Ubytování v Itálii, Santa Cesarea Terme (Puglia-Salento) v apartmánu 'La Volta'. Toto ubytování je pro 2 osoby, k dispozici je 1 pokoj. Apartmán je možné obsadit i menším počtem osob, ale cena se tím nesníží, platí se za apartmán a ne za počet osob. Orientační cenu za ubytování vidíte níže na této stránce. Přesnou cenu a případné dodatečné náklady (pokud jsou), zjistíte po zadání požadovaného termínu ubytování v části, kde se provádí rezervace. V dalších krocích si pak můžete objednat i další služby jako např. pojištěni a pojištění na storno, můžete si vybrat způsob platby a objekt přímo on-line zarezervovat.
  Last minute ubytování v Rakousku - sleva až třetina z nájemní ceny

Ubytování v Itálii
v apartmánu La Volta, Santa Cesarea Terme
★★

Itálie, Puglia-Salento, Santa Cesarea Terme

Itálie, Puglia-Salento, Santa Cesarea Terme
Číslo objektu: IT6810.2.1
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/it6810_2_1/
Ubytování pro 2 osoby, k dispozici je 1 pokoj
Nájemní cena za ubytování od 5.315,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.
Sponzorované odkazy:
Popis ubytování (interiér)
1-pokojový byt 35 m2, v přízemí. Částéčně renovovaný v roce 2016, účelné a komfortní zařízení: obývací pokoj/ložnice s 1x dvoulůžko, jídelní stůl, kuchyňským koutem a TV (plochá obrazovka). Kuchyňský kout (4 plotýnky, trouba, mraznička). Sprcha/bidet/WC. V horním patře: (venkovní schodiště). Terasa 20 m2. Zahradní nábytek.
Informace o domě (rezidenci)
Útulný řadový dům 'La Volta', renovovaný v roce 2016. V centru obce, slunná poloha, 200 m od moře, 200 m plaz, nutno přejít silnici. K dispozici pouze pro Vás: terasa (15 m2), zahradní nábytek. Úklid na vyžádání (extra). Veřejné parkoviště na ulici. Potraviny 50 m, supermarket 100 m, restaurace, bar 50 m, písečná pláž 'Miggiano' 1.3 km. Atrakce v blízkosti: Castro 7 km, Otranto 15 km, Gallipoli 48 km, Lecce 50 km, Alberobello - Trulli 160 km. Pozor prosím: objekt ref.: IT6810.1.1 se nachází na stejném pozemku.
Rezervace
Náhled zobrazení polohy ubytování na mapě.
Pro zobrazení na mapě na různých mapových podkladech klikněte na mapu nebo na tento odkaz.
Rezervace
Rezervační servis je zajišťován ve spolupráci s Interhome AG Switzerland a Interhome s.r.o., Sokolovská 84-86, Zirkon Office Center, Praha 8
Potřebujete doplnit výbavu? Něco pro Vás máme:

Poznámky návštěvníků:
Nikdo zatím k této stránce nepřidal vlastní zkušenosti, informace ani názory. Buďte první a podělte se s ostatními o své pozitivní i negativní dojmy a pomozte zkvalitnit, doplnit nebo opravit informace na této stránce.
Toto je místo pro Vaše poznámky a informace. Pokud máte i Vy nějaké zajímavé informace k tomuto místu, neváhejte a podělte se o ně s ostatními.
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Udělejte si radost a vyberte si dovolenou vašich snů:
Pokud jste na této straně nenašli potřebnou informaci, zkuste ji vyhledat:
Google
Stránka byla vygenerována 17.10.2017 22:25
Mapa stránek ...