Ubytování v Itálii, Campiglia Marittima (Riviera degli Etruschi) v apartmánu 'Montepitti'. Toto ubytování je pro 2 osoby, k dispozici jsou 2 pokoje z toho je 1 ložnice. V tomto domě je k dispozici více apartmánů (celkem 10). Apartmán je možné obsadit i menším počtem osob, ale cena se tím nesníží, platí se za apartmán a ne za počet osob. Orientační cenu za ubytování vidíte níže na této stránce. Přesnou cenu a případné dodatečné náklady (pokud jsou), zjistíte po zadání požadovaného termínu ubytování v části, kde se provádí rezervace. V dalších krocích si pak můžete objednat i další služby jako např. pojištěni a pojištění na storno, můžete si vybrat způsob platby a objekt přímo on-line zarezervovat.
  Last minute ubytování v Rakousku - sleva až třetina z nájemní ceny

Ubytování v Itálii
v apartmánu Montepitti, Campiglia Marittima
★★★

Itálie, Riviera degli Etruschi, Campiglia Marittima

Itálie, Riviera degli Etruschi, Campiglia Marittima
Číslo objektu: IT5389.150.1
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/it5389_150_1/
Ubytování pro 2 osoby, k dispozici jsou 2 pokoje z toho je 1 ložnice
Nájemní cena za ubytování od 13.724,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.
Sponzorované odkazy:
Popis ubytování (interiér)
2-pokojový byt 45 m2, v přízemí. Světlé, jednoduché a komfortní zařízení: obývací pokoj s 1x pohovka a TV-satelit. 1x dvoulůžkový pokoj. Kuchyňský kout (4 plotýnky, myčka) s jídelní stůl. Sprcha/bidet/WC. Klimatizace. Balkon nebo zahrada. Místo k posezení. K dispozici: vysoušeč vlasů.
Informace o domě (rezidenci)
Velká rekreační osada, ideální pro pobyt s dětmi. 'Montepitti', obklopen poli. Pod Suvereto 5 km od centra Campiglia Marittima, 12 km od centra Golfo di Baratti, 15 m od centra San Vincenzo, slunná, vyvýšená poloha, 12 km od moře, 12 km plaz, v zeleni. Společné: pozemek (oplocený), velká zahrada (oplocená), bazén (25 x 12 m, 15.05.-30.09.) s vnitřními schůdky. Dětské brouzdaliště, venkovní sprcha, tenis (extra), zahradní nábytek, gril, dětské hřiště (skluzavka, houpačka). V rekreačním zařízení: recepce, restaurace, bar, přístup na internet, stolní tenis, klimatizace, pračka, sušička (společné, extra). Snídaně a polopenze na vyžádání (extra). Parkovací místo u domu. Obchod 1 km, potraviny 1 km, supermarket 5 km, restaurace, bar 30 m, pekárna 2 km, nádraží 'Campiglia Marittima' 7 km, termální bazén 5 km. Golfové hřiště 25 km, jízdárna 3 km. Atrakce v blízkosti: Marina di Castagneto Carducci 20 km, Castiglione della Pescaia 45 km, Suvereto 2 km. Pozor prosím: animace v sezóně. Vhodné pro rodiny. Noční klub/disco 20 km od domu. Fotografie domu je jen příkladem. V tomto domě se nacházejí ještě další byty k pronájmu.
Rezervace
Ubytování v Itálii, Campiglia Marittima:
všeobecné informace o místě ubytování a jeho okolí
Nadmořská výška: 250 m n.m.
Historická obec s 12'000 obyvatel 9 km od moře, ve svahu, 20 km severo-východně od Piombino, 70 km jižně od Livorno, 75 km severo-západně od Grosseto. Veškeré služby v místě.
Náhled zobrazení polohy ubytování na mapě.
Pro zobrazení na mapě na různých mapových podkladech klikněte na mapu nebo na tento odkaz.
Rezervace
Rezervační servis je zajišťován ve spolupráci s Interhome AG Switzerland a Interhome s.r.o., Sokolovská 84-86, Zirkon Office Center, Praha 8
Potřebujete doplnit výbavu? Něco pro Vás máme:

Poznámky návštěvníků:
Nikdo zatím k této stránce nepřidal vlastní zkušenosti, informace ani názory. Buďte první a podělte se s ostatními o své pozitivní i negativní dojmy a pomozte zkvalitnit, doplnit nebo opravit informace na této stránce.
Toto je místo pro Vaše poznámky a informace. Pokud máte i Vy nějaké zajímavé informace k tomuto místu, neváhejte a podělte se o ně s ostatními.
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Vyberte si ubytování v Rakousku se slevou:
Pokud jste na této straně nenašli potřebnou informaci, zkuste ji vyhledat:
Google
Stránka byla vygenerována 21.7.2019 09:39
Mapa stránek ...