 km od centra Livorno, 13 km od centra Castiglioncello, 100 m od moře, přímý přístup na pláž. Společné: pozemek s přírodní zahrada, bazén (20 x 9 m, hloubka 270 cm, 17.05.-17.09. bazén otevřen 11:00-18:00). Dětské brouzdaliště, venkovní sprcha, gril, dětské hřiště. V rekreačním zařízení: recepce, restaurace, bar, přístup na internet, stolní tenis, slunná terasa, půjčovna jízdních kol. Polopenze na vyžádání (extra). Parkovací místo, 100 m. Supermarket 5 km, restaurace 1 km, nádraží 5 km, kamenitá pláž 100 m. Pozor prosím: Naložení a vyložení zavazadel u objektu možné. Hlavní silnice v blízkosti.
Rezervace
Ubytování v Itálii, Castiglioncello:
všeobecné informace o místě ubytování a jeho okolí
Známé, rušné letovisko, na západě regionu přímo u moře, 20 km jižně od Livorno. Veškeré služby v místě.
Náhled zobrazení polohy ubytování na mapě.
Pro zobrazení na mapě na různých mapových podkladech klikněte na mapu nebo na tento odkaz.
Rezervace
Rezervační servis je zajišťován ve spolupráci s Interhome AG Switzerland a Interhome s.r.o., Sokolovská 84-86, Zirkon Office Center, Praha 8
Potřebujete doplnit výbavu? Něco pro Vás máme:

Poznámky návštěvníků:
Nikdo zatím k této stránce nepřidal vlastní zkušenosti, informace ani názory. Buďte první a podělte se s ostatními o své pozitivní i negativní dojmy a pomozte zkvalitnit, doplnit nebo opravit informace na této stránce.
Toto je místo pro Vaše poznámky a informace. Pokud máte i Vy nějaké zajímavé informace k tomuto místu, neváhejte a podělte se o ně s ostatními.
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Udělejte si radost a vyberte si dovolenou vašich snů:
Pokud jste na této straně nenašli potřebnou informaci, zkuste ji vyhledat:
Google
Stránka byla vygenerována 17.7.2019 09:38
Mapa stránek ...