Ubytování v Itálii, San Vito Dei Normanni (Puglia-Trulli, Valle d‘Itria) v apartmánu 'Masseria Campi'. Toto ubytování je pro 6 osob, k dispozici je 5 pokojů z toho jsou 3 ložnice. V tomto domě je k dispozici více apartmánů (celkem 2). Apartmán je možné obsadit i menším počtem osob, ale cena se tím nesníží, platí se za apartmán a ne za počet osob. Orientační cenu za ubytování vidíte níže na této stránce. Přesnou cenu a případné dodatečné náklady (pokud jsou), zjistíte po zadání požadovaného termínu ubytování v části, kde se provádí rezervace. V dalších krocích si pak můžete objednat i další služby jako např. pojištěni a pojištění na storno, můžete si vybrat způsob platby a objekt přímo on-line zarezervovat.
  Last minute ubytování v Rakousku - sleva až třetina z nájemní ceny

Ubytování v Itálii
v apartmánu Masseria Campi, San Vito Dei Normanni
★★★

Itálie, Puglia-Trulli, Valle d‘Itria, San Vito Dei Normanni

Itálie, Puglia-Trulli, Valle d‘Itria, San Vito Dei Normanni
Číslo objektu: IT6850.300.2
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/it6850_300_2/
Ubytování pro 6 osob, k dispozici je 5 pokojů z toho jsou 3 ložnice
Nájemní cena za ubytování od 11.028,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.
Sponzorované odkazy:
Popis ubytování (interiér)
'Padronale', 5-pokojový byt 200 m2 v 1. patře. Starožitné a útulné zařízení: jídelna s TV. Obývací pokoj. 3x dvoulůžkový pokoj. Malá kuchyně (4 plotýnky, mraznička). Sprcha/bidet/WC. Terasa 70 m2 částéčně krytá, zahradní sezení. Zahradní nábytek, lehátka. Panoramatický výhled na krajinu. K dispozici: pračka. Parkování č. 1 (oplocený). Vhodné pro rodiny.
Informace o domě (rezidenci)
Pěkná, historická chalupa 'Masseria Campi', z 18. století, obklopen stromy a poli. 8 byty v domě. V obci 2 km od centra San Vito dei Normanni, 9 km od moře, 9 km plaz, v zeleni. Společné: velká, pěkná, udržovaná zahrada (oplocená) s květinami a stromy, dvůr. Zahradní sezení, terasa, zahradní nábytek, gril, dětské hřiště. K dispozici pouze pro Vás: zahradní sezení (10 m2). V rekreačním zařízení: Wireless LAN [WLAN], slunná terasa, k dispozici jízdní kola (extra). Výměna povlečení 1x týdně (navíc- extra). Úklid na vyžádání (extra). Parkovací místo u domu. Potraviny 1 km, supermarket 2 km, restaurace, bar 500 m, písečná pláž 'Specchiolla' 9 km. Atrakce v blízkosti: Ostuni 15 km, Alberobello 30 km, Brindisi 22 km. Pozor prosím: auto doporučeno.
Rezervace
Ubytování v Itálii, San Vito Dei Normanni:
všeobecné informace o místě ubytování a jeho okolí
Ostuni bývá nazýváno 'bílé město' s kuželovitými střechami Trulli v typickém středozemském stavebním stylu. Charakteristická vegetace. Výlety do barokního města Lecce, cca 75 km. Selva di Fassano a Zoo-safari 30 km, jeskyně Castellano cca 50 km.
Náhled zobrazení polohy ubytování na mapě.
Pro zobrazení na mapě na různých mapových podkladech klikněte na mapu nebo na tento odkaz.
Rezervace
Rezervační servis je zajišťován ve spolupráci s Interhome AG Switzerland a Interhome s.r.o., Sokolovská 84-86, Zirkon Office Center, Praha 8
Potřebujete doplnit výbavu? Něco pro Vás máme:

Poznámky návštěvníků:
Nikdo zatím k této stránce nepřidal vlastní zkušenosti, informace ani názory. Buďte první a podělte se s ostatními o své pozitivní i negativní dojmy a pomozte zkvalitnit, doplnit nebo opravit informace na této stránce.
Toto je místo pro Vaše poznámky a informace. Pokud máte i Vy nějaké zajímavé informace k tomuto místu, neváhejte a podělte se o ně s ostatními.
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Udělejte si radost a vyberte si dovolenou vašich snů:
Pokud jste na této straně nenašli potřebnou informaci, zkuste ji vyhledat:
Google
Stránka byla vygenerována 26.4.2019 02:44
Mapa stránek ...